1544
  • FoToS
    #303
    Sziasztok athénban tartok ott amikor 2 nagy oszlop van amit zöld növények vannak amin mászni lehet,de lecsapta a csapóajtót vissza kerültem oda ahol voltam,de nem tudom hová kell menni mert a másik oszlopra nem tudok ráugrani mindig leesek a szakadékbe aztán kampeca
  • Sephi
    #302
    Remelem.
  • mila69en
    #301
    de lehet, ps3 lesz?!
  • mila69en
    #300
    ha jol látom akkor god of war 2 dejó
  • Gábor
    #299
    No, a sivatagban vagyok, nagyban keresem Pandora Szelencéjét, pontosabban Poseidon's Challenge nevű fejezetnél tartok.
    Azt kell mondjam,hogy a játék tényleg jó, de nekem jobban tetszik a DMC3.
  • mila69en
    #298
    hát énse, de legyünk optimisták remélem sok játék fejlesztő vérszemet kapott eme játék töretlen sikerére, "csak nehogy elkezdjék klónozni"
  • Luiprima
    #297
    Hát ha a kategórián belül ezt még felül tudják múlni akkor örülhetünk,de nagyon nem számítok rá.
  • mila69en
    #296
    sivatagos rész, rulz
  • mila69en
    #295
    >a játék jó, de még nem láttam megcsillanni benne az év játékát, aminek néhány fórumlakó titulálta.

    hát sztem év játékának talán majd az év végén lehetne ki nevezni

    nálam a kategóriájában minden képp az első helyen van nem mondom, hogy az év játéka de a hónap játéka kétségtelenűl
  • REAL_CIÁN
    #294
    GOD=GOW
  • REAL_CIÁN
    #293
    Legyél türelemmel, a Zeuszos rész még nagyon az eleje, az igazán lenyűgöző részek még csak most jönnek. Ha lehet úgy fogalmazni, minél jobban haladsz előre, annál jobb lesz. Kevés játékról lehet ezt elmondani, de a GOD-ra ez nagyon igaz.
  • Gábor
    #292
    Akkor mondok véleményt:
    -a grafika gyönyörű, ebbe épeszű (-szemű) ember nem köthet bele
    -a zenét nem figyeltem különösebben
    -a harcrendszer jó, bár nekem jobban bejött a dmc 3 (ott tartok, hogy megkaptam Zeusz villámját)
    -ami nem tetszik eddig, hogy nincsen olyan karaktere, mint amilyen Dantenak. Ez persze még a sztori előreheladtával változhat.

    Summarium: a játék jó, de még nem láttam megcsillanni benne az év játékát, aminek néhány fórumlakó titulálta.
  • REAL_CIÁN
    #291
    A hajó után érdemes véleményt mondani, mert a monumentális helyszínek csak később jönnek, ott mutatja meg a játék az oroszlánkörmeit. :)
  • Luiprima
    #290
    A valódi gyémánt azonnal felismerhető percek alatt beleszerettem én is.
  • mila69en
    #289
    szerintem 2 óra játék után ennél a gémnél lehet simán véleményt alkotni
  • Gábor
    #288
    Ma kezembe kaptam a játékot.
    Véleményt nem két óra játék után fogok mondani, úh majd még játszom vele.
  • Thraxon
    #287
    Na skacok, most jutottam el god-ban arra a pontra ahol elösször találkozunk azokkal a föl alatt kúszót lidércekkel. Na azt a részt senkinek se ajánlom. az valami irdatlanul gusztustalan. nem tom mióta próbálok továbbjutni, de valami kegyetlen erősek
  • REAL_CIÁN
    #286
    Egy dolgot sajnáltam, hogy a végigjátszás után igazán megmaradhattak volna a feltuningolt fegyverek és képességek, mennyivel jobb lett volna úgy elkezdeni a következő nehézségi fokozatot..
  • mila69en
    #285
    jaja biztos jók az átvezető videók is b*szott jók voltak annál tuti jobbak
  • Luiprima
    #284
    Sajnos pedig de megnézném őket :((
  • mila69en
    #283
    bonusz videok hiányoznak a simából
  • FoToS
    #282
    Egy kérdés mi a kilönbség a Sima DVD és a DualLayeres változat között?
  • fanatifo
    #281
    nemi=neki:)
  • fanatifo
    #280
    Na végigvittem!Stem abszolút nemvolt rövid ha minden játék ilyen hosszú lenne és tartalmas örülnék nemi!!!Egy igazi mestermű ebben az évben eddig toronymagasan a legjobb játék!!!!!!!!
  • Thraxon
    #279
    lehet, de én élveztem. viszont most elkezdtem a god modot. egész jol haladok. most éppen meduzával küszködök, amit már nehéz kinyirni
  • mila69en
    #278
    szerintem normálon semmi nehézség nem volt benn
  • Thraxon
    #277
    én még nem jutottam addig, de képzelem. És belegondoltam, hogy mondjug rászánom magam, hogy végig vigyem. akkor mi lesz a végén. ahol már normálon szenvedtem, most God modnál már sírni fogok. pl amikor a családod kell megmenteni az szerintem nem egy könnyü dolog. nos god-on. huhuuuuuuu
  • REAL_CIÁN
    #276
    Én is megpróbáltam a God módot, na bazz, a hydráig se jutottam. Az rendben, hogy már a legelején rögtön kifektettek és vagy 10X kellet újrakezdeni, de a nyilasoknál, amikor a ládát kell odatólni, rendre elvéreztem. Egyszerűen képtelen voltam a ládát a helyére juttatni, mert vagy a ládát lőtték szét két lövéssel, vagy engem. :((
  • Thraxon
    #275
    . De vannak cuccok, amiket csak akkor nézhetsz meg, ha végignyomod GOD-on. De hát ezek a cuccok szerintem örök rejtélyek maradnak. merthogy az első csontvázak a legelején 4 csapásbol kinyirnak, 2-szer annyi az életük, mint a legerősebb harcosok a normál mód végén, az biztos. De lehet rászánom magam .
  • mila69en
    #274
    aha akkor átment dmc3-ba én hardon tolom a gow-ot de ott még el lehet vele játszadozni akkor asszem god-ot meg se nézem
    nem akarok megin sziopata lenni (dmc3 normál a jó ku.....:))
  • UNREG
    #273
    Mert a baszott nehéz az enyhe kifejezés rá... :))
  • mila69en
    #272
    mér undorító?
  • Thraxon
    #271
    Hát skacok! Ma rászántam magam hogy elkezdjem God módon. Hát az valami undoritó . Hát én azt se fogom egy jó ideig végignyomni. le is mondtam arrol a fokozatrol :)
  • UNREG
    #270
    Az elején nem tudsz még lemerülni, csak ha megkapod Poseidontól a képességet. Az a kőgolyós rész után lesz.
  • fanatifo
    #269
    köszi sikerült!!!Hogyan kell lemerülni a víz alá mert nekem még nemsikerült és eléggé idegesítő!!!!!
  • UNREG
    #268
    Először el kell érni, hogy a szobor felemelje a kőgolyót, a közelben keresd a megoldást.
  • fanatifo
    #267
    CSáó!!!Elakadtam!Amikor egy hatalmas teremben vagyok és egy szobor van a közepén és egy hatalmas kögömbre támaszkodik!Egy kart megtudij huzni fennt de nemcsinál semmit!!Mit kell csinálni?
  • Gábor
    #266
    Tényeg kénytelen leszek kipróbálni, ha ennyire sztároljátok!
  • CHEAPBOY
    #265
    Talan 2005 legjobb Ps2es jatekat tisztelhetjuk benne:)

    Kellemes meglepetes, mert ezt szerintem senki se varta volna.

    Le a kalappal a keszitok elott. Utoljara a DMC 1 utott nalam ekkorat az akcio kategoriaban, sokaig kellett varni, de megerte.:)
  • REAL_CIÁN
    #264
    Befejeztem én is, és azt kell mondjam, régen taglózott le játék ennyire. Ahogy össze van rakva, a kor, a helyszínek, a főhős, a hangulat, a videók, a mozgások, a grafika, az a tökéletesség határát súrolja.
    A Sony ismét nagyon nagyot alkotott. Mondjuk lehetett volna hosszabb, bár egy jó játék soha nem elég hosszú....