1192
Garry\'s MOD for Source
  • xxxpaulxxx
    #1072
    Az kellemes:D:D
  • csokalaci
    #1071
    Nekem ez a hozzászólás jön be garrysmod.com-on :

    Garry's can you please test patches before actually sending them out next time? I understand you are the worse programmer in the world, but I'd rather be enjoying Garry's Mod, then enjoying the engine continuously crashing.
  • lolSL
    #1070
  • Zomil
    #1069
    arcpálma...
  • csokalaci
    #1068
    Jaja. Reggell az új source motor tönkrebaszta a gmodot, de estére ki lett javítva.
    Máshogy rendereli a modelleket. Nekem bejön ahogy lespawnolja a tárgyakat.

    És persze adott hozzá jó pár hasznos lua function-t.
  • xxxpaulxxx
    #1067
    Kijött egy nagyon fasza kis ápdét!:) Végre bele rakták a L4d és egyéb játék cuccait:)
  • Geri98
    #1066
    Ok köszi! :)
  • csokalaci
    #1065
    Azok SVN linkek.
    Ott van felette a videó is, hogy hogyan kell használni.
  • Geri98
    #1064
    köszi a linket, de ha a letöltésre kell rámenni akkor nem jó mert garry's mod.org-ról nem tudok letölteni, ha meg azokra a "linknemlinkekre" (amik olyanok mint egy link csak nem lehet rákattintani) kell menni nem tudom mit kezdjek a sok felirattal...de köszi mégegyszer :)

    na és a cinema helperre tudsz valamit hogy hogyan kell ?
  • csokalaci
    #1063
    http://wuw.gmod.hu/wuw/page.php?9

    A Carter addon pack-ból nem tudom, hogy a jó link van-e kint, mert folyamatosan változtatgatták, ráadásul jó bugos egy mod
  • Geri98
    #1062
    Köszi :) egy linket tudsz adni pls ?
  • csokalaci
    #1061
    Töltsd le svn-el
  • Geri98
    #1060
    hahó? miaz? mindenki elment a topikról? na mindegy... lenne még valami... freesteam-en nincs "mirror"-ja a space build model packoknak, valaki tudna segíteni ?
  • Geri98
    #1059
    Sziasztok!

    a cinema helper 4.0-át hogy kell használni ? hiába raktam be az addonsba egyszerűen semmi jele nincs annak hogy egyáltalán benne van e a játékban (a readme-ben az állt hogy az addonsba kell berakni)
  • csokalaci
    #1058
    csak steamen lehet megvenni, és nincs olyan hogy gmod 10 és 11. Van a végleges gmod.
  • uikka
    #1057
    sziasztok
    lenne 2 kérdésem:
    1. a gmod-ot csak steam-en lehet megvenni, vagy boltban is?
    2. ha megveszem pl a gmod 10-et, és szeretném a gmod 11-et, akkor azt is megkell vanni?
  • papi08
    #1056
    Szia. Nem!:)
  • Jude666
    #1055
    Sziasztok!
    Kalóz verzióval lehet multizni?
  • d3vilz
    #1054
    megoldódott
  • d3vilz
    #1053
    Hello.
    olyan problémám van,hogy elindítom a játékot és a betöltőképernyőnél lefagy onnan nem megy tovább valami ötlet?
  • Jim Morrison
    #1052
    hát figy, nekem a két jel egy gombon van, szóval igazad van :D
  • kifli
    #1051
    aszem régen cs-be, menübe engedélyezni kelett a konzolt, ez a karaktetr volt melette :)
  • Jim Morrison
    #1050
    nekem angol billem van, es sourcos jatekokban nalam ` :) de lehet az is. igazsag szerint egy gombon van ` meg ~ :)
  • kifli
    #1049
    nem "~"? :D
  • Jim Morrison
    #1048
    am kérdésedre a válasz: `
  • Aquir
    #1047
    steam ablak játék jobbgomb properties set launch options beleírni -console
  • Geri98
    #1046
    tudom noob nagyon noob ESZMÉLETLENÜL NOOB kérdés de melyik gomb/gombok a konzol ? :)
  • kifli
    #1045
    lájkolom a foso...
    ööö izé, akarom mondani, köszi szépen :D
  • csokalaci
    #1044
    Ezt kell letölteni :)
  • kifli
    #1043
    a játékba hogy tudom beleműteni hl2-ből, azokat a hatalmas lényeket, amik lövöldöznek, nagyon magasak, hosszú vékony lábuk van.

    Találtunk haveral egy mapot, amin ha megnyomunk egy gombot, előjönnek, de mi nem csak azon a mapon szeretnénk lődözni rá meg stb... :)
  • csokalaci
    #1042
    Hogy adjak ? :D
    wuw.gmod.hu-n van egy leírás, hogyan lehet letölteni gmodot, de ajánlatos másik accot csinálni hozzá, és akkor fel tudsz majd jönni a szerverünkre, ha meg lesz crackelve.
  • Jim Morrison
    #1041
    nekem nem adnal garrys modot? :D ugy hulyulnek veletek :D
  • csokalaci
    #1040
    Ezt Garry csinálta külön gmodhoz, szóval nem tudom sajnos, hogyan kell :(
  • kifli
    #1039
    ezt nem lehet kivitelezni más source engine játéknál? Konkrétan counter strike source-ra gondolok :)

    Ha tudsz segíteni, tudnál írni egy leírást pm-ben, hogy mit kell tennem hozzá? :D

    (az egyedi kép elég, nem kell a top 5, a zene is másodlagos :))
  • csokalaci
    #1038
    Hogy mi ? :D
    Azért tölt 2 percig, mert saját szerverről tölt és az lassabb, és lényeg, az hogy esik a hó, meg van zene, meg kiírja a top 5-öt
  • Jim Morrison
    #1037
    az miert jo, ha ket percig letolt? :D ha van demo, akkor en szerintem ki is probalom.
  • csokalaci
    #1036
    Egy kis nyalánkság :)
  • cs1rk3
    #1035
    Lenne egy kérdésem el szeretném indítani a gmodot de nem akar elindulni még hibát se ír ki meg a feladatkezelőbe se látom a hl2.exe-ét mi lehet a gond nem tudjátok?
  • csokalaci
    #1034
    Érdemes ennek a demoját kipróbálni :P
  • Jim Morrison
    #1033
    tök jó :D kiiváncsivá tettél :D