1544
  • caps lock
    #1544
    Undorítóan nehéz ez a játék - God of War 2 - nem a harc, hanem az úgynevezett logikai részek. Teljesen logikátlanok és nem maguktól értetődőek hogy mit kell csinálni. Videós segítség nélkül képtelenség vele játszani. A Portal játékokat is végigjátszottam bármi segítség nélkül mert ott volt egy átlátható rendszer, de itt pusztán a szerencsére van bízva hogy rájössz-e a dolog nyitjára. Végig fogom játszani de már alig várom hogy töröljem a gépemről...
  • skinnyman
    #1543
  • mikiking
    #1542
    Sziasztok. God of War 3,amikor mennék le Hephaestoshoz,kifagy egyszeruen..néztem végig játszást,és egy lyukba kéne bemenni,de nekem elhomalyosodik a kép és meghalok ennyi. Valaki találkozott már vele ?? Mit lehetne tenni ?
  • sigmavirus1
    #1541
    Nyírd ki az összes zombit előbb, bár gondolom az megvolt. Utána menj közel a fához és ki kéne írnia, hogy milyen gombot nyomj.
    Ha jól emlékszem R1, aztán a kört kell veszettül nyomkodni, mint az ajtóknál is. De ez szinte minden részben változott így sajnos nem emlékszem a 3ban mivan.:)
  • zsolt515
    #1540
    Üdv!
    Én a god og war 3-at játszom és mikor az elején a kő vmin vagyok fel kell emelni a fát! Azt mien kombinációval csináljam meg! Ez még csak a legeleje a játéknak!
  • Blackeagle13
    #1539
    a kinect működik windowson, ráadsul legáliasan lehet programozni "open source"(nyílt forráskódú) hivatalosan a mirosoft is megerősítette, már sok játékkal lehet is használni pc-n. 1221
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-wLOfjVfVc
    egy élmény így játszani



    http://www.dirtywindows.ucoz.ru/news/szabad_ut_a_kinect_hackereknek/2010-11-20-563
  • Kazuma92
    #1538
    Senki nem tudja mi lehet a gond?
  • Blackeagle13
    #1537
    jpcsp psp emulator pcre

    god f war ghost of sparta




    topic
    http://www.emunewz.net/forum/showthread.php?tid=2433&page=2
  • Kazuma92
    #1536
    Természetesen eredeti! Platinum
  • rumkola
    #1535
    Gyári lemez vagy warez? Ha warez akkor keress másikat.
  • Kazuma92
    #1534
    Sziasztok!
    Megszereztem újra a God of War-t, és előjött a szokásos probléma, ami nagyon sokakkal előfordult: Nem lehet menteni, vagy ha sikerül, akkor játék közbe végtelen Loadingot ír, ha ujraindítod, persze nem fogja betölteni.
    Egyszer sikerült ismét a kritikus ponthoz elvinni, a játék elején amikor kinyírjuk a nagy vizi szörnyet, és két nő ágyából kell kimásznunk, ki a hajóból. Az ott lévő mentési pont nem működik, ki se ír semmit, háttérbe a GOW jel villog és kész. Ha nem mentem el, nem tudok kimenni a hajóból, mert semmi nem történik! Villog egyet a kép, és nem mászik ki.
    Régen is megvolt a program, akkor nemvolt semmi baj! A lemezzel sincs semmi gond, pár hajszálkarc az biztos nem befolyásolja. Slimem van, minden más működik rendesen. Külföldi fórumokon olvastam erről, de nem tudtam értelmes megoldást taláni. Valakinek valami tipp?
  • aresz96
    #1533
    megcsináltam kivittem a játékot 100%-ra
  • aresz96
    #1532
    a gow 2 be a challenge of the titan-ba megszerzett bonusz pontokat mire lehet elhasználni vagy csak ugy disznek van?:D
  • kommersz
    #1531
    kihagytal egy kerdojelet :O
  • aresz96
    #1530
    Tudja valaki hogy mi az , arena of the fates ??????
  • aresz96
    #1529
    Nemigen mert ,kinyirtam.
  • Kongy
    #1528
    Mert SZAAAAR vagy.
  • aresz96
    #1527
    Ilyen már nincs nem birom kinyirni theseust az istállómestert titan modba
  • vzoli33
    #1526
    köszönöm a videot!!!
  • Banyapapa
    #1525
    video nem mutatja?
  • vzoli33
    #1524
    sziasztok.segitségre van szükségem.
    a god of war 2-t játszom.de már 2 hete állok egyhelyben.mert amikor a fönixet feltámasztom,jön a krák(a polipszerü)és levágtam az egyik karját,a másikat felugorva kell ütni és amikor a kör megjelenik hiába nyomom meg,nyomva tartom nem kapja el.van esetleg valami trükkje?álljak balra?vagy szemböl kell?vagy???
    légyszi valaki segitsen.
    köszike.
  • Seth
    #1523
    Pedig nincs. Megnyitható extrák vannak, de ahhoz tenned is kell, nem csak egyszerűen kóddal hozod elő őket
  • aresz96
    #1522
    pedig én találáltam a neten hozzá
    de szerintem nem jó
  • Seth
    #1521
    nincs hozzá
  • aresz96
    #1520
    valaki tud kódokat a god of warhoz????
  • Kongy
    #1519
    Bazd a földhöz a kontrollert, addig mig nem zörög és jó lesz.
  • vzoli33
    #1518
    sziasztok.segitségre van szükségem.
    a god of war 2-t játszom.de 2 napja állok egyhelyben.mert amikor a fönixet feltámasztom,jön a krák(a polipszerü)és levágtam az egyik karját,a másikat felugorva kell ütni és amikor a kör megjelenik hiába nyomom meg,nyomva tartom nem kapja el.van esetleg valami trükkje?álljak balra?vagy szemböl kell?vagy???
    légyszi valaki segitsen.
    köszike.
  • Rinike
    #1517
    Neki igen
  • vlalla
    #1516
    AVE.Valakinek sikerült már végtolni 5 óra alatt? (ps3 trophy)
  • Kongy
    #1515
    de az még nem jutott eszedbe h netalántán megnyomkodod a négyzetet, 3 szöget, és akk mi lesz?? kézikönyv nincs?
  • Tekken 6
    #1514
    jön új GOW psp-re jeeeeeeee
  • Különc
    #1513
    Velem is előfordult, nem tudtam mi az az L3,R3, azt hittem sokáig h az L1+L2 és R1+R2 az de tévedtem 8)
  • kommersz
    #1512
    Nem ertem az ilyen tipikus szanalmas, melyik gombbal kell futni meg lemerulni kerdeseket, probald ki es rajossz.
  • rocky90i
    #1511
    Látom, téged is bõven megáldottak szókincssel és kulturával is. Ha értelmeset nem tudsz szólni, tartsd meg a mondanivalódat magadnak, vagy csak simán dugd fel a seggedbe.
    Amugy megoldódott.
  • kommersz
    #1510
    Bazd foldhoz a kontrollert és azzal.
  • rocky90i
    #1509
    Hello!
    Tudna valaki segitetni?Melyik gombbal tudok lemerulni a viz alá?
    Elõre is köszönöm.
  • Kongy
    #1508
    KÖSZI.
  • Seth
    #1507
    Jobb karral
  • Kongy
    #1506
    Halljátok, gurulni hogy kell? Kézikönyv sem irja. :((
  • kommersz
    #1505
    Regen toltam mar, nem ugrott be:)