425

SCAR - száguldozz Alfa Romeoval :)
  • coss
    #425
    Ez a menü nagyon Gááááááááááááááááááááááz!
  • Sinkler
    #424
    Üdv!
    Szívesen raknék fel képet de nem tudom elíndítani mert nincsen hozzá crack-em! :S Szal valaki pls SEGÍTSEN nekem...
    Elöre is thx....
  • hykao #423
    Google...vagy lapozgass vissza, be lett téve annakidején pár kép.
  • Balee 007
    #422
    Hy! Valaki tudna feltenni képeket a gameről? Ha igen azt nagyon megköszönném, mert kiváncsi vok hogy milyen maga a game!
  • Attila56
    #421
    Aki még játszik ezzel a game-el az vegyen fel MSN-re: [email protected]
  • tHoMaSmAn
    #420
    Sziasztok!
    Tudom, hogy nem egy mai gyerek már ez a játék, de kíváncsi lennél aki játszott vele, vagy végigjátszottta, az hányas szintig fejlesztette fel a vezetőjét? Nekem Level 35-nél sikerült az utolsó versenyt megnyerni, nem volt egyszerű! Csúnya egy játék volt, kicsit arcade, de mégis vigyázni kellett a technikára, de szerintem azért egyedi volt, és nem volt egyszerű végigtolni!
  • Opelfan
    #419
    Még billentyűről is szar játszani vele nemhogy kormányról :)
  • Istencsászár
    #418
    gyakorolj
  • Istencsászár
    #417
    jah :P
  • nesto
    #416
  • nesto
    #415
    hm, mondjak le a kormányról ebben a játékban.Már kábé félig végigvittem anno, még billentyüzettel.Most ujra előszedtem, és teljesen el vagyok szokva tőle.Elég nehéz volt hozzászokni a játékhoz.De a kormány sehogyse akar menni.............
    mit tegyek?
  • hykao #414
    No meg van mostan jobb, amiben Alfák vannak nemde? :)
  • Istencsászár
    #413
    kis játék, rövid játék, de jóvolt:D
  • nesto
    #412
    ez a forum kihalt
  • nesto
    #411
  • nesto
    #410
    hi
    kormányt nemismeri fel.settings ezzel kapcsolatba sehol.hm?
  • Papóóó
    #409
    Patch és hozzá való cracket keresek...Tud valaki segíteni? Köszi...
  • Papóóó
    #408
    Kormánnyal nagyon nincs összhangban a játék...élvezhetetlen...Mi lehet a gond?
  • miki1st
    #407
    nekem crack-et kér a játék.segítsen valaki.thanks
  • hykao #406
    Sajnos igen...ez ilyen...
  • Narancs
    #405
    Tsá srácok!
    Mitől néz ki így a játék? ez anormális?


    Radeon 9800XT, 5.7 catalyst.
  • zoszt
    #404
    Úgy tűnik a hang volt a ludas, lejjebb vettem a minőségét, így három napja nem fagy. :)
  • zoszt
    #403
    Köszönöm. Ha sikerül atomstabillá tenni, akkor elmesélem, hogy hogy sikerült, hátha valakit érdekel majd...
  • Alexease
    #402
    Nem sok... Win, driverek, DirectX, gep huzas... Sok nem lehet, ez konzol portos jatek, ezek altalaban gyorsak, korrektek. Esetleg hangkartya: vedd lejjebb az efektek szamat, kapcsold ki a 3D hangzast, vedd lejebb a hardware-es gyorsitast (DirectX Diag Panel).
  • zoszt
    #401
    1.1-es patch fenn van, de továbbra is időnként kék képernyő + újraindulás. Valami ötlet van valakinek?
  • cicai
    #400
    tud valaki csalást vagy pecset?
  • Opelfan
    #399
    Egyből kitudsz lépni a játékból az ALT+F4 bill kombinációval, meg is kérdezi a játék, hogy ki akarsz-e lépni.

    Engem is eléggé zavar, hogy lassú a menü, mellesleg szerintem nem igazán szeretik ezek a programozók a ciklikusan láncolt sorokat, pedig sokat könnyítene a néhány menünél és beállításnál, ha "körbe lehetne érni". Idáig a kocsiknál és a pályáknál láttam, hogy ha egy irányba megyünk akkor körbe lehet érni de így is elég lassú. Mellesleg nekem a Ford Racing 2-3 jobban tetszik azért mert több kocsi van benne, az azért elég gáz, hogy a Giulietta sorozatot kihagyták valamint ha Alfasud van akkor már igazán lehetne utcai 33-as 75-ös 164-es is. Mindezektől eltekintve annyira bejött, hogy letettem a San Andreast :).
  • Alexease
    #398
    Patch
    http://www.bhmotorsports.com/download/10678
  • Opelfan
    #397
    Nem láttam még a játékot és egy weblapon találtam autókat, mármint olyanokat amik eredetileg benne vannak. S.C.A.R.
    Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy az itt felsorolt kocsikkal kell beérni? Vagy csak ízelítő ez a pár gép és van/lesz a játék során több is? PL 75-ös 155-ös stb Alfák utcai verziója?
    Valamint még egy kérdés: hol tudom megszerezni a játékot?
    Köszi a segítséget előre is!
  • Tomo15
    #396
    háát jah....
  • Duddits
    #395
    Anyám! De hülyeség...
  • Tomo15
    #394
    Nincs is benne multi:(.Csak a köreid idejeit tudod feltölteni.
  • hunbalee
    #393
    hi
    a multihoz kell eredeti kod?
  • repvez
    #392
    Köszi az eddigieket.Amugy arrol mit tudtok hogy a demoban lévö versenyzövel mehetek a teljes játékban vagy kezdhetek elöröl mindent?Már 10-es szintü vagyok a demoban.Azon a három pályán már nagyon tudok
  • Ren
    #391
    Szerintem a Handlingra (hirtelen nem tudok ra jo magyar szot,a lenyeg, hogy mennyire konnyu az autoval banni) es az Accelerationra (gyorsulas) erdemes rakni, azoknak van szamottevo hatasa szvsz. Ha XP-t akarsz gyujteni, akkor erdemes meg az Intimidation-ra (Megfelemlites) rakni. En a tobbire csak modjaval raktam, szerintem a Knockout ellen felesleges nagyon vedekezni (Health meg Endurance talan), szerintem ki lehet birni az effektet. A Tiger Effect-et amugy a Tab-bal lehet elohozni, de szerintem arra sem erdemes nagyon gyurni, mert altalaban mire az ember mire rajon, hogy nem tud egy hibat korrigalni, addigra mar tobb mint 1 mp eltelt. Erdemes meg a megnyert felszerelessel varialni, pl ha xp kell, akkor van olyan ami ad +xp-t, meg erdemes nagy intimidationt osszeszedni. Ha meg pl. teszteket csinalod, akkor erdemes a handlingre ramenni, stb.
  • Duddits
    #390
    Nem tudom már.


    HÁt figyelj! Egyszerű logikával is kitudod következtetni, hogy melyik mire jó.
  • repvez
    #389
    akkor elmondhatnád hogy melyikkel mit ,mert ugy lehet hogy könnyebb lenne a dolgom.Egyébként azt a tiger efektet azt mivel lehet elöhozni?
  • Duddits
    #388
    Ami neked fontos. Mert mindegyikkel mást tudsz elérni.
  • repvez
    #387
    tudja valaki hogy lehet-e használni a demoban használt versenzöt a teljes játékban?Melyik tulajdonságokat érdes fejleszteni a legjobban a 9 közül?
  • [HUN]FaTaL
    #386
    ja csak itt se belsőnézet se semmi, addonkészítés lehetősége is 0.