1544
  • Luiprima
    #183
    Gratula én is ma hajnal 2-ig zúztam reggel meg nem tetszett a 7órás ébresztő de már tudom a ma esti-éjszakai programot is
  • KaTy
    #182
    megverte a DMC3 -at :)
    a hónap játéka
  • mila69en
    #181
    nah jelentem végig van vive jöhet nem soká a god mod de most inkább (FFX-2)jah a végén a harc iszonyat jó és mikor már azt hittem hogy vége hát tudott még meglepetést okozni a gém ez 1 mester mű
  • Sephi
    #180


    Arghhh! Utojara amikor megvolt a FFX akkor akartam naon haza menni ma' :D
  • KaTy
    #179
  • mila69en
    #178
    de nem ám ithon pihenek és GOW-ozok
  • KaTy
    #177
    jogos!
    sorry, befogom a pofámat.
  • Sephi
    #176
    Gyerekek ne mesejuk el a meset jo? Irjatok oda hogy Spiler vagy valami.
  • REAL_CIÁN
    #175
    "régen fogott meg játék a hangulatával ennyire"

    Na jó, annyira nem régen, az MGS3 és GT4 is most volt/van. :)))
    Akkor úgy mondom, hogy a kategóriáján belül...
  • REAL_CIÁN
    #174
    Ha valaki eladná az eredeti példányát, küldjön egy privátot!
  • REAL_CIÁN
    #173
    Ez a játék egy isten (God, hehe)! Még a DMC-t is übereli talán, régen fogott meg játék a hangulatával ennyire!
  • KaTy
    #172
    mi van itt senki nem dolgozik csak én?:)
  • mila69en
    #171
    szoval akkor lessz harc? na akkor megyek is éppen pausén állok
  • KaTy
    #170
    ja,Ő Ares azért küzdesz ,hogy megszerezd a Pandora's Box-ot ,amivel meg tudod ölni Ares-t
  • mila69en
    #169
    na most már megyek az olymposba de kicsit csalódottan számítottam rá, hogy a nagy oriással meg kell küzdenem akit athénsba lehetett látni de azért még reménykedek hogy lessz összecsapás mert hatalmas nagy oriás
  • KaTy
    #168
    na!:)
    Örülök hogy bejött:)
    erről beszélünk két hete:)
  • KaTy
    #167
    az :)
    de én inkább a gyári verziót fogom használni.
  • mila69en
    #166
    igen most már nekem se tolt sehol kiirtam még egyszer és most már szupi nagyon
  • Aspyrin
    #165
    team dnl féle változatot találtam, remélem semmi gond nem lesz vele
  • Sephi
    #164
  • musha
    #163
    ugye-ugye mi megmondtuk :))
  • torrente
    #162
    Szerintem is királyság ez a játék!
  • Luiprima
    #161
    tültött=töltött sorry
  • Luiprima
    #160
    Nekem a Confusion verzió van meg semmit nem tültött sem a Pandora templomban sem a rings of pandoránál gyönyörűen megy.
  • Sephi
    #159
    Bocsanat a helyesirasrt de sietek jaccani de ezt le kellet irni :DDD
  • Sephi
    #158
    Most feloraja szolt nagyanyam hogy :

    "Ja es jott a csomagod!"

    mire en

    "Igen? (probalva nem orditani) Es mikor jott?"

    mire o

    "Delutan de elfelejtettem szolni"

    mire en

    "Aha semmi baj (de mar a szomabmban voltam"

    Ekkor leirnam a tortenteket :

    Bementem a szobaba es valoban ott volt a csomag a szalitoceg szepseges emblemajaval. Kibontottam es hat ime ott van a draga. Leszedem a foliat de kozben arra gondoltam hogy lehet tulsagosan belelem magam ezert kicsit gyanakodtam. Elinditottam a gepet es beraktam. Megy a SCEA logo meg miegymas es ime a jatek menuje. Hat nem dobok hatast de mondom egy jatekot nem a fomenurol kell elitelni.
    Jatek indul. Meghatoan kellemes az elso muvi. Majd kezodik a jatek. Mar nalam az a jopont hogy a kardok lancos felesegek es elveztem mar az elso harcot. Majd a kis hydra harc is elmeny volt de amikor szolt hogy O nyomjak leeset a pofam mekkora modulatok voltak. Megyek tovabb es mind olok es olok es nezem hogy mekkora egy jatek mire elrek amikor a hydra kitor a hajo alol... nos az a effekt es az a harc amikor a levegobe dobja szereplonket es ...es.... szal megyek tovabb es elerem a fo HYDRAT lassan. Nos azok az efektak az arbocon...

    Egy szo mint szaz ez a jatek az egyik legjobb ami valaha keszult Ps2-re a hent kategoriaban. Minden elismeresem a SCEA-nak mert nagyot alakitottak.

    Az tuti hogy bekerult a top 5-ben.

    FFX
    MGS
    GOW
    DC2
    SC2
  • Afe
    #157
    nemtom, én nem nagyon bírom az ilyesmit, ezért abbahagytam 1 időre.
    érdekelne, hogy tovább lehet nyomni a templom után, v. ien sz@r lesz?
  • mila69en
    #156
    valszeg hogy neked a genius féle rip van meg keresd a confusion félét az mükszik csak 1-2 helyen loadingol a pandorába de azt megy is tovább
  • mila69en
    #155
    de monjuk az érdekes hogy a pandora templomba is csak bizonyos heleyeken csinálja a hidnál mega the rings of pandora résznél máshol nem vettem észre
  • vidike
    #154
    SZIASZTOk
    NEKEM A PANDORA TEMPLOMNÁL MINDIG LEFAGY LEHET HOGY SZAR VERZIÓT TÖLTÖTTEM LE? VAN OLYAN AMI JÓL MÜXIK? ÉS HA VAN HONNAN TUDNÁM LESZEDNI? ELore is köszi a válaszokat
  • Afe
    #153
    nekem is pont ott kezdte el a szarakodást, ami kicsit felb@szta az agyam... de ami érdekesebb, hogy mikor a haverhoz átvittem az ő 2hónapos PS2-én szinte akadás mentesen ment...szal kaka ez is, majd talán a PAL-ból lesz jobb.
  • musha
    #152
    Genius-féle verzió ha jól sejtem. használd a Confusion-félét!
  • mila69en
    #151
    hát jah eddig nem volt töltés nekem se de miota itt vagyok a pandora templomba igencsak elkezdett loadingolni(pont ott a hidon csinálta elöször) de tovább megy azota viszon elég sürün loading feliratot látok
    ugy néz ki hogy a confusion se tökéletes
  • KaTy
    #150
    meg ahogy szétnyilik a homoktenger...bazz!!! iszonyat jól néz ki.
    Felmászok a Titán hátára és ahogy mennék át a hosszú hidon a Pandora templomba ,bejön egy Loading(tényleg,észrevettétek hogy sosincs töltés? vérprofi) felirat ,és megáll a gáma mint a szög.
  • CHEAPBOY
    #149
    Na most mar legalabb en is tudom:)
  • mila69en
    #148
    igen most engedett be a két madárka a nagy kapun(valami templom féleségbe a nagy oriás hátán)

    na itt viszont tátva maratt 1 idöre szám gyönyörűen van meg csinálva
    foleg az teccet naon ahogy nök énekelnek a sivatagba és menni kell a hang után
    meg az átveztő videok is gyönyörüek
  • musha
    #147
    dual layer (két rétegű dvd), de már van belőle sima is (egy rétegű)
  • winnie
    #146
    "Megjelent warezon a game! Ezután jöjjön a rossz hír: DL-változat. "

    mit jelent az, hogy DL-változat?
  • KaTy
    #145
    ez után jön a sivatag...állat!
  • KaTy
    #144
    király!