78
  • Anteris
    #78
    jaja, meg a domboldalból valahogy hiányolom azokat a sokmilliós poligonokat, mert a képen kb. quake2 szinvonalúak...
  • Anteris
    #77
    nem kell ahhoz 2 millió poligon hogy beszarj egy ellentől. A System Shock2-ben kellőképpen be lehetett fosni a néhány háromszögből álló zombiktől meg a visítozó majmoktól.
  • soniq
    #76
    az uj engine-el keszult jatekok valoszinu, hogy eloszor az uj generacios konzolokon fognak bemutatkozni.(PlayStation3, X2) Ezeknek a gepeknek boven eleg lesz az erejuk ilyen grafikai megjelenitesre. A Microsof is nagyot akar mutatni az ev vegen megjeleno uj generacios konzolal, nem is beszelve a jovo evben megjeleno Cell re epulo PS3-ra ami bizonyara technikai csoda lesz!
  • 12346
    #75
    legalább most már kiderült, hogy 64 bites proc meg mit tom én mi kell majd hozzá. mer ezek a képek amikor megjelentek anno, még véletlenül se volt szó 64 bites procikról. talán max akkor jövögettek hírek az fx karikról.
    csak pislogtam, hogy mi ez:)
  • SirLord
    #74
    videot honnan tudom letölteni?
  • irkab1rka
    #73
    remélem, hogy a 947-esek még kompatibilisek lesznek vele. Nem veszek most gépet, mert egyátalán enm érdemes...
  • sweech
    #72
    nincs olyan kaliberű gép :D
  • IMYke2.0.0.0
    #71
    Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy 64-bit-kompatibilis is lesz, s azon bizony jobban fog futni a kicsike...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • asysoft
    #70
    Másrészt ott van a cikkben, hogy "talán 2006 elején", tehát 2006 karácsonyára talán itt lesz;)
  • asysoft
    #69
    6800 ultra volt:) Amúgy addig még optimalizálhatnak, a mai középkategóriás kártyák pedig (pl 6600, X700) bőven verik a R9800pro-t...
  • NEOreg3
    #68
    2006 elejére max 9800pro-m lesz, és a demo 6900 (vagy 800, mind1 az akkori legújabb) ultran is mediumban többször kifagyott, szal én semmi jóra nem számítok
    büntetés a köbön
  • FTeR
    #67
    mozikban már próbálkoztak ezzel a szagos dologgal, de nem nagyon jött be.
    nekem az első dolgom lenne kikapcsolni, nehogy a szomszéd átjöjjön, hogy már megint azzal a büdös játékkal játszom, nem tud tőle aludni...

    btw, az ember 3-4perc alatt bármilyen szagot mekszokik és utána már fel sem tűnik neki.
  • The Termentor
    #66
    uu
    mikor lesz ebbol is divat?
    milyen jo lesz doom 4 ezni szagkartyaval, milyen szaga lehet egy pinky demonnak?
    vagy silent hillezni?
    pfff de rossz
  • Inquisitor
    #65
    Ez nem is vicces, olyat már egy ideje csinálnak, bár "csak" 40 féle szagot tud, és az elmúlt 1,5-2 évben nem haraptak rá a fejlesztők. :)
  • Inquisitor
    #64
    "De tudjátok mi lesz ajd durva? Amikor eljutnak odáig, hogy ilyen szörnyek rohangálnak a képernyőnkön netes játék közben, és amit mondasz a mikrofonodba, azt mondja a másik gépen a Te szörnyed elváltoztatott hangon, ahogy az a szörny beszél, persze megfelelő szájmozgással."
    A szájmozgást elvileg a Source motor is tudja, gondolom késöbb más is.
    Beszélni meg már MOST is lehet, ha meg hülye hangot akarsz, akkor valami komoly hangkártyát használsz és ráteszel a mikrofon bemenetre egy-két efektet, pl. SB Live-Live24-Audigy és egy Evil efekt :)
  • The Termentor
    #63
    szagkartya??? :D
  • Kenoby
    #62
    Nah az is hülye aki ilyen gammáért százezreket költ a videókártyára meg a procira, szépnek szép csak ohne játékélmény, úgymint Doom3 az is szép csak egy rakás sz@r.
  • PyRex
    #61
    Remélem végre csinálnak egy Unreal 1 hangulatú single-player FPS-t is, mert az Unreal 2 csapnivaló volt - bár a grafika odab*szott...
  • CLY
    #60
    mondjuk azt el tudom kepzelni hogy nem 5K poly lesz a karakter hanem 15-20K
    ...bar a kepek akkor is szepek
  • CLY
    #59
    Lol, ketmillio polygonos fazon meg vagy 10 evig biztos nem lesz benne realtime a gameban, legalabbis nem FPS-ben, az egy source fajl, amibol a normal mappet majd generaljak, az lesz rahuzva az 5Ks modellre...
  • Tomalak
    #58
    Ez télleg marhajól néz ki csa kengem egy ideje nem a grafika érdekel a játékokban. Az előző unrel motor os jajj deszép volt de viszont egy értelmes játékot nem láttam rá mármint ami nekem tetszene.
  • Klon
    #57
    nice
  • St
    #56
    hát ezt programozástechnikailag nem olyan nagy dolog megoldani, ha olyan izgalmas lenne már rég megcsinálták volna.
  • Temaruk
    #55
    Vegyük csak számba mik is kellenek mostmár majd egy gépbe: CPU (central processing unit), GPU (graphics p. u.), PPU (physics p. u.)... Mi lesz még vajon?
  • Temaruk
    #54
    Új értelmet nyer a hangkártya...
  • Close
    #53
    De tudjátok mi lesz ajd durva? Amikor eljutnak odáig, hogy ilyen szörnyek rohangálnak a képernyőnkön netes játék közben, és amit mondasz a mikrofonodba, azt mondja a másik gépen a Te szörnyed elváltoztatott hangon, ahogy az a szörny beszél, persze megfelelő szájmozgással. Előbb utóbb lesz ilyen is szerintem. :-)
  • Robin Hood
    #52
    Akkor tekerj mégegy jointot! :)
  • Inquisitor
    #51
    De jóóó. Támogatja a fizikai modellező chipet...
    Avagy +1 alkatrész, amit a játékosnak meg kell vennie, és pár tizezerbe fog kerülni :(
  • grebber
    #50
    Itt is csillog a fal erről beszéltem tudtam én és nekem is bejön.
  • sz4bolcs
    #49
    IG1... beszélek én hülyeséget, sajnos eggyel nem játszottam, de 2 király volt.
  • sz4bolcs
    #48
    Adjatok valamit, ami nekem KELL!!! :D
  • sz4bolcs
    #47
    Nem vagyok valami fogyasztó társadalom baráti...
    Már elég rég nem fejlesztettem játék miatt gépet, egyszerűen sem a Doom3, sem a HL2 nem tudott úgy megfogni. Marad a Counter-Strike (1) abból is jobb lenne beta 5, meg a diablo2. Hát én leragadtam az Ecstatic-nél. Doom1-2ben legalább volt feeling, tetriszben volt mit versenyezni, aknakereső verseny ad valami játékélményt, de a grafikai újítások nekem már nem adnak semmit. HL volt az utolsó single-player játék, amit végigjátszottam, meg talán az Imperium G. 1. Persze biztos még sok jó játék van, remélem ez is olyan lesz. Adjanak valamit, és akkor veszek új gépet. :)
  • FTeR
    #46
    az tévedésből van itt, az egy sima UT2003-as kép az Onslaut játékmódból.
    a szerkesztő kicsit benézte.
    egyébként UE3ból nem is lehetne ingém mivel ez nem játék, hanem ahogy a neve is mutatja engine.
  • KIP
    #45
    Nem lesz 1 csúnya játék, készülhetünk az új config vásárlására
  • UnnameD
    #44
    Én anno ugyanígy kiakadtam a Doom3 első képei láttán. Majd az ue 4 re vagyok kíváncsi
  • Temaruk
    #43
    Valahol olvastam, hogy a játék a NovodeX fizikai engine-t fogja használni. Ez azért érdekes, mert március 8-án mutattak be egy új hardware-t (nemtom hallotattok-e róla), ami a kifejezetten a játékok fizikáját hivatott kezelni. Ez a PhysiX chip, itt a link: Ageia. Nekem újkeletű dolog, nektek lehet, h nem. Kíméljetek meg az "én ezt már 1 éve láttam" megjezésektől...
  • TheGOro
    #42
    A képeket elnézve nagyjából egy tűnik igazi ingame-nek ("a járművek mozgásának demója"), amelytől azért nem kell hasra esni...
  • Pluskast
    #41
    Na ezért mondom azt, hogy sosem szabad leírni a pc-t.
  • FTeR
    #40
    az intel 2 magos proci teszte, nyolc hét alatt öszedobatott egy UE3.0-as játékot

    eredeti cikk
  • item
    #39
    Hát ez tényleg nagyon állat, 100Milliós sokszög terep, meg 2 milliós karakterek. Azthiszem mégcsak most kezdenek majd izzadni a rendszerek egy ilyen cucc alatt!