10
  • Mice
    #10
    egyet tippelhetsz: nf ultra cseréje slis nf-ra az mani, mégpedig sok. tíz ilyen kis "olcsó" alaplap eladása szerintem bmelyik hw bolteladó szívét megdobogtatná, de a 10 dolcsis kütyüből mennyit részesedik az nv? <duplaunderline>semmennyit</duplaunderline> és ez fáj nekik
  • dez
    #9
    De de. Az SLI-s chipsetet drágábban adja az Nvidia. Namost két eset lehet: 1. egyes alaplapokra ezt a chipsetet rakták az Ultra helyett valamilyen okból (talán erre utal a cikkben írt "egyes nForce 4 Ultra alaplapokból"), 2. Az Ultra is támogatja az SLI-t. (Vagy ha papíron csak ennyivel tud többet az SLI-s, akkor nincs is ilyen, csak alap és Ultra.)
  • dez
    #8
    Nyilván csak azokkal működik, amiken van hozzá kimenet (6600GT, 6800GT/Ultra).
  • dez
    #7
    Mert?
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    valljuk be , korán van , tudtommal kell SLI képes kártya is hozzá .. tehát 6600 -tól fölfele asszem, de 6800 GT tuti támogatja .. most lehet, hogy ha veszel 2 ilyen kártyát , akkor olcsóbban kijössz , mintha vennél egy SLI pekket .. de nemhiszem hogy ezen fogsz spórolni.. ha viszont nem kell hozzá 2 ilyen über vga kártya, akkor kezd értelmet nyerni a dolog , de erről semmi info nincs a cikkben, első olvasásra legalábbis :]
  • Andris
    #5
    10 dolcsi??? Asszem nekiállok én is ilyen vackokat gyártani... már le is koppintottam a "kapcsolási rajzát" a képről. :)
  • arty
    #4
    semmi... ahogyan az SLI-nek sincs ;)
  • asysoft
    #3
    Ezt most nem egészen értem. Nem a grafikus kártyához adják az adaptert, hanem az alaplapokhoz? Ha így van (márpedig az ASUS eltérő alaplap designja miatt ezt valószínűsítem...), akkor egy "nem hivatalos" SLI-alaplap eddig semmit sem ért, mivel nem volt SLI-híd? Ha meg volt, akkor ennek mi értelme?:D
  • The Termentor
    #2
    mer az olcsobbat veszik meg az emberek, mivel ugyanazt tudja.
    vagy nem?
  • Sliders
    #1
    Nvidiának miért fáj h ez van. Olyan fura h ezeknek a franko kis megoldásoknak anagyok nem örülnek. ejnye