337
  • Serpa
    #15
    patt helyzet.
  • grebber
    #14
    Képek érdekes most akkor mivan?
  • robotnyk
    #13
    nem is Magyarország lenne
  • [HUN]FaTaL
    #12
    kár érte pedig jó játéknak ígérkezett, de szerintem ebből nem lesz semmi:(
  • Serpa
    #11
    macerás ami most e körül van ...
    http://index.hu/tech/szoftver/panzers1213/
  • grebber
    #10
    3 új kép
  • grebber
    #9
    8 kép
  • Chaos Mad
    #8
    erről beszélek! :)
  • grebber
    #7
    A Mithis Games gondozásában készülő játék csak jövőre jelenik meg, s ez a képeket látva nem túl jó hír.

    A magyar fejlesztésű valósidejű stratégiában mintegy 20 egyjátékos küldetés áll a játékosok rendelkezésére. Az egyes pályák a Közel-Keleten, Ázsiában és a Balkánon helyezkednek el. A program megjelenését 2006 első negyedévében (más források szerint csak nyáron) remélhetjük, mindenesetre a képek biztatóak.

    Hát ez nagyon jól néz ki.






  • ChevyG #6
    Megjelenés: 2006 2. negyedév...
    erre még vár6unk
  • ChevyG #5
    Joint Task Force bejelentve

    "A magyar illetőségű Mithis Games és a HD Interactive egy vadonat új RTS-t jelentett be a minap, melynek neve, Joint Task Force. A játék erősen Codename: Panzers jellegű lesz, azzal a kivétellel, hogy csúcstechológiás harci eszközöket vonultat fel a 20 küldetésből álló 5 helyszínen (Közép-Kelet, Közép-Ázsia és Balkán). Felbukkanása 2006 elején várható." -HCGamer
  • Shep
    #4
    A képek tényleg jók, sajnos nem hiszem, hogy olyan újjításokat tudnának belerakni amivel ki tudnak majd emelkedni a tömegből, de ne legyen igazam.
  • Chaos Mad
    #3
    :D

    tudom de az ujságba nagyon fasza képek voltak..
  • Amse
    #2
    Ez nem valami sok.:D
  • Chaos Mad
    #1
    üdv mindenki,

    haverom GS-ében olvastam eme játékról, ami nekem elsöre nagyon megtetszett... főleg hogy a magyar Mithis készíti.

    egyelöre még csak ennyi van róla....

    képeket a neten nem találtam, csak az ujságban láttam

    igy elsöre ugy néz ki mint a Generals...