87
Road to Hill 30
  • hiba
    #47
    A jatek vegul is csak egy helyszinen jatszodik, par napot elevenit fel. Igazabol nem is merheto a "nagy" tarsaihoz, leven ott sokkal tobb tortenelmi esemenyt dolgoztak fel akar moh vagy cod. Itt csak erre az egyre van kihegyezve (normandia) az egesz - igy nem is lehet olyan valtozatos a hangulata mint a tobbinek. Es talan ezert tartott rovidebb ideig a fejlesztes is. Aztan lehet hogy ez is egy sorozat lesz es kesobb kulonbozo helyszinekkel bovul? Nem lenne rossz.
  • Sephi
    #46
    Az a baj hogy nem akarok ket oldalas leirast irni errol a dologrol mert egyaltalan nem ide tartozik.

    Maradjunk on topik. Habar nem nagyon van minek...
  • REAL_CIÁN
    #45
    De hát pontosan erről beszélek, hogy te akkor is "ugrasz", ha normálisan, személyeskedés nélkül szólnak hozzád.
    Na mindegy, nem akarok ezen vitatkozni, annyira nem érdekel, gondoltam elmondom, hogy látja egy kivülálló.
  • Sephi
    #44
    Puhh. Megint spam. Nem lehet ezt privatban elmondani? Most megint elinditasz itt egy egesz spam sorozatot.

    (csak UNREG es hzx-re szoktam ugrani masra nem szal mar alapbol baromsagot irtal)
  • REAL_CIÁN
    #43
    Shepi, engedd meg, hogy a kivülálló szemével leírjam, hogy látom a veled kapcsolatos dolgokat. Tényleg minden egyes hozzászólást, ami egy kicsit ellenkezik veled, te személyes támadásként élsz meg.
    Normális esetben egy vitának úgy kellene folynia, hogy valaki elmondja az ellenvéleményét, mire te érvekkel alátámasztva megcáfolod. Vagy beismered az esetleges tévedésedet. Vagy-vagy.
    Ellenben te azonnal ugrasz, hogy már megint támadnak vagy "utánad lesnek" és nem a hozzászólás tartalmával foglalkozol, hanem dühödten elkezdesz személyeskedni.
    Szóval így gondolom én és ez nem egy újabb "támadás" akar lenni ellened, nehogy így fogd fel!
  • Sephi
    #42
    Nyugi! 2 oranal van a haver (aki elvezi alitolag) es semmi uj nem tortent. Max hogy tobben vannak es az egyik tud granatot dobni.
  • hiba
    #41
    Egy csomo japan v kinai (In memory of huang yi) van a stablistan. Nem tudom miota fejlesztik ezt a gamet de ez elso hirek kb egy eve lattak napvilagot.

    A game gyakorlatilag 1944 junius 8-13 kozti esemenyeket dolgozza fel?
    Aki nem ismeri a storyt az most ne olvasssa :)

    Tk a kezdet 13-a "elbukunk". Az osztagunkat kinyirja egy nemet tank.
    A jatek ezutan kezdodik visszamenve az idobe par napot.
    Engem mindig megvislenek az igy indulo gamek...:)
  • torrente
    #40
    Mondjuk Szenteste.
  • hiba
    #39
    En mar ez elso palyan vagyok azzem chapeter 2 v 3nal.
    de meg csak 10 percet gameltam...ez alatt az eg vilagon nem tortent semmi extra :) akar a mohaa is lehetne de biztos odebb van a lenyeg :)
    /off masreszt mikor maskor bukjon ki a nojere az ember ha nem nonapon bazzeg...
  • Skynet
    #38
    Mossákezet vacsora elött baz és vidd le a szemetet is.....Rohaggyon má meg mindenki!!!:))))))))


    Az meg hogy Sephinek üldözési mániája van még nem jelenti hogy nem üldözik...:)))))
  • Luiprima
    #37
    Itt látszik hogy nem valami nagy szám a játék különben az övé volna a főszerep.
  • torrente
    #36
    Micsoda öröm ez nekem, hogy tudtam egy olyan topicot nyitni, ahol mindenki veszekszik és a játékkal nem foglalkozik.
  • hiba
    #35
    Van egy game illetve sorozat ahol meg nagyon lenyeges volt a taktika - es nehez is - a conflict sorozat. Confilct Vietnammal jatszottam.
    Ott volt fps nezet es valahogy a csapatot is iranyitgatni kellett.
    Eleg jo volt, csak baromi nehez.
    Meg ott van pl meg a Hidden n Dangerous az is FPS csapatos :) bar ott neha tok egyedul egyszerubb mint csapattal - talan kombat fpsnek hivtak bar ott ugye lehetett mindenfele jarmuveket is hasznalni.
  • Gabe18
    #34
    Most mi jujuj?

    Van egy leginkább taktika játék ahol az embereket csak küldözgetni tudod és parancsokat adni,meg van egy csapat alapu fps (meret BiA elvileg az).Ezt hogy a bánatba lehet összehasonlitani?

    Kb mintha a Fifa 2005-öt hasonlitanám a Football Manager 2005-el.
  • Sephi
    #33
    Ez igaz.
    De ez mar totalisan mas mint amirol szo volt.
  • hiba
    #32
    En nem jatszottam a FSWal de amiket olvastam rola meg itt a forumon is irtak, az iranyitasa annyi hogy egy csapatnak mondod hogy tagjai hova menjenek es ott milyen "manovert" hajtsanak vegre. Sajat magadat tk nem irnyitottad, mint egy kulso szemlelo (parancsnok) vezerelted az esemenyeket? Nem?
    A BIAban meg sajat magunkat iranyitjuk ezeken tul?
  • Sephi
    #31
    Szal azert nem hasonlithato a BIA a FSW-hez mert az utibbiban nem lehet egyedul lonni? Aha ertem.

    Jujuj....
  • hiba
    #30
    Hat ha nem es az a fajta jatekmenet van ebben az FPSben akkor megse lehet olyan rossz hiszen meg hasonlot nem csinaltak :)
  • Gabe18
    #29
    Hát szerintem nem.Az FSW-ben te egyet nem lőhettél,csak irányithattad az embereket,akik aztán maguktól cselekedtek.(kivéve a gránát dobás)
    Ezért nem értem a BiA-al való összevetést...
  • hiba
    #28
    Nem vmi klikkelgetos ide menjen a csapat oda dobd a granatot stb?
    Vagy ez is ilyen?
  • hiba
    #27
    A FSW FPS volt?
  • Sephi
    #26
    "...design aspects were rather similar to another military game, Full Spectrum Warrior."

    Ahahah :D

    Most latom 9.2 -ot kapott a GameSpot-on.
  • hiba
    #25
    kipihenten es nyugodtan kell elkezdeni jattszani es akkor lehet, hogy tetszeni fog - ha ez a ket tenyezo nem all fent nekem ugyan semmilyen game nem tetszik
  • Sephi
    #24
    Pontosan.

    De attol hogy mindenhol 90%+ kapott meg nem jelenti hogy meg is erdemli.

    Remek pelda a Doom3 es SW:Republic Commando paros akik ugyanazt a pontozast kaptak pedig az utobbi 1000x hangulatosabb. Es ezt nem csak en alitom.

    "Ennek mi köze van Full Spectrum Warriorhoz?"

    Csak az hogy ez a masodik jatek ami ugyanarra a jatekmentre tamaszkodik. Mutass nekem masikat.
  • Gabe18
    #23
    Ennek mi köze van Full Spectrum Warriorhoz?(azon kivül hogy akcio játék,de a FSW nem is igazán az)
    Sorozat alatt meg valószinű az Elit Alakulatot értették,aminek meg mi köze Vietnámhoz?
    Kétségtelen hogy én még nem láttam (csak képeket videókat),mert pc-re várom,de mivel gyakorlatilag mindenütt 90% fölött értékelték,ezért valószínűnek tartom hogy valami jó csak van benne,ami a saját stilusában kiemelkedővé teszi.
    De mondjuk én inkább egy Call of Duty-val,Medal of Honor-al,a ccsapatirányitás miatt esetleg egy Rainbow Six-el hasonlitanám össze,de semmi képp sem a Full Spectrum Warrior-al.
    Ettől még persze nem kell hogy neked tetszen,olyan játék biztos nincs ami mindenkinek tetszik...
  • Sephi
    #22
    Nem nem ez nekem nem eleg. Amit irtam komolyan gondoltam. Amig nem irod meg amit kertem nem nyugszom.
  • UNREG
    #21
    Safari alatt csak olvasni tudok, de valamiért válaszolni nem. Megpróbálom tűrtőztetni magam.
  • Sephi
    #20
    Valasozjal a privire angyalvirag ennyit kerek toled.
  • UNREG
    #19
    A többiektől elnézést a kirohanásért, de hihetetlen, hogy itt van ez a kis ártatlanlekű virágszál, aki akármit írok neki, az a reakciója, hogy én üldözöm szegénykét. Eszébe nem jut megvizsgálni a komment igazságtartalmát, csak az üldöztetetés.

    Sephi, érts már meg végre, én magasból szarok arra, ki vagy, ha te írsz egy oltári baromságot én arra reagálok, nem téged cseszegetlek. Nem is tehetem, nem ismerlek. Csak az van, amit te írsz, az vagy te. Pont.
  • Sephi
    #18
    Ment privi. Orulnek ha valaszolnal.
  • UNREG
    #17
    Lesi a faszom, te barom! Most már a tököm tele van az üldözési mániáddal te kis mimózalelkü anyámasszonykatonája.
    Olvasd már el, mit írtam a legaljára.
  • Sephi
    #16
    Eleg szomoru hogy te azzal toltod az idodet hogy lesed en miket irok a forumban. Az meg szomorubb hogy felnott ember letedre alig varod hogy olyasmit irj ami ellent szol nekem es megprobalsz porig alazni.
    Neked ez mar betegseg ne haragudj. Ez mar szerintem tulepi az ep elme minden szintjet. Eltelt egy ideje hogy megkertelek fejed be. Most is megkerlek szajal le rolam mert mar lassan emberszamba nem foglak venni. Foleg hogy miattad minden forum ahova beirok agyon lesz spamalve.

    Te kis angyal.
  • UNREG
    #15
    Sephi, nálad valahogy csak két véglet létezik, a szuper jó játék, vagy a szar. Még egyszer nem láttam tőled, hogy azt mondtad volna: egész jó ez a játék, kicsit átlagos ugyan, semmiben sem kiemelkedő, ennek ellenére mégis jól el lehet lenni vele.

    (Ja és ne gyere nekem azzal, hogy "már megint baszogatlak"! Ez csak egy vélemény, így látom.)
  • Skynet
    #14
    Sephi MGS3 szintü alkotást szerintem ne nagyon várj egy játéktól sem az MGS4 megjelenéséig...(Bár ha jól tudom azt már nem hideo csinálja úgyhogy elégé félek hogy az mgs-nek annyi).....
    MGS3 most messze fent csücsül az akciójátékok trónján....Már csak a 20-30perces megynerésvid miatt is:))))))))

    Az hogy ez unalmas-e? Hát nemtom....Ha tényleg végig ugyan ezt kell csinálni vagyis megyek és így meg úgy taktika de semmi extra nem fog történni akkor lehet hogy jóaz MI meg jó a graf meg a hangok meg minden.....de tényleg unalmas lesz...
  • Sephi
    #13
    En aszontam hogy nem teccik mert semmi ujjat nem mutat es egy ido utan monoton... nem aszontam hogy fos. Meg a grafikatol sem dobtam hatast pedig az irjak hogy kibaxot szep... lehet Pc-en az lesz.
  • hiba
    #12
    hat egy jatek amit sorra szinte mindenki legalabb 10bol 9esnek ertekeli nem valoszinu hogy csak "marketing" volna.
    unalmasnak hat egy ido utan?
    nalam mar minden game unalmas max 20perc utan de ennek talan ahhoz van koze hogy eddigi eletem fele legalabb a gamolassal telt igy nem sok ujat talalok en sem pl a hl2-t mar nagyon unom - pedig meg nem vittem vegig de sosem jatszok vele tobbet a bizonyos 20 percnel :) de attol meg nem fos.

    Inkabb azt mond meg hogy hasonlo stilusu (tehat 2.vhs) gammabol melyik jobb?
  • Sephi
    #11
    Lehuzom mert nekem ez a velemenyem. Nem kotelezo figyelembe venni. Az utolso ertelmes/erdekes/uj jatek amit konzolon jacottam az a MGS 3 volt.
  • Sephi
    #10
    Es igazam is lett. A Resident Evil elso resze 1000x erdekesebb volt a maga idejeben. Egy jatek nem attol lesz szuper hogy a grafikaija jo. Az elejen erdekes a GamePlay de aztan lassan elavul.

    Felre ne erts en azt is vegig toltam de nem ertekelnem jonak.

  • torrente
    #9
    Március 6-án a Cold feart.
    Szeretem az ilyen stílusú játékokat. Nekem eléggé bejön.
  • Sephi
    #8
    Annak mi koze van ehez? Az vietnamrol szolt nem? Kicsit nem ertem...