17
  • schrank
    #17
    mér kő egy gagyi SW-t ehhez hasonlítani
  • Aaron Hallam #16
    Umm ha nem tudnád a SW-nek nem csak a mostani varziója létezik, régebben már filmesítették...
  • Robeast
    #15
    Hát, el nem tudtam találni ki a mesélő, már mindenkire gondoltam.... :p
  • lele
    #14
    igen nagyon jo a film
  • drow3
    #13
    Üdv mindenkinek!
    Lenne egy kérésem, aki tud valamit a könyről, létszi irjon nekem egy mailt!!! [email protected]
    Előre is kösz!!!
  • Mas-Thief
    #12
    "Kössé má bele a betonba!!" Azta ez kuwa nagy szöveg!!
  • nimfas
    #11
    Mercedes VITO.... mint kocsi :-)

    Tudom, hogy még nem ment moziban, én sem láttam, mindössze a 2 db trailert!!! Abból azért látszik, hogy nem olyan soft mint az ep 1 volt!
  • Don Vito
    #10
    nem tudom milyen mercedesről beszélsz, de én konkrétan a SW Episode III-ra gondoltam, mivel ezt írja a kolléga:
    "Ilyenek az új Star Wars filmek is... első rész sux... a 2-3 már igen kemény :-) (de azért az Ep VI. a kedvencem!!)"
    de a harmadik rész még le sem ment... na de mindegy
  • gz8
    #9
    Előbb nézd meg, mire válaszoltam, aztán jöhet a ripláj...
  • nimfas
    #8
    Kedves "vonalkód"

    "A film nem gyerekmese, ha még nem jöttél volna rá! " ki mondta, hogy gyerekmese? Én a HP-re írtam, és annak az első része igen is gyerekes volt.

    Don Vito (Alias Mercedes) :-P
    Te figyelj má.... láttad a SW 3. rész 1-2 előzetesét? Szerintem nem, mert akkor belátnád, hogy nem olyan meseszerű lesz a film mint az ep1 volt.

    Sandor the 4th....
    szem-alakú lencse? Na és?!?! Lézerkard szerinted létezik? amúgy tök mindegy milyen alakú a lencse, ha jól van csiszolva összegyűjti a napfényt, és végülis ez volt a célja... kössé má bele a betonba :-P

    További jó ércelődést kis bányászok.

    Tisztelettel
    Nimfas
  • sandor4
    #7
    szerintem ez a film unalmas volt és nem érdemes megnézni
    0 cselekmény, gagyi sztori(szem-alaku lencse...)
    a könyv jobb volt...
  • Don Vito
    #6
    te figyelj má star warsból hol láttad te a harmadik részt?
  • gz8
    #5
    A film nem gyerekmese, ha még nem jöttél volna rá!
  • nimfas
    #4
    nekem tetszett a film... noha semmit nem tudtam róla :-) Nem Carrey miatt ültem be rá.... az előzetesből láttam vagy 10 mp-et.

    A Harry Potterből pl. az első rész nem is tetszik annyira... túl "gyerekes", ha lehet ilyet mondani egy gyerekkönyv-filmről :-) Bezzeg a 2-3 rész... az már döfi.

    Ilyenek az új Star Wars filmek is... első rész sux... a 2-3 már igen kemény :-) (de azért az Ep VI. a kedvencem!!)


    Összegezve... remélem, hogy folytatják a filmet, nem bántam meg, hogy beültem rá... (évente 1x megyek moziba, olyan ramaty filmeket csinálnak...)
    Üdv.
  • Commandante
    #3
    Gótikus ripacskodás az egész. Ha a kiscsaj nem lenne benne, akkor nyugodt szívvel 100% xarnak minősíteném. Így csak 90%. Én már A Macskát sem értettem. Van olyan egészséges gyerek, aki az ilyenekre bukik? Szegények...
  • gz8
    #2
    Csatlakozom az előttem szólóhoz
  • Csuhai G
    #1
    Szerintem nagyon jó ez a film!