PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hát nekem a többi gól se "tetszett", meg az egész, ahogy volt. 😄
Mondjuk poénkodni jó ilyennel, kb. 1-2 meccsig. 😄 Tovább nem is bírtam múltkor se.
PESben meg más az idegesítõ, de hát tökéletes játék nincs.
Mondjuk poénkodni jó ilyennel, kb. 1-2 meccsig. 😄 Tovább nem is bírtam múltkor se.
PESben meg más az idegesítõ, de hát tökéletes játék nincs.
biztos 6:08-nál?
Nálam ott vezeti a labdát a 16-os környékén a játékos utánna meg berúgja a ziccert.
Nálam ott vezeti a labdát a 16-os környékén a játékos utánna meg berúgja a ziccert.
ez így van pont az ilyenek nem tetszettek a konzolos fifában, hogy szinte minden második gól ilyen
Meg ilyenek miatt ami 1.14-nél van
Meg ilyenek miatt ami 1.14-nél van
az lehet, de ebben az esetben semmi gond nincs vele ilyet az életben egyszer-kétszer lõ egy játékos
Ja szép góld, a kapus nem hibázott, hihetetlenül találta el.
A kérdés, hogy mennyire rendszeres az ilyen hihetetlen lövés. 😄 Ha igen, akkor az a hiba.
A kérdés, hogy mennyire rendszeres az ilyen hihetetlen lövés. 😄 Ha igen, akkor az a hiba.
Ennél a videónál viszont 6:08nál borzalmas a kapus...
http://www.youtube.com/watch?v=7et9y9jDWxQ&feature=related
Remélem a "megpróbálom fogni, de kicsorog rólam állandóan" kapus tulajdonságot kiveszik...
http://www.youtube.com/watch?v=7et9y9jDWxQ&feature=related
Remélem a "megpróbálom fogni, de kicsorog rólam állandóan" kapus tulajdonságot kiveszik...
#68050
LOL. csel miatt lett fifás? mert a való életben nem cseleznek? ez már felesleges kötekedés... inkább a kapust kéne javítani mert egy vicc :S
#68049
Ez már nem az elsõ olyan videó ahol nem reagál a kapus a labdára. A másik az még durvább volt, mert akkor kb. 10 méterrõl lõttek gólt, a kapus meg csak nézte...
"ja amit még akartam írni, a jobb analóg karral lehet cselezni van mindenféle, bár én többször is beszoptam mert avval csinálja a mûesést is talán emiatt a túl sok csel miatt lett kicsit FIFA-s"
#68045
ugyanez velem is... míg a gép elnagyolt indításokat ad állandóan az én játékosom többnyire frankón bepöcköli úgy a labdát, hogy védõ mellett, de a csatár pont odaér
Ja, a 2010ben nekem inkább a gólpasszok sikerültek jobban, míg a 2009ben a gólszerzés, mert tök jól tudtam kényszerítõzni, 2010ben valahogy nem sikerült annyira, inkább a gólpassz.
#68043
van amikor hiába nyomogatom mint az ökör, nem kapom a labdát
Mondjuk ez nem teljesen mérvadó, mert amíg a FIFÁS példa kontratámadás, addig a PESes felállt védelem. Tavaly a PESben is a kontránál simán össze voltak zavarodva a védõk, míg felállt védelem ellen tényleg jó volt. No mindegy, ennyi elég is, inkább játszani kell. 😊
Nagyon jó ez is. 😊 Tetszik. Minél kevésbé szaladgálnak a védõk hihetetlen irányokba maguktól, annál jobb.
Persze a játék szépsége és tökéletessége akkor jön ki, ha 2 azonos képességû játékos, 2 azonos képességû csapattal (akár lehet top csapat is) tud élvezetes meccset játszani, és nem futógépek, meg egyérintõ gépek, hanem azért picit gondolkodni is kell. Így elsõ ránézésre úgy nézett ki, hogy jó eséllyel pályázik rá.
Igaz, ez konzol, a PC lehet nem lesz ilyen jó... majd elválik.
Igaz, ez konzol, a PC lehet nem lesz ilyen jó... majd elválik.
Egész jó a gameplay. Persze azért látszott a két csapat között a különbség, csoda nincs, az erõsebb csapat azért erõsebb . 😄
És Messihez azért ragad a labda és a profik azért nagyon jó labdákat adnak. De hát ez így is van rendjén, nem várható el, hogy a világ egyik legjobb csapata se játszon halálosan. 😊
És Messihez azért ragad a labda és a profik azért nagyon jó labdákat adnak. De hát ez így is van rendjén, nem várható el, hogy a világ egyik legjobb csapata se játszon halálosan. 😊
szerintem most konkrétan a videóban semmi gond a kapussal
nézd csak meg 30 méternél van a labda ötösön belül mozog ki
erre meg nem számolhat, hogy kapásból így eltalálja, hogy mögötte rendben lecsapódik.
És ugye ezt egymás ellen játszották írta is, hogy ezzel nyerte +
nézd csak meg 30 méternél van a labda ötösön belül mozog ki
erre meg nem számolhat, hogy kapásból így eltalálja, hogy mögötte rendben lecsapódik.
És ugye ezt egymás ellen játszották írta is, hogy ezzel nyerte +
#68033
PES2010 Be a Legend módba akkora ászok a társaim, full üresen állok de azért is visszafele passzolnak nem ám nekem!😄DD meg amikor inkább ellövik messzirõl minthogy indítanának engem
#68032
haha...<#zavart2>#zavart2>
A lényeg hogy ez igen zavaró...igazán csinálhattak volna vele valamit...
A lényeg hogy ez igen zavaró...igazán csinálhattak volna vele valamit...
#68028
Szép gól, de az nagyon gáz hogy a kapus még mindig nem tudja hogy hol van...
#68025
Én is így vagyok vele, Pes6 óta megjelenéskor kipróbálom aztán törlés.
Mondjuk ha normális játékot kiadnának aminek az online része is jó akkor én megvenném. Jó lenne azért újból multiba játszani mint régen😊
Breki elõzetese alapján azért van remény.
Mondjuk ha normális játékot kiadnának aminek az online része is jó akkor én megvenném. Jó lenne azért újból multiba játszani mint régen😊
Breki elõzetese alapján azért van remény.
honnan tudjam?
én is csak azt tudom amit írnak :-)
Egyébként szerintem ilyenre való a a SuperCancel ha jól értem amit írsz.
én is csak azt tudom amit írnak :-)
Egyébként szerintem ilyenre való a a SuperCancel ha jól értem amit írsz.
#68023
és azt megcsinálták hogy ha indítasz 1 játékost hosszú passzal, akkor nem oda fut a játékos ahová a labda érkezni fog, hanem oda, vagy úgy, hogy a leghamarabb elérje a labdát?
mert a tavalyi részben a támadó, vagyis az indított játékos oda futott ahova a labda érkezett, s így sokszor volt olyan hogy csak a lábát kellett volna kicsit kinyújtani, és már vezethett volna a labdát, ehelyett hagyta hogy elguruljon mellette vagy elötte a labda, és nem is foglalkozott vele a játékos mindaddig, amíg oda nem futott ahová a gép kiszámolta hogy futnia kell. (persze rosszul) mert míg a támadó így futott a labdáér, addig a védõ rendesen a labdáér ment.
Nem tudom így érthetõ e a kérdésem, próbáltam valahogy megfogalmazni hogy értsétek. Mind1, ha nem sikerült várok a PC demóig. 😊
mert a tavalyi részben a támadó, vagyis az indított játékos oda futott ahova a labda érkezett, s így sokszor volt olyan hogy csak a lábát kellett volna kicsit kinyújtani, és már vezethett volna a labdát, ehelyett hagyta hogy elguruljon mellette vagy elötte a labda, és nem is foglalkozott vele a játékos mindaddig, amíg oda nem futott ahová a gép kiszámolta hogy futnia kell. (persze rosszul) mert míg a támadó így futott a labdáér, addig a védõ rendesen a labdáér ment.
Nem tudom így érthetõ e a kérdésem, próbáltam valahogy megfogalmazni hogy értsétek. Mind1, ha nem sikerült várok a PC demóig. 😊
Konami Digital Entertainment GmbH has listed the full range of newly licensed clubs that will grace its forthcoming PES 2011 title.
PES 2011 will be released in Europe for PlayStation 3, Xbox 360, and PC-DVD on September 30th with versions to follow for Wii, PlayStation 2 and PSP™ (PlayStation Portable), and Smart Phone formats in October – and KONAMI has added a number of key new officially licensed club teams to the new game.
KONAMI has already detailed the inclusion of the Copa Libertadores competition in PES 2011, with fully recreated versions of its 40 competing clubs added to the team rosters from the tournament’s 2010 entrants, with additional details about the licenses to follow later this month. The publisher has also added a wealth of key European sides, which will be included in the game’s bolstered UEFA Champions League and UEFA Europa League modes. The winners of these competitions will also be able to play in the UEFA Super Cup Final, now fully integrated into the Master League and Become A Legend modes.
The new Italian sides are Lecce, Cesena, and the newly promoted Brescia, while the Spanish league is bolstered with the addition of Real Zaragoza, Sporting Gijon, Almeria and Getafe. Similarly, Tottenham Hotspur join Manchester United in the English section, while the recently-announced Bayern Munich are joined by fellow German club Werder Bremen. These additions swell PES 2011’s roster of official European club sides to over 100: its largest number to date.
PES 2011 represents the greatest leap forward for the long-running series to date. The new game ignites the series with a wealth of gameplay additions, control options and graphical enhancements. Every aspect of the game has been honed and polished, with total freedom of play the core ideal in the new game. Amongst its new innovations, PES 2011 introduces a power gauge for each player that allows the user to exactly place every pass, cross and shot. Balls can be placed anywhere with utter precision, while all new AI routines hand complete control over to the player.
PES 2011 also boasts over a 1000 new animations, with subtle movements both on and off the ball that reflect the pace and power of a top-level match. The new game also boasts a stream of new surprises and additions, ranging from smaller touches such as a new throw-in system that utilises the power gauge system, and simplified tactical selection, through to huge advances such as Master League Online, a radically overhauled Become A Legend mode.
PES 2011 will be released in Europe for PlayStation 3, Xbox 360, and PC-DVD on September 30th with versions to follow for Wii, PlayStation 2 and PSP™ (PlayStation Portable), and Smart Phone formats in October – and KONAMI has added a number of key new officially licensed club teams to the new game.
KONAMI has already detailed the inclusion of the Copa Libertadores competition in PES 2011, with fully recreated versions of its 40 competing clubs added to the team rosters from the tournament’s 2010 entrants, with additional details about the licenses to follow later this month. The publisher has also added a wealth of key European sides, which will be included in the game’s bolstered UEFA Champions League and UEFA Europa League modes. The winners of these competitions will also be able to play in the UEFA Super Cup Final, now fully integrated into the Master League and Become A Legend modes.
The new Italian sides are Lecce, Cesena, and the newly promoted Brescia, while the Spanish league is bolstered with the addition of Real Zaragoza, Sporting Gijon, Almeria and Getafe. Similarly, Tottenham Hotspur join Manchester United in the English section, while the recently-announced Bayern Munich are joined by fellow German club Werder Bremen. These additions swell PES 2011’s roster of official European club sides to over 100: its largest number to date.
PES 2011 represents the greatest leap forward for the long-running series to date. The new game ignites the series with a wealth of gameplay additions, control options and graphical enhancements. Every aspect of the game has been honed and polished, with total freedom of play the core ideal in the new game. Amongst its new innovations, PES 2011 introduces a power gauge for each player that allows the user to exactly place every pass, cross and shot. Balls can be placed anywhere with utter precision, while all new AI routines hand complete control over to the player.
PES 2011 also boasts over a 1000 new animations, with subtle movements both on and off the ball that reflect the pace and power of a top-level match. The new game also boasts a stream of new surprises and additions, ranging from smaller touches such as a new throw-in system that utilises the power gauge system, and simplified tactical selection, through to huge advances such as Master League Online, a radically overhauled Become A Legend mode.
újabb infók:
mint már írtam elfutkosások nem nagyon vannak, elég sok szabálytalanság van, nem lehet sokáig 1 embernél a labda mert tuti elveszik v szabálytalankodással megállítják az embert. ennél fogva 1 kicsit tördelt a játék, de belefér. elég sokat lehet és kell használni a kényszerítõtt, mert amúgy nem nagyon mozognak.a passzoknál az irány is erõsség is megfelelõ kell h legyen. a hosszú indításokat jól meg csinálták ebbõl lõttem eddig a legtöbb gólt és nem az van, mint 2010-ben hogy legtöbbször elakad a védõben a labda.Lehet állítani a játék sebességet -2 és 2 között én 1-esre raktam a 0 túl lassú volt a 2 picit gyors a csapat beállítást nem nagyon nézegettem még, de nekem az már kicsit túlzásnak tûnik túl sok mindent lehet beállítani, lehet idõvel egyszerûbben fog menni, mint aminek most látszik! Összességében úgy tudnám jellemezni mint régebben amikor fifáról áttértem pesre elsõre furcsának tünik de látod, azokat a dolgokat, amiért megéri inkább evvel játszani (remélem érthetõen fogalmaztam )
mint már írtam elfutkosások nem nagyon vannak, elég sok szabálytalanság van, nem lehet sokáig 1 embernél a labda mert tuti elveszik v szabálytalankodással megállítják az embert. ennél fogva 1 kicsit tördelt a játék, de belefér. elég sokat lehet és kell használni a kényszerítõtt, mert amúgy nem nagyon mozognak.a passzoknál az irány is erõsség is megfelelõ kell h legyen. a hosszú indításokat jól meg csinálták ebbõl lõttem eddig a legtöbb gólt és nem az van, mint 2010-ben hogy legtöbbször elakad a védõben a labda.Lehet állítani a játék sebességet -2 és 2 között én 1-esre raktam a 0 túl lassú volt a 2 picit gyors a csapat beállítást nem nagyon nézegettem még, de nekem az már kicsit túlzásnak tûnik túl sok mindent lehet beállítani, lehet idõvel egyszerûbben fog menni, mint aminek most látszik! Összességében úgy tudnám jellemezni mint régebben amikor fifáról áttértem pesre elsõre furcsának tünik de látod, azokat a dolgokat, amiért megéri inkább evvel játszani (remélem érthetõen fogalmaztam )
#68018
Én eléggé kiestem már ebbõl a játékból, de azért igy a megjelenés környékén csak rápillantgatok mindig. Mondjuk idén már nem veszem meg.
De így visszagondolva szerintem a grafikus motor váltásakor romlott el valami ebben a sorozatban (tehát a Pes6 után). És fõleg az online részére gondolok, mert offline jobb a mostani motor meg gameplay nyilván. De a multi, nem is tudom... Az valahogy szerintem jobb a korábbi részekben, a Pes 5-ben, és fõleg a 6-ban. De aztán lehet már csak a nosztalgia beszél belõlem, hogy "ej azok a régi szép idõk..."<#whatever>#whatever>
De jók az új videók. Taktikai rész is milyen látványos lett.
De így visszagondolva szerintem a grafikus motor váltásakor romlott el valami ebben a sorozatban (tehát a Pes6 után). És fõleg az online részére gondolok, mert offline jobb a mostani motor meg gameplay nyilván. De a multi, nem is tudom... Az valahogy szerintem jobb a korábbi részekben, a Pes 5-ben, és fõleg a 6-ban. De aztán lehet már csak a nosztalgia beszél belõlem, hogy "ej azok a régi szép idõk..."<#whatever>#whatever>
De jók az új videók. Taktikai rész is milyen látványos lett.
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
#68017
De Koreai vagy v.mi Japan ezért gondoltam,hogy itt nálunk ez nem fog menni de azért próbálkozz😊
★ 汤姆 李
ez nem fake, többen is visszaigazolták, hogy mûködik, forrás: http://www.youtube.com/watch?v=IGw_rBZfsTI
#68015
Várd meg szept 15-t itt eu-ban és ne látogass ilyen fake oldalakat
★ 汤姆 李
bocs, itt a link: http://tinyurl.com/39mpk7x
ps3-on tudnék játszani, de nem sikerül leszednem a kulcsokat: valaki tudja ezt (http://jafiles.net /2F99861 )hogy lehetne letölteni? kitöltök ilyen free lotto valamit, de nem ad linket, pls segítsetek, hogy játszhassak
"11font a havi playstationplus lehet megéri ez a pénz hogy ne jövöhéten játsz csak vele "
szted?
szted?
Ez konzol, vagy PC tapasztalat?
Bíztató.. Bár úgyis meg fogják találni (mi is) azokat a bugokat, amivel elõnyt lehet kovácsolni, mondjuk onlineban. A top csapatok valszeg megint "önjátszóak" lesznek, de õszintén remélem, hogy nem így lesz, és akkor egy jó gémet lehet látni. Bizakodom, mást úgyse tudok. 😊
Bíztató.. Bár úgyis meg fogják találni (mi is) azokat a bugokat, amivel elõnyt lehet kovácsolni, mondjuk onlineban. A top csapatok valszeg megint "önjátszóak" lesznek, de õszintén remélem, hogy nem így lesz, és akkor egy jó gémet lehet látni. Bizakodom, mást úgyse tudok. 😊