1544
  • Thraxon
    #263
    Na ezt is végigvittük. a normál mód meghódítva, és következhet a God mód :)
  • Thraxon
    #262
    jaaaaaa. én még csak a pajzsokat most fogom behejezni hejükre :D
  • musha
    #261
    csak azután tudsz lefelé úszni, hogy megszerezted Poszeidón szigonyát, azután négyzettel úszol lefelé, x-szel fölfelé.
  • Thraxon
    #260
    Áááááá fasza. nagyban tolom :D. viszont nem jöttem rá, hogy hogyan kell lefelé uszni. nem megy egyszerüen, ha valaki megmondja, nagyon megköszönném :D
  • Afe
    #259
    ja a végét az üzinek Thraxonnak szántam :)
  • Afe
    #258
    hú annál az úszásnál én is szoptam vagy félórát, mire rájöttem, hogy nem a fényes lyuk felé kellene úsaznom, hanem lefelé az üregbe.sztem nézd meg #203-ast
  • Alien!
    #257
    hát....tegnap este én is kipróbáltam,a rengeteg brutális review olvasgatása után végre...Éshát,pazar,szenzációs,mindent üt ebben a kategóriában...részemről olyan hatást váltott ki,mint anno Amigán az Another World...Annyira össze van rakva,és annyira komoly feelingje van,hogy az vmi brutális....thxPS2...nemvolt rossz választás,na.
  • Luiprima
    #256
    Lesz még pár idegesítő ügyességi rész de azért nem vészes
  • UNREG
    #255
    Végre megcsináltam, egyszerűen béna voltam, na! :))
  • UNREG
    #254
    Igen, én is ezt használom, de soha nem érem el a lyukat, tiszta ideg vagyok már. :))
    Nem túlzok, egy órája ezt próbálom.
  • Luiprima
    #253
    SPOILER!!!
    SPOILER!!!
    Az R1 gomb amivel áttöröd a falat az a gyorsúszás is ,ezt használva nem lesz nehéz úgy működik mint a láda ellökése eröt gyűjt egy darabig s azután egy ideig gyorsabban úszik.
  • UNREG
    #252
    Ugrálj fel a falépcsőn az íjászokhoz, ott van egy kar amit meg kell húzni. Cseles, mert nem mindegy, hogy milyen pozícióban állsz a kar elé, nekem negyedszerre húzta meg, először én is azt hittem, hogy ez egy nem működő kar.
  • Thraxon
    #251
    Lééééééégyszi mondjatok egy címet ahonnan leszedhetem. már nem birom. bármilyen drága lehet a warez csak moindjatok egy címet már. pleaaaase
  • UNREG
    #250
    Én is elakadtam, ott ahol a víz alatt egy lánc egymás után nagy sebességgel farácsokat húz és még azelött ki kellene úszni a lyukon, mielött feltrancsíroz a falra. Akármilyen gyorsan úszom, soha nem érem el a kijáratot. Még úgy sem, hogy menet közben félúton megbújok a mélyedésben.
    Egyáltalán van gyorsúszás? Mert én csak normál tempót tudok.
  • Thraxon
    #249
    De rossz halgatni, ahogy a játékrol itt beszéltek . Valaki tudna nekem mondani egy warezt, ahonnan a confusion félét le tudom szedni?
  • musha
    #248
    ja, figyelmetlen voltam...a másikhoz a ráccsal lezárt termből kell felmásznod a helység tetejére, ahonnan egy kötélen (vagy láncon, már nem tudom) le lehet ereszkedni, ott lesz.
  • REAL_CIÁN
    #247
    Mint lejjebb is írtam, ezt a részt megoldottam és az itteni pajzsot megtaláltam. Pont a másikat nem találom.
  • musha
    #246
    SPOILER: ha jól értem, akkor még nincs meg a másik pajzs. ehhez nekem is bele kellett néznem a leírásba (és még van egy-két ilyen alkalom), mert annyira nem könnyű rájönni a megoldásra. szóval van az a `kövekkel teli` láda, meg a szoba közepén egy négyzet alapú `gomb`, amire ha ráállsz, akkor fordul egyet a szoba hátsó részében a fal. húzd el a ládát a forgó fal közelébe, majd r2+X-szel rúgd rá a gombra és egyböl perdülj a fal közelébe, így te is átfordulsz.
  • Luiprima
    #245
    SPOILER!!!
    SPOILER!!!
    A pálya végén van egy arany koporsó le kell húzni a tetejét felugrani rá és körrel vagy r2 vel már nem emlékszem lecsavarni a koponyát.
  • REAL_CIÁN
    #244
    Kösz, azt a pályát végigcsináltam, de koponyát nem láttam, úgy látszik, elsiklottam mellette. Na majd megyek, megkeresem. :))
  • Luiprima
    #243
    SPOILER!!!!
    SPOILER!!!!
    A koponyás ajtó majd később nyílik és az a pajzs sem ahhoz az ajtóhoz kell.Azt a pályát csináld végig ahol a pajzsot találtad (ami előtt az artemis bladet kapod) és a pálya végén majd találsz egy koponyát.Ez niytja a koponyás ajtót
  • REAL_CIÁN
    #242
    Elakadtam az "arénában", ahol a hosszú körfolyosót lehet egy karral továbbtekerni.
    Az első, ahol egy fénycsóvát irányíthatunk egy koponya ajtóra, de a fény mindig elöbb lekapcsolódik, mint ahogy odaérnék. Itt mit kell csinálni?

    A másik, amikor továbbtekerem a folyosót, ahol egy kapu található, amit két pajzs nyit. Az egyiket megtaláltam a magasban, de a másik hol van? Ez az a rész, ahol egy kövekkel teli ládát kell a gombra lökni, hogy az elforduló ajtó mögé juthassunk. Itt találtam az egyik pajzsot.

    Az a baj, hogy ha vissza akarok menni az "arénába", nem lehet, mert egy rács lecsapódott. Lehet, hogy a koponyás ajtó mögött van a másik pajzs? De hogy lehet a fényt megállítani?

    Előre is kösz.
  • Sephi
    #241
    Mgkaptam :D
  • Luiprima
    #240
    Sorry hogy ide írok.Sephi nem tudok privit küldeni egyszerűen nem megy el majd később még próbálok válaszolni sorry
  • Thraxon
    #239
    Hát akkor valszeg a végső megoldás a confusion lesz, mer akkor gyakhatok a leghamarabb . Ha meg kellenek a videok, akkor gyün az eredeti. Nya és honnan lehet a confusion verziot leszedni, warez tökéletes (máshol nagyon nem is tudom olyan könnyedén leszedni )
  • musha
    #238
    annyi hátránya van a confusion verziónak, hogy nincsenek benne a bonus movie-k. ennyi.
  • Thraxon
    #237
    hehe!

    Nos még gondolkodom ám.

    Nekem nagyon drága ám az a 10 rugó, az itt a gond. Akkor kérdem azt, hogy mi hátránya van a confusionnek? vagy esetleg nincsen olyan rip verzió ami rendesen kétrétegü?
  • musha
    #236
    látod milyen érdemes megvenni? két hét várakozás és többtízezer forint
  • KaTy
    #235
    vedd meg...én is már két hete várom,de megéri:)
  • mila69en
    #234
    :))))
  • Sephi
    #233
    Fordulj aby-hoz ezel a kerdesel es fogadok veled 1.5 millioba hogy tudom mit fog tanacsolni :D
  • musha
    #232
    töltsd le a Confusion-féle verziót! vagy vedd meg.
  • Thraxon
    #231
    Jó estét!

    Nos hát sokat én se tudok hozzászólin, minthogy istencsászár jó játék :).

    Amit sikerült letöltenem már extázisba estem, és hétvégém mással se telt mint influenzám ezzel kuráltam

    Azonban amikor eljutottam Kronoshoz, rögtön ahnyatvágtam magam. Gyönyörűűűűű. Azonban amikor nagyban nyomulnék a templomba gyakni, lefagy. 3-szor ujra próbáltam, volt bennem remény, de mind hiába.

    És itt olvasom hogy a genius verzió mindig lefagy. Nos nekem is ez van.
    És most így ezer egy dolgot olvastam, ezért most így végülis mit tegyek? Az első lépés megvan, a kukába küldtem rég a genius félét . De most akkor mit csináljak? Töltsek le egy másik verziot? Vegyem meg eredetiben? Várjak amíg kijön egy ujjabb verzió?

    Kezdenek már elvonási tüneteim lenni, ígyhát nem szeretném hogy a hírek egy eszement gyerekröl szoljon, aki mindenkit lemészárolt és zagyvált ilyen görög eszelőségeket, ezért gyorsan mondjatok valamit ám

    Előre is köszönöm
  • Sephi
    #230
    Ez a Cronos-os jelenet valami hihetettlenul meghato vaze. Esku. Kar hogy a jatek a Pandora temploma elott egymas utan ketszer lefagyott amikor menteni akartam.

    Azert ez eleg tre hogy az aki masolt DVD-en jaccik semmi problemat nem eszlel en meg szompok. Nem baj ugy is elvezem a hulye szirenek pofajat a foldbe verni :D
  • mila69en
    #229
    az igaz föleg az átvezető videjóba nagyon korrekt lett a két nő
  • Luiprima
    #228
    SPOILER!!!!! Sephi ne olvasd el!!!
    SPOILER!!!!
    Később is van olyan minigame amire nem utal semmi.A poseidonos pályán a Nyad-okat szintén a körrel lehet megcsókolni van amelyik adott érte fönix tollat.
  • Seth
    #227
    FUJJJJ, már a játékokban is csak a szexet látni.....
  • musha
    #226
    azért az a két pár cici látványos :)
    az persze kétségtelen, hogy az aktusból az általad említett -ön kívül nem sok látszik.
  • mila69en
    #225
    ja csak 1 -ön kivül nem sok mindent látni
  • Sephi
    #224
    Fakk.