PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

horpeti
#67957
Nagyon vicces lesz az új rész is, fõleg top csapattal, onlineban. 😄
De azért kiváncsi vagyok, mi lesz, remélem játszható. 😄

Breki33
#67956
ilyen sajnos volt korábbi részeknél is, hogy belementek a reklámtáblába
#67955
még mindig úgy futnak a játékosok mint a nyomorékok! tök birom

tobias88
#67954
a legvégén a gólörömnél amikor átszalad a reklámtáblán (<#taps>), az olyan, mintha a pesben is megcsinálták volna a saját irányítható gólörömöt, mint a fifában, legalábbis erre következtetek
Breki33
#67953
Breki33
#67952
Nagyon ügyes vagy ha ezt ezekbõl a rövid videókból megállapítod

Azt se tudod ki játszik vele és milyen fokozaton utóbbi elég easy-nek tûnik.
#67951
érdekes ,gameplay-ek alapján ki kell mondanom a Fifa 11 sokkal élethûbbnek tûnik ,ha igaz volt hogy PC-s gameplay-t láttam
#67950
Hát igen, igazad van. Anno még vmelyik PES-el játszottam, de azóta nem hallottam róla. Erre a részre is vmelyik nap a youtube-on találtam rá...

Breki33
#67949
Breki33
#67948
Új intro

Breki33
#67947
Mindjárt itt az új érdekes, hogy csak most fedezted fel 😛
#67946
És vhogy még gépigénye sincs. ÉS hihetetlen szép grafika. Jól van megírva a game. Mikor nyomok egy BL döntõt, és bejön az az ének, mint ha a tv-be neznem. NO1 game!<#eljen>

Firerock
#67945
azthiszem mindenkinek
lassan sértés lesza pesnek a fifához hasonlítani(az idei év alapján)

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#67944
Köszi szépen, közben meglett már. Óriási game, nekem üti a fifát.

Firerock
#67943
a windowsban a játék könyvtárában találhatsz egy setting.exe-t
abban megtalálsz mindent😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#67942
Köszi, meglett közbe.

#67941
Üdv. Vmi óriási game ez, de lenne két kérdésem. HOgy kell a grafikát állítani, meg hogy lehet-e a billentyûzetkiosztást állítani. köszi.

daver88
#67940
én meg azt nem értem, hogy ez miért olyan nagy probléma?? bemásolsz két fájlt, aztán tökéletes keretek és felállások vannak a játékban...

tobias88
#67939
Gondold végig, hogy most a fifa miért nem tud betenni EL-t és BL-t...
[HUN]FaTaL
#67938
Mert még mindig az EAnél van a liszensz..

http://goo.gl/gd6Zi5

lacinkacinka89
#67937
Azt az egyet nem értem, hogy a pesesek miért nem tudnak több bajnokságot és normális nevekkel csapatokkal bajnokságokat betenni a játékba, mint a fifában van. Akkor lenne a legütõsebb a játék.

robi11
#67936
áhj de jól néz ki😄

#67935
DEMO szept. 15.-e
#67934
Ja az lett volna csak lemaradt nem tudok már hsz-t szerkeszteni😊
Amúgy jó csak jönne már legalább demo

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67933
Mi a kérdés?

Pes 2011-es képek
#67932
?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#67931


Breki33
#67930
#67929
Ezt a fifa 11-et gameplay alapján lehet hogy érdemes lesz kipróbálni végre harc lesz a két game között
horpeti
#67928
Na, már uninstalláltam is, nem tartott sokáig. 😄
De azért jó pár játékórát beleöltem, míg sikerült rávennem magam a törlésre. 😛

Majd a köv.

robi11
#67927
"szép gól, nem vitás"😄😄

tobias88
#67926
Feltettem a Pesediting blogos patchet, de EDIT-ben nem tudom beállítani a csapatot, mert mindig vissza áll a régire! Más is találkozott ezzel a problémával?
Firerock
#67925
demót mikorra ígérték?😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#67924
Az nekem is kéne.
pesedit 4.0 a legújabb, de szerintem van már frissebb igazolások is.
horpeti
#67923
Sziasztok!

Tudtok olyan patchet, bármit, amit ha ráteszek a csak hivatalos patches PESre, akkor offlineban a legfrissebb igazolások benne lesznek, akár érték változtatásokkal együtt?

ill. most melyik az utsó kitserver?

[HUN]FaTaL
#67922
Felraktam a 4es PESeditet, nagyon tetszik. 😊

De:

Nem lehet valahogy beállítani hogy angol másodosztályú csapatok kerüljenek fel a szezon végén a premiere leaguebe? Mert ha jól látom, akkor német csapatok fognak feljönni és azért az elég vicces. 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

Krisz018
#67921
szép gól <#wink>

daver88
#67920
Kicsit elõvettem a 2010-et, felraktam a PESedit 4-es patchet, és mondom játszok pár meccset...Essiennel rúgtam egy jónagy gólt:

daver88
#67919
Egy két gameplay videó:






második videónál, amikor félidõ után középkezdés van, nagyon jól megcsinálták a kameramozgást....

Breki33
#67918
Breki33
#67917


konzolos

Breki33
#67916
FIFA 11 - Trailer: Spielerpositionierung und Abwehrverbesserung
(1:17)

Breki33
#67915
Fifa 11: - Next-Gen-es PC így fog kinézni.

Íme egy videó a PC next-gen Fifa 11-rõl igaz ez még csak a gamecom standon kipróbálható verzió . Remélem sok örömet szerzünk vele.

http://gamerterminal.web4.hu/cikk/fifa-11-nextgenes-pc-igy-fog-kinezni
penge96
#67914
Hát szerintem, a jelenlegi legjobb patch!

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

lacinkacinka89
#67913
Amugy penge ez a 4.0-ás Pesedit szerintem. Bár kicsit kiegészítettem pár játékossal. 😄 Van olyan jó mint az Sm

penge96
#67912
Nincs.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

lacinkacinka89
#67911
Hy! Még mindig érdekelne, hogy ML-en belül, hogy lehet csapatképet csinálni? A Pes 6-ba volt egy ilyen opció. Itt van v nincs? És ha van, akkor hol? Kösz!

Terminátor14
#67910
Ennek nincs köze hozzá.

Akkor lehet, hogy csak a régebbi részekben volt benne ez az opció.

CSAK a Fradi

penge96
#67909
Hát itt az elején csak két lehetõség van, Negotations Directly, vagy Leave to Scout asszem, és eddig mindig az elõbbin volt.

Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"

Terminátor14
#67908
Most erre nem mernék megesküdni, mert nagyon rég játszottam, de szerintem új ML kezdésekor ki tudod választani, hogy mennyire legyen aktív az átigazolási piac. A régebbi részekben tuti ,hogy így volt, szerintem ebben is.

CSAK a Fradi