1544
  • Luiprima
    #223
    Fennt az ágyon nyomni kell a kört és úgy indul a minigame cool.
  • Sephi
    #222
    Ohh :(

    Hat en nem gondoltam na. Majd ize max visszatoltom es megnezem de akkor megint meg kell olni okelmet :D
  • UNREG
    #221
    Klassz kis minijáték 18 éven felülieknek. :))
    Én ott hoztam össze az első mozgás upgradet. :)

    Sephi, nagy kár ha kihagytad, legalább megnézhetted volna a bigéket, játékban sem látni ilyet. :)
  • musha
    #220
    csak fel kell ugrani az ágyra.
  • musha
    #219
    mert lehet velük hancúrozni ^^
  • Sephi
    #218
    Mert?
  • UNREG
    #217
    Visszamentél a lányokhoz utána? :)))
  • Sephi
    #216
    YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

    Vazz mekkora volt az a csata :D
  • UNREG
    #215
    Hát..., ha neked a hydra nem volt elég nagy... :))
  • Sephi
    #214
    Hat nagyon meg nem tudom de gondolom lesz benne nagy is :D
  • UNREG
    #213
    Szerintem azt kérdezi, hogy a főellenfelek elég nagyok-e? :))

    Skynet:
    Ez attól függ, hogy mi számít nagynak, ha egy minimum kétszer akkora boss már elég nagy neked, akkor a válasz igen.
  • Sephi
    #212
    Nem igazan ertem mit kerdezel.
  • Sephi
    #211
    Rendben majd meloba jaccom es nem olvasgatok! En kerek elnezest!
  • Skynet
    #210
    Sephi!
    Megb.szottul nagydarabok a főganajok? Mer ha ja akko leszedem:D
  • Afe
    #209
    na most ha gonosz lennék azt mondanám: vaze te meg inkább jáccá, ne olvasgass! ,de mivel nem vagyok, inkább azt mondom: bocsesz, majd legközelebb figyelek:)
  • Sephi
    #208
    Ugy ugy meseld mar el vaze... SPILERT irjal oda!
  • Sephi
    #207
    Hat volt mar ra pelda hogy neztem mint a hulye magam ele de ez nagyott utott. Mar csak maga a gondolat is hogy mekkora a jelenet megraz :D

    Eszmeletlen ez a jatek.
  • Afe
    #206
    ja meg mikor mászol a sziklafalon, alattad meg 4kézláb dübörög az óriás...
  • Sephi
    #205


  • Luiprima
    #204
    Az nagy szerencse hogy mindig megtaláltam az államat annyiszor leeset a játék közben különben most úgy néznék ki mint Jáksó
  • Microcosmos
    #203
    Meg ne vedd! Inkább töltsd le!Innen
  • Sephi
    #202
    Gyerekek jelentem hogy nekem leesetty a pofam a kis videon ami a sivatag bejaranal volt Cronos-rol. Az valami zsenialisan van megoldva.

    (kar hogy a szirenek nyakat nem gombnyomassal kell eltorni:D)
  • Afe
    #201
    majd 1szer talán én is, de most nem hiszem hogy egy 2nap alatt kipörgethető game megér 10enakárhány ezret..
    amúgy tényleg hatalmasnagy az egész, csak hát iszonyú rövid.
    az az igazság PS2-ön nem vok hozzászokva ilyen élsimitásra :)
  • Luiprima
    #200
    Jelentem én is befejeztem a gamet. A végén majdnem sírtam annyira gyönyörű volt az Olympos meg előtte a movie kész orgazmus. Ezt biztos megveszem eredetiben hogy láthassam a secret movieket is amik innen kimaradtak. Meg a készítők tényleg megérdemlik.
  • mila69en
    #199
    hát akkor asszem, hogy azt a mentés már easy-n kell vinned kezd előről én előről keztem mert ugyanigy jártam valamelyik pályan töbször meghaltam és meg kérdezte hogy akarom e easy fokozatot benyomtam, hogy no és mégis átrakott easy-re a szemét és késöbb meg értetlenkedve néztem a mentésem, hogy miért van ez easy-n elég kellemtlen
  • Sephi
    #198
    De ez eredeti vaze.
  • Afe
    #197
    látod kell neked eredetivel játszani :)
    enyém nem az és még 1szer sem fagyot ki.
    na de viccet félre téve, nem tudja vki hogyan kell a game nehézségi szintjén állítani a játékon belűl, mert véletlenül rányomtam az Easy-re, és mikor már elmentettem akkor vettem észre...
  • Luiprima
    #196
    Nekem is folyamatosan fagyott a CLIFFS OF MADNESS pályán kikapcsoltam a rezgést levettem monóra és levettem a zenét mert hallatszott hogy a zene akad és így tovább tudtam menni.
  • CHEAPBOY
    #195
    Na de most kikapcs, mert nezem F1et lassan:)
  • CHEAPBOY
    #194
    Naggyon komoly ez a jatek, tegnap este jatszottam vele par oracskat. Csak dobbenten amultamm milyen kiraly otletek vannak benne, mennyire helyreteszi a gyakos akcio stilust 2005os mederbe. Le a kalappal a keszitik elott. Kegyetlen veres jatek, iszonyat hangulattal, grafikaval, zenevel. (a 2 csajt megszeretgetni a hajon sem kispalyas dolog:D) Tenyleg uj etalon szuletett, ahogyan sugtatok itt az elmult napokban. Fagyas problemaval meg nem talalkoztam en egyebkent (nem hofeher a jatek ugyanis, ehhez valo masina meg eppen penteken esett be:))

    Ami a jatek eddigi ereje nalam, hogy minden foellenfel mas megoldast kovetel, s emiatt nem lehet letenni, kvancsia varom mi var ram a kovetketo sarkon:). Szerintem telitalalat ez a felvillano shenmueben mar latott "reakcios" megoldasok:), kedvencem amikor a Minotaurus szajaba bele kell eroltetni a kest, meg amikor a falok/kotelen maszol s kened neki az ellent a falnak, vagy csak nemes egyszeruseggel a labuknal lerantod.:) Nagyon kellemeset csalodtam a jatekban. A jak2 nel tpasztalhato V sync problema neha neha tt is jelen van, de nem annyira mint ott.
  • Sephi
    #193
    Hmmm :D
  • Oldern the 1st
    #192
    Van pár játék, ami hajlamos lefagyni, nekem pl. a Jak II szenvedett, de miután kikapcsoltuk a rezgést(!!), azután működött...
  • Sephi
    #191
    Eleg erdekes. Lefagyott a jatek pedig eredeti van es nem is chipelt a gep.... es ez ketszer egymas utan jatek kozben.
  • mila69en
    #190
    nem volt az két nap tegnap keztem el ma fejeztem be
  • torrente
    #189
    2 nap alatt vitted végig?
  • mila69en
    #188
    nem lenne rossz még pár extra karaktert meg pár új pálya rész(GT4)ugyebár ide is dobhatnának igazán rádást:))))


    én ugy halottam, hogy junius a pal-os megjelenés(de ha késik a nép követeli a rádást ÐÐ)
  • vidike
    #187
    pal verzi mikor lesz?
  • Luiprima
    #186
    Csatlakozom lehet hogy a PAL verzió még tartogat is meglepetéseket.
  • KaTy
    #185
    jó döntés !
  • mila69en
    #184
    hát ez egyértelmű volt hogy megverte(nálam minden képp)engem régen kötött le igy gém (MGS3,DMC3,SPLINTER CHAOS,stb...)egyikse mind csak a dög unalomba fulatt itt viszon késztetés érzek, hogy mégyszer neki lássak hardon aztán utána god-on söt még azis lehet hogy meg fogom venni eredetibe olyanom még ussinsjolmutatna a doboza az 1 ik szekrényen