PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabe paul logan
#69371
Nem tudom, hogy említésre került-e már, de az angol verzió megvásárolható online és le is tölthetõ 30-án 00:00-kor.
Hivatalos link, a konami oldaláról irányít ide.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#69370
Hát ahogy én emlékszem ez jó pár részben benne volt. Ha megálltál egy sarokban, az ellenfél is megállt.
De ne izgulj, multiban jönni fognak... <#vigyor4>

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

Fyrex
#69369
A PES max grafon meg sem röccen, FIFA minimum grafon szaggat.. szép 😊

Avanti Crociati!

horpeti
#69368
Vicces. 😊

gabe paul logan
#69367
Szomorú tény EZ
és xbox-os teljes verzióban is benne maradt....

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

Breki33
#69366
írj privit közösben nem akarom kifejteni
Fyrex
#69365
nem sikerült felfognom, aztán gondoltam nem nyüstöllek vele inkább

Avanti Crociati!

Breki33
#69364
már írtam rá megoldást
Fyrex
#69363
itt a FIFA, de továbbra sem sikerült elindítanom.. :/

másnak nincs gondja a telepítéssel? pedig nem a klónozós boltból van, hanem az R betûsbõl...

Avanti Crociati!

Golyo69
#69362
köszi

GGMU

#69361
Nincs
Golyo69
#69360
aham értem..akkor ebben még angol nyelv sincs?
mert akkor nem is szedem 😄

GGMU

#69359
Nem magyar benne a nyelv. Nem tudom kinek sikerült ezt így összehoznia. mondjuk csak azért szedtem le, hogy kipróbáljam mielõtt berendelem PC-re. A Gameplay zseniális, még a demó óta is fejlõdött, viszont felfoghatatlan, hogy kb augusztus 1-ei játékoskeretek vannak benne. Diego/Pulsen/Trez a juve keretében, Aquilani a Poolban, Krasic meg nem is létezik a játékban. Bár lehet õ az a K kezdõnevû random név a szerb válogatottban, akit a rohadt olasz nyelv miatt véletlenül kitöröltem. 😊 Nem ezért szeretjük a PES-t, de ez hatalmas öngól minden évben. Xbox-ra biztosan nem venném meg ilyen elavult keretekkel.
Golyo69
#69358
Pro.Evolution.Soccer.2011.PAL.MULTi2.XBOX360-DNL
LANG: IT , HU
???? magyarul jött a pes?? nem is tudtam 😄

GGMU

#69357
tudom😄
de az nem ér szart se kb...

fook
#69356
PS3ra már kinnt van egy ideje 😮
Pro.Evolution.Soccer.2011.PAL.JB.PS3-ATAX

#69355
csak nekem tûnt fel, hogy tök mindegy milyen gyors játékosom van, a legszarabb védõ is simán utoléri?

mandju
#69354
talán Iniesta rúgott hasonló gólt idén...

**Be Quiet Straight Power 500W**GigaByte P55 UD3**i5 750**Xigmatek Balder** **2X2Gb Apacer Aeolus Gamer Edition 1800MHz**ASUS HD5850 Voltage Tweak Edition**Hann\'s G 22\"**Dell Inspiron 6400**

#69353
Hát az 576 Oct.8-ra írja, a CD Galaxis meg nem is tud róla hogy ilyen játék van... <#whatever>

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

#69352
másra nem, de XBOXra biztos kijön még héten...

Breki33
#69351
Szerintem a héten jön <#eljen><#taps>
#69350
ha esetleg kiszivárogna az is, akkor már hétvégén lenne az is 😄

#69349
jah..csak PES kéne már...😊)
Breki33
#69348
elõbbi már kint van az oroszoknál



#69347
*controller 😊
#69346
controrrel 2re kell tenni a gamepadot...
HoReSz1975
#69345
Szerintem ma, vagy holnap mindkettõ elérhetõ lesz (FIFA & PES 2011)<#kuss> <#hehe>

MSI Z87-GD65 Gaming |i7-4770K|Kingston DDR3 8GB PC3-19200 2400MHz HyperX Predator Kit|GIGABYTE R9 290 4GB|Dell U2312HM|Zboard MERC|Logitech G400|COOLER MASTER HAF 922|Seasonic M12II 750W EVO

Pethy23
#69344
szept 30.-án jelenik meg, EU-ban.
Wiki szerint
#69343
Megjelenés elõtt 1-2 nappal kb(okt.5-7)

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#69342
csá
valaki megtudja mondani hogy mikor lehet majd tölteni ?
Breki33
#69341
kitserver kell szerintem
precision
#69340
PES 10 PC verzióban akarunk egymás ellen játszani haverral, õ gamepaddel én a billentyûzeten... de nem engedi, azt írja, hogy két gamepad kell ehhez. Bukta? Vagy van rá valami okosság?

Bazinga!

#69339
hol lehet elõrendelni? cd galaxis-ba még nem lehet?
Breki33
#69338
Seabass & Jon Murphy @ prorevo.de

Demo and final version are the same code. In the final version only a few bugs were fixed that were not yet fixed the date of publication of this demo.

Jon Murphy

It’s a good feeling for the team to have completed PES2011. We are convinced that we can present a good game and are motivated for the future.

Seabass

Work on PES2012 already running. Various areas such as animations go easy in the development of one version over the other.

Seabass

PES2011 is placed 1-2 weeks after release via DLC update to the latest version.

Jon Murphy

It would love Playstation move & XBox Kinnect but I’m not sure if our experience is sufficient even for initial ideas in 2012.

Seabass

The number of online players per game has been increased from 4 to 8.

Jon Murphy
#69337
http://kep.psharing.com/436946.jpg

Én régóta játszom a pes-el. De idõközönként vetettem egy-két pillantást a fifára is. Az a véleményem a demók alapján, hogy a Pes nagyszerû szórakozást ad a "magányos" játékosnak. A Fifa viszont majd a haver elleni összecsapásokkor jön majd jól, mert könnyebb gólt szerezni stb.
A Pc-s verziókról beszéltem most.
Breki33
#69336
Helyes, akkor kiváncsi lennék a véleményedre #69263-al kapcsolatban, ha jól tudom neked van konzolod és hozzáértésed is

ja a múltkori projektbõl amirõl beszélgettünk lesz vmi?
The Hedgehog
#69335
Így is van... A másik le lesz vadászva! 😄

Kétféle vélemény létezik... Az enyém és a helytelen!

Breki33
#69334
azt hittem Hedgehog csak egy van 😊
The Hedgehog
#69333
Gondolom mert The Hedgehog != Hedgehog... Hol voltam én 40-45 éves? 😄

Kétféle vélemény létezik... Az enyém és a helytelen!

Csabesz6
#69332
koszi!

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Breki33
#69331
gondolom mert azt írtad be :-)
The Hedgehog
#69330
Honnan veszitek, hogy most van a születésnapom? 😄 Aug 17-én volt 😄

Egyébként üdv néktek. Rég jártam erre 😄

Kétféle vélemény létezik... Az enyém és a helytelen!

Breki33
#69329
ahhoz a free921 dt0c kell

"In order this mod to work you need dt0c.img made by free921
http://downloads.moddingway.com/file/5498.html
Place dt0c.img in img folder
Backup original one first"
Csabesz6
#69328
Értem, de én nem a Matrix Gameplay patchra írtam.Vagy a másikhoz is kell?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Breki33
#69327
ehhez kell a másik is szerintem

"P.S.: You need the Demo Teams Addon to be able to test the Matrix
If you dont have installed the files you can find them here:
http://moddingway.com/news/2005.html"
Csabesz6
#69326
2. csapat kiválasztásakor hibát észlel, és leáll.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

Breki33
#69325
van is
#69324
Jah,van értelme sok😊

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#69323
pes3-nál volt olyan
egy exe és patch és a teljes játék megvolt

Már gameplay javítást is lehet tesztelni

Matrix Test Version: Spain - Netherlands

Now we want to give you the chance to help us by giving us feedback how do you like the Gameplay with Matrix Stats.

At the moment we ONLY have changed the Stats for the Nationalteams of Spain and the Netherlands.

So feel free to make so test games and report us your feedback.



Installation:

Download the Matrix dt04.img from the link below and replace your original dt04.img

Choose in PES 2011 Demo a game between Spain and the Netherlands

Have fun!


DOWNLOADLINK:

http://www.multiupload.com/I1MI3MBGPS

ezért is lesz a PC-s fifa is sokkal jobb a konzolosnál amit kell kijavítunk 😊



#69322
ja 😄DDDDD