PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#68658
5 giga hely kell neki a C-n
#68657
van elég helyed? 5 giga kell neki..
Breki33
#68656
huhh ezt egyszer olvasd vissza :-)

#68655
nem rossz ez a fifa se.nem gondoltam volna hogy valaha ilyet mondok

#68654
Valaki tud nekem is segiteni ?
C-re nem tudom felinstallálni a demot és, ha meghajtót és könyvtárat váltok, akkor nem hagyja telepíteni. Mi lehet a gond?
[HUN]FaTaL
#68653
Ezért nem kell ilyen háttér, vagy ne rakj bele fehér kockát mert így borzalmasan néz ki 1680x1050ben.

http://goo.gl/gd6Zi5

#68652
meg máshol használoma lövést passzt mint te elég valószinü😄 ha most az xbox kontrollert nézzük akkor nekem az A:lövés X:magas passz Y: sima passz B: emberváltás
#68651
szoval pesben kint átállitok 4 gomota hátsokat madj játkon belül még ugy lövöm be magamnak h a bal also legyen a futás a felette lévõ a szöktetés.😄 jobb odlalt legyen a csel ill a módosító😄 h etz be tudjam igy állitani kint és bent is kellett variálnom:d
Carloska
#68650
Valami förtelem a játék menüje...

#68649
hát itt egy-egy gomb nagyon sok funkciót lát el különbözõ szituáciokban szóval idõbe telik míg megtanulod. a controller settings-ben meglátod, minden levan írva.

Breki33
#68648
ezt most írd le úgyis, hogy értsem :-)

pesben mit állítottál még be játékban?

ott settingsben kicseréltem két gombot amit írtam és kész
#68647
itt csak belöttem h ami ott A B X Y LT RT LB RB az a zenyémen melyik legyen és játékon belül lehet simán beállitani 😄 csak játékon belüp mdnig ujra kell állitani miután kilépek-.- de az nem tart semeddig..😄 pesben is igy vna kint belöttem h melyik gomb melyik legyen majd bent ugy állitottam be
Breki33
#68646
rendben akkor a többségnek megfelelt 😛
Breki33
#68645
azt hittem ezt is célszerû kint beállítani mint pesben
tobias88
#68644
nekem 16:9 és van fehérség <#zavart1>
Breki33
#68643
mivel nem lehet egy kép az összes felbontásban teljesen jó
Breki33
#68642
nem nagyon használok ie-t mint fejlesztõ 😛

#68641
szerintem is játékon belül nézd meg minden le van írva hogy melyik gomb micsoda és az ízlésednek megfelelõen be tudod állítani.

Breki33
#68640
te nem itt állítod hanem játékon belül?
[HUN]FaTaL
#68639
Persze, egy darab felbontásban. Mindenki másnál szar 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

[HUN]FaTaL
#68638
Nekem is egy fehér nagy semmi van, talán IEben tesztelted egyedül vagy mi?😄 1680x1050

http://goo.gl/gd6Zi5

#68637
nekem az van de nem zavar 😄

#68636
én midnig is ugyjátszottam h a bal alsó a sprint, bal felsõ a szöktetés,jobb alsó a csel,ill "iramvezérlés" felette meg a taktikai modosito😄
#68635
hát jáékon belül müködnie kell ha az RB-re huzoda sprintet akk anna kis kell lennie tehát nálad a jobb felsönek,a cselt meg az RT re..és akk a job alsó lesz
Breki33
#68634
nem jobb felsõ a spint pes-ben? 😛

az itt RB nem LB szerintem
#68633
a sprint gamepad-del ha jól tudom egy gombbal arréb van

Breki33
#68632
ezt tudom de nekem nem így kell, hanem ahogy pesnél

tehát RT csel, RB sprint

csak akkor mi lesz az LB RT
#68631
idén a fifa beállitásával is ugy kell "játszani" mint a PES-nek a beállitásával
#68630
fifában alapból a RT a sprint, cselezni meg úgy tudsz hogy lenyomva tartod az LT-t és jobb analóg.

#68629
játékon belül a te gamepadodon lévö "5"-gombra nyomd a sprintet tehát LB-re
#68628
na igen az "picit" más dolog😄 én is kirpobálnám konzolon de csak amiatt nem vennék konzolt más játék ami nagyon érdekel még az ugy is megjelenik pc-re is ugyhogy ez igy fog maradni azt hiszem😄 de idén több esélyt kap a fifa is.mindkettövel fogok játszani az biztos😊
Breki33
#68627
jelemleg a jobb felsõvel nem fut gyorsan mintha az alsóval futna

és bal alsó gombbal tudok jól cselezni + persze analóg
Breki33
#68626
kétlem, hogy a többségnek 16:10-es cucca lenne

akkor már biztos szólt volna itt valaki
Breki33
#68625
Na ítt hogy állítsam be, hogy jobb felsõ legyen hátul a gyors futás alsó meg a cselmódosító

symbol
#68624
oké, hogy Te nézheted, de szerintem a többségnek vagy jópár embernek biztos, hogy a fórumon már szélesvásznú cucca van. Talán lehetne egy nagyfelbontású 1680*1050 képet benyomni háttérnek mint jópár másik fórumban. 😊 De nem pofázok, nekem végül is hót mindegy. 😊 megyek jáccani 😊

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68623
rápróbálok a fifára

#68622
mondjuk az hozzá tartozik a történetemhez hogy én a konzolos fifára tértem át a pes 6 után ami fényévekkel jobb volt mint a pc-s.

Breki33
#68621
mivel a kb 20 gép közül amin nézhetem egyik sem 16:10-es egyértelmûen nem arra van és nemis tervezem
#68620
én is véletlenül találtam rá a pesre😄 valamelyik lemezemen rajta votla demoja az 5nek és onnatol kerestem mindig csak letölteni nem tudtam mert nem volt még netem😄 ugy igazán a 8al kezdtem el játszani azt már meg tudtam szerezni😛 én midnig várom mindkettöt fifával a 05el játszottam a legtöbbet azután nálam mélyrepülést vett a játék
#68619
Nincs most és nem is tervezem,hogy lesz megint😊
Feleslegesnek tartom kis PC-mre is megvan minden ami kell,sõt..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

symbol
#68618
jogos lenne, de azt hittem 16:10-hez van optimalizálva a fórum. nekem 1680:1050-ben szarul néz ki, nem takarja teljesen a fórum. nah de ez kicsit off, csak furcsállottam. amúgy jah, frankón mindenki elmondta a véleményét, de nem volt anyázás meg totál hülyének-nézés. királyság.

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68617
ez nagyon így van, én például fifával kezdtem anno mert csak azt ismertem és egy haveromnál láttam elõször a pes-t, na mondom ennyit a fifáról😄 nyomtam is eleget a 4-5-6-al, sajnos számomra a pes 2008 nagy visszalépés volt a 6-hoz képest azóta tértem vissza a fifához, de minden évbe várom a hátha újra megkapom azt a hangulatot amit utoljára a 6-ban.

Breki33
#68616
azért érdekes, hogy itt most nem tört ki pedig aztán rendesen ment a beszélgetés

akkor most mondjátok be mit és hol állítsak be a fifa irányításában és kipróbálom úgy
Breki33
#68615
A demos gyepet lehet kijavítom ha lesz hozzá editálóprogram
vagy ha fsheditorral lehet.

Meg akarom mutatni milyen rendesen megcsinálva.
#68614
hát mondjuk nálam ez alap😄 mindig megmosolyogom azokat akik minden áron próbálják meggyõzni a másikat saját igazukról, mondjuk a legnagyobb poén mikor kitör egy fórumon a PES-FIFA háború<#idiota>

Breki33
#68613
van most konzolod?
Breki33
#68612
igen mivel ott kitakarja a fórum

symbol
#68611
van egy fehér üres négyzet a háttérben. a The Stage Is Set mellett ugy 20 pixelnyire 😄 elég nagy.

http://rateyourmusic.com/~unrealnoise

#68610
Profi lett az új fifa is,PES grafikában jobb de most fifa is kimondottan tetszik<#eljen>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#68609
hát ha akkor jobban szét néztem volna megtaláltam volna biztos akk nem kellett volna nekem szerencsétlenkedni vele hanem már kész jó minöségû füvet használhattam volna neked köszönhetöen😊 akkor nem azt tettem azota viszont általába azt használom amit te készitesz. amugy fifa füvének javitásának neki állsz majd? vagy maradsz a pes foltozgatásánál?😛