PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szerintem rakd fel sorba a hivatalos patcheked no dvd majd töltsd le játékon belül a dlc-ket
Klubcsapatokat nem néztem 23 valós stadion van benne
Klubcsapatokat nem néztem 23 valós stadion van benne
#66698
Okés nembaj. Akkor leszedem az 1.3-as hivatalos patch-et. Utána melyik DLC-t? Utána pedig No-dvd és mehet fel a VB patch? Illetve amit most lehet letölteni abban a klub csapatoknak valós a játékos neve, illetve logos, és a stadion nevek is valósak, stb??
#66696
To Breki: Van MSN-ed? Ott gyorsabban tudnánk értekezni. Kérném egy-két dologban a segítséged. Elõre is köszi.
Dehogy nem megy fel, megfelelõ verzióra simán felmegy.
Aztán meg irány a gamecopyworld a no dvd-s pes 2010-es exe-ért
Aztán meg irány a gamecopyworld a no dvd-s pes 2010-es exe-ért
#66692
Mert azokhoz ilyen olyan DLC, meg hivatalos patch kell stb... És, hogy õszinte legyek nem eredeti a PES 2010-em és akkor a hivatalos patch nem megy elvileg, meg igazából a hivatalos patch és akkor ehhez a DLC kell, de annak van frissítése stb... Nem értek semmit így ez tûnt a legegyszerûbbnek, de evvel nem mûködik a kitserver..
#66690
Abban csak egy img mappa van amiben még egy img és abban pedig egy ball_9 bin. Illetve két *.txt file.
http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20Patches?updated-max=2009-11-09T17%3A24%3A00%2B01%3A00&max-results=8 Lap tetején lévõ patch ( PESEdit.com 2010 Patch 0.8 és a hozzá tartozó javítások ). Includes kitserver 9.05 (-> works with 1.1) Itt írja, hogy a patch tartalmazza a 9.05-öt, és az 1.1-el mûködik én letöltöttem egy 1.1-est felülírtam a 9.05-öt, viszont akkor a csapar logok, csapat nevek stb... Azok az alapok lesznek, tehát ilyen, hogy "North London" stb... Már teljesen nem értem 😞
http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20Patches?updated-max=2009-11-09T17%3A24%3A00%2B01%3A00&max-results=8 Lap tetején lévõ patch ( PESEdit.com 2010 Patch 0.8 és a hozzá tartozó javítások ). Includes kitserver 9.05 (-> works with 1.1) Itt írja, hogy a patch tartalmazza a 9.05-öt, és az 1.1-el mûködik én letöltöttem egy 1.1-est felülírtam a 9.05-öt, viszont akkor a csapar logok, csapat nevek stb... Azok az alapok lesznek, tehát ilyen, hogy "North London" stb... Már teljesen nem értem 😞
#66685
Amúgy a patch: PESEdit.com 2010 Patch 0.8 + a javítások ( 0.8.1 és 0.8.2 )
#66684
Ugyyyannn már franciák<#nevetes2>#nevetes2>
Majd ma jönnek az argetínok és megmutatják,hogy kell focizni,a sok Fekete Pákónak össze lesz akasztva a lába rendesen<#finom>#finom>
Majd ma jönnek az argetínok és megmutatják,hogy kell focizni,a sok Fekete Pákónak össze lesz akasztva a lába rendesen<#finom>#finom>
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
#66683
Nekem most a config.txt-ben "example-root1" van.
melyik említett patch?
kitservernél fontos hogy a patch és a neki megfelelõ kitsever legyen a könyvtár útvonala rendesn be legyen lõve
ugye alapból
img.dir = "example-root1"
a config.txt-ben benne van ha pl más
img.dir = "SMPatch"
kitservernél fontos hogy a patch és a neki megfelelõ kitsever legyen a könyvtár útvonala rendesn be legyen lõve
ugye alapból
img.dir = "example-root1"
a config.txt-ben benne van ha pl más
img.dir = "SMPatch"
#66681
Mûködik a Kitserver ha nincs fent az említett patch. Pedig az is tartalmaz egy kitservert, de avval mégsem megy. Ha fent van a patch akkor nem mûködik a kitserver.
#66678
Breki, te ezt a pesedites WC-patchet darabokba szedted le vagy valahoha felvan töltve egészben?
Arról nemis beszélve, hogy a stadionban milyen szar gyep van a közepén egyszercsak van egy törés nem egyenes a csíkozás
Ebben a PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch-ban csak ezt a Vuzu-t hallani semmi más szurkolás nincsen benne?
Lenyomtam az olaszokkal a csoportmeccseket de egyszer sem szól az Italy ITALY csak ez a hülye zúgás végig.
A másikban frankón énekeltek szinte végig.
Érdekes, hogy itt lejátszva a csoportmeccseket teljesen más ágra kerültem ott Hollandi Brazilia jött itt Camerun és Brazilia a másik ágon van, kiváncsi leszek melyik a valós.
Lenyomtam az olaszokkal a csoportmeccseket de egyszer sem szól az Italy ITALY csak ez a hülye zúgás végig.
A másikban frankón énekeltek szinte végig.
Érdekes, hogy itt lejátszva a csoportmeccseket teljesen más ágra kerültem ott Hollandi Brazilia jött itt Camerun és Brazilia a másik ágon van, kiváncsi leszek melyik a valós.
Én sorban raktam fel azt hiszem mind a hármat.
Ha felraksz egy patchet mindig meg kell nézni azt melyik patchez dlc-hez írják kompatibilisnak.
A DLC a játékon belül letölthetõ hivatalos frissítés pl
http://www.peshungary.hu/hirek/DLC_16
Ha felraksz egy patchet mindig meg kell nézni azt melyik patchez dlc-hez írják kompatibilisnak.
A DLC a játékon belül letölthetõ hivatalos frissítés pl
http://www.peshungary.hu/hirek/DLC_16
#66673
http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PES%202010%20Patches?updated-max=2009-11-09T17%3A24%3A00%2B01%3A00&max-results=8 Ez a patch van felrakva ( PESEdit.com 2010 Patch 0.8 + a javítás ).
#66672
Öm a hivatalost nem, meg a dlc-t sem. Teljes GBD töltöttem le és egy másik oldalról letöltöttem a legújabb kitservert és ebbõl a kettõbõl csináltam a Kitservert ugyan úgy, ahogy a 2009-nél is. Amúgy a DLC az mi? És a hivatalos patch-bõl elég az 1.3 ugye? Meg már fennt van egy patch akkor arra felmehet a hivatalos patch?
Ajánlom egy teljes mezpack letöltését
A hivatalos patcheket és a dlc-et felraktad amúgy?
a peseditben a map.txt így kezdõdik
#National
#Europe
0,"National\Europe\Austria"
1,"National\Europe\Belgium"
2,"National\Europe\Bosnia and Herzegovina"
3,"National\Europe\Bulgaria"
4,"National\Europe\Croatia"
5,"National\Europe\Czech Republic"
6,"National\Europe\Denmark"
7,"National\Europe\England"
8,"National\Europe\Finland"
9,"National\Europe\France"
10,"National\Europe\Germany"
11,"National\Europe\Greece"
12,"National\Europe\Hungary"
13,"National\Europe\Ireland"
14,"National\Europe\Israel"
15,"National\Europe\Italy"
16,"National\Europe\Montenegro"
17,"National\Europe\Netherlands"
18,"National\Europe\Northern Ireland"
19,"National\Europe\Norway"
20,"National\Europe\Poland"
21,"National\Europe\Portugal"
22,"National\Europe\Romania"
23,"National\Europe\Russia"
24,"National\Europe\Scotland"
25,"National\Europe\Serbia"
26,"National\Europe\Slovakia"
27,"National\Europe\Slovenia"
28,"National\Europe\Spain"
29,"National\Europe\Sweden"
30,"National\Europe\Switzerland"
31,"National\Europe\Turkey"
32,"National\Europe\Ukraine"
33,"National\Europe\Wales"
312, "National\Europe\Latvia"
341, "National\Europe\Georgia"
342, "National\Europe\Lithunia"
343, "National\Europe\Cyprus"
345, "National\Europe\Macedonia"
352, "National\Europe\Estonia"
353, "National\Europe\Belarus"
355, "National\Europe\Albania"
361,"National\Europe\Germany"
362,"National\Europe\England"
363,"National\Europe\Spain"
364,"National\Europe\Netherlands"
365,"National\Europe\Italy"
A hivatalos patcheket és a dlc-et felraktad amúgy?
a peseditben a map.txt így kezdõdik
#National
#Europe
0,"National\Europe\Austria"
1,"National\Europe\Belgium"
2,"National\Europe\Bosnia and Herzegovina"
3,"National\Europe\Bulgaria"
4,"National\Europe\Croatia"
5,"National\Europe\Czech Republic"
6,"National\Europe\Denmark"
7,"National\Europe\England"
8,"National\Europe\Finland"
9,"National\Europe\France"
10,"National\Europe\Germany"
11,"National\Europe\Greece"
12,"National\Europe\Hungary"
13,"National\Europe\Ireland"
14,"National\Europe\Israel"
15,"National\Europe\Italy"
16,"National\Europe\Montenegro"
17,"National\Europe\Netherlands"
18,"National\Europe\Northern Ireland"
19,"National\Europe\Norway"
20,"National\Europe\Poland"
21,"National\Europe\Portugal"
22,"National\Europe\Romania"
23,"National\Europe\Russia"
24,"National\Europe\Scotland"
25,"National\Europe\Serbia"
26,"National\Europe\Slovakia"
27,"National\Europe\Slovenia"
28,"National\Europe\Spain"
29,"National\Europe\Sweden"
30,"National\Europe\Switzerland"
31,"National\Europe\Turkey"
32,"National\Europe\Ukraine"
33,"National\Europe\Wales"
312, "National\Europe\Latvia"
341, "National\Europe\Georgia"
342, "National\Europe\Lithunia"
343, "National\Europe\Cyprus"
345, "National\Europe\Macedonia"
352, "National\Europe\Estonia"
353, "National\Europe\Belarus"
355, "National\Europe\Albania"
361,"National\Europe\Germany"
362,"National\Europe\England"
363,"National\Europe\Spain"
364,"National\Europe\Netherlands"
365,"National\Europe\Italy"
#66670
Sikerült beüzemelni, fut Sp2-n is. Viszont feltelepítettem a Kitservert, de a betett mezek nem akarnak megjelenni a játékban. Kitserver fel van telepítve, az indexelések is stimmelnek ( uni-ból néztem ki ill. uni-orig ), de így sem akarnak a mezek látszódni a játékban, így tehát csak az alapmezek jelennek meg. Szerintetek mi lehet a gond? Elõre is köszi! És jó szurkolást!
#66668
A PES 2010 futtatásához, elengedhetetlen az SP3 vagy SP2 alatt is elfut? Mert nekem csak SP2-m van. Elõre is köszi.
Az elsõ kérdés ami a játékból kiderült
Melyik ország játékosa kapja az elsõ piros lapot ?
a "gyõztes" Uruguay
Melyik ország játékosa kapja az elsõ piros lapot ?
a "gyõztes" Uruguay
Hát nemtom, nekik ez sokat jelent, hagyomány meg mittomén. Szal ez van, el kell fogadni 😊
CSAK a Fradi
hogyhogy mibõl
a netrõl :-)
Ez nem progi !
folyamatosan frissülnek a külföldi oldalakon
Ja jók ezek csak nekem itthon nincsen excel meg az nso-s nemis mindegyik excel-el jó
a netrõl :-)
Ez nem progi !
folyamatosan frissülnek a külföldi oldalakon
Ja jók ezek csak nekem itthon nincsen excel meg az nso-s nemis mindegyik excel-el jó
Ez mibõl van?
Egyébként ez a két excel cucc nagyon bejön nekem.<#taps>#taps>
Egyébként ez a két excel cucc nagyon bejön nekem.<#taps>#taps>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:









