87
Road to Hill 30
  • Révész
    #87
    ELADÓ PS2 hagyományos, chipelve, 8MB memóriával 35.000-ért!

    Eladom megunt (másolt) PS2 játékaimat postai utánvéttel 800Ft/db
    áron! Area54, Brother in Arms, Killzone, Predator, Project Snowblind,
    Fifa2005, NFSUG2, Burnout3, Prince of Persia2, Second Sight, RTC-
    Wolfeinstein, Virtual pool 2004, EA games ssx tricky snowboard, Medal
    of Honor rising sun, küldj postacímet! [email protected]
  • big boss
    #86
    A legjobb FPS.amit eddig valaha is csinált bármelyik cég!!
    Mind a négy módot végignyomtam,most a Super Squadronnal kezdtem előröl ( Mert megtaláltam ), és mindannyiszor érdekes. Ugyanis minden pályát többfajta megoldással lehet játszani,csak rajtad áll mennyire vagy ügyes,eszes,ravasz.
    Minden negatív -ra megtaláltam a megoldást amit a top. ban írnak,mert BÉNÁK !
  • mila69en
    #85
    de én nem megyek semelyik pályán, mert nincs meg a gém s azt kérdeztem, hogy jóe a játék, érdemese beszerválni mert sokan aszonják hogy szar
  • big boss
    #84
    Az Extrákban ha az utolsó pályára mész (8.nap)írja mit mikor nyithatsz.Ott írja ezt a "Super Squadront" ami még egy bazi nagy medál,tehát az ötödik.,de csak ha az "authentic-en is végignyomtad.
    Ha megvan az authentic mód is,lehet(ne)megnyitni játék közben a cheat menüben,3 option.
    /1.old movie mode-szürkébb a kép:megvan. 2.unlimited ammo:nem ok. 3.Super Squadron mode-valami super csapat:nem ok.
  • mila69en
    #83
    jó eza gém?? ez nekem nincs is meg
    [nincs meg neki]
  • big boss
    #82
    Ha valaki még látogat ide,mondja meg hogyan kell megnyitni a Super Squadron módot.Végigjátszottam az authentic - on is,cheat menü ok,de nem tudom aktiválni
    Mi lehet a gond, fehérítsetek ki! Kössz.
  • Sephi
    #81
    En kerek elnezest!

    [rohog nagyon]
  • Luiprima
    #80
    Kedves Angyisz te is ahelyett,hogy kimentél volna az emberek közé inkább leülsz ide a számítógép elé előveszel egy rég kitárgyalt márciusi témát hogy szétoffold vele ezt a szerencsétlen játékról nyitott szerencsétlen topicot.
    Ki érti ezt?
    Off én beszéltem.
  • Angyisz
    #79
    NA MOST SZÓLOK BE SEPHINEK !!!

    Vazze öcsém, én végigolvastam ezt a k.rva topikot és a TE sértődött hangú hozzászólásaid miatt elindult vitán -AMIT IGENIS TE INDÍTOTTÁL- semmit nem olvastam mert elfajult a dolog a személyes dolgaid felé és más topikokban is így van. Még a téma elején leírtad, gogy neked a játék nem tetszik és kész pont, többet nem is akarsz róla beszélni. DE IGEN még legalább tízszer csak nem a játékról hanem a saját, magad ellen generált sértődött hangnemű hozzászólásaiddal.

    TIPP (ha megengeded): a hozzászólásaid számából ítélve rohadt sokat ülsz a pc előtt, illetve a hatalmas látókörödből ítélve a játékokkal szemben gondolom sok időt töltesz a konzol előtt is. Néha állj fel egy kicsit és menj ki EMBEREK közé beszélgetni a "külvilágba" ahol egy kicsit több inger ér és nem leszel ilyen "MINDENKI CSAK ENGEM BÁNT" típus, neked üldözési mániád van ami ettől a gépek által generált "ál" világ miatt amiben élsz vált ki belőled.
    BOCS NEM AKARTALAK MEGSÉRTENI DE ÉN ÍGY LÁTOM !! (és én többé ehhez nem szólok, akármi legyen erre a reakciód, mert tuti 100 hogy lesz rá)
  • Angyisz
    #78
    Ja, kicsit visszaolvastam azért elgondolkozhatnál egy kicsit mi annak az oka , hogy mindenki téged támad pont TE vagy az akinek mindennel és mindenkivel baja van nem tudsz mutatni egy olyan topikot ahol ne kötekednél egy kicsit.

  • Angyisz
    #77
    Ne haragudj Sephi de annak, hogy valaki csóró vagy csak egyszerűen a lehetőséget kihasználva spórolni akkar egy kicsit mi köze van ahhoz, hogy személyszerint neki tetszik-e a játék vagy nem.
    Ezek szerint neked csak eredeti játékod van és tetszik is mind, illetve akinek nincs lehetősége (anyagi) megvenni az eredeti gammát, ne nyúljon playstation-oz NA NEEEE !
  • hiba
    #76
    te vagy a legjobban elfogult neked nem hiszek
  • Sephi
    #75
    Nem beteg. Totalisan igaza van.
  • hiba
    #74
    te beteg vagy nincs ezzel semmi gond csak nem teljesen a megszokott vonalat koveti siman el elhet vele szorakozni igy lehuzni valamit hihhetetlen, huzd le megad a wcn :)
  • CSOCSO
    #73
    ettol fuggetlenul egy nulla a jatek es meg taktikazasnak is nulla... fps nek is nulla.. szal egy igazi NULLAAAA!!!!
  • Seten
    #72

    Srácok!
    Nem tudom mi az elvárásotok?!
    "mesz par metert elbujsz taktikazol"
    TAKTIKÁZOK!!!!!!! Ez a lényeg! Erről szól a játék. Ez nem a Rambós MoHaa,CoD stb.
    A valóságban valahogy így kell csinálni. Ezt próbálták a készítők bemutatni.
  • Coco
    #71
    "BIA-ban mesz par metert elbujsz taktikazol majd mesz par metert megint elbujsz megint taktikazol aztan beszelgetel majd mesz par metert es elbujsz es taktikazol meg beszelgets es megint casakm esz par metert es stb. stb. Nekem az a bajom vele hogy ez a jatek csak abbol all amit a kokemeny 5 perces TUTORIAL elnevezesu fomenuben megtekintheto kisfilm bemutat es semmi masbol."

    Sajna ebben van vmi, bár én csak a pc-s verzsönt próbáltam.
  • torrente
    #70
    Csak akkor tetszhet egy játék, ha 16e Ft-ot kiadok érte? Mindig azzal dicsekedtél, hogy te nem veszel játékokat, mert ingyen kapod a tesztpéldányokat. Úgyhogy érthetetlen miről zagyválsz össze. Peace
  • Kaplan
    #69
    haggyál már ;)
  • Luiprima
    #68
    Ez így van.Peace:)
    Kaplannak: le szűklátókörözni valakit az tényleg nem cikizés szerinted. De ha valaki téged megkóstol feleannyira az már fáj nagyon ugye.
  • hiba
    #67
    minden lehet, de mindenki tudja, hogy semmi sem szentiras.
    sem az enyem sem a tied se senkije. csak szubjektiv legtobbszor egyoldalu velemenyek aka forum :)
  • Kaplan
    #66
    Álljál már le egy picit nem cikiztem csak megmondtam a véleményem és sephi elfogadta, az meg, hogí nem játszottam vele de tetszik NEM SZABAD?
    Amikor látsz képeket egy meg nem jelent játékról de tetszik akkor mivan?
    Na csöcs! (gratula az értelmes hozzászólásodnak ;))
  • Luiprima
    #65
    Dehogynem de ez nem jelenti azt hogy jó is az ágyban sőt lehet ha megszólal kiderül sötét mint az éjszaka.
  • hiba
    #64
    Latsz egy csajt az utcan. Meg nem beszeltel vele. De teccik.
    Nem fordult meg elo?
  • Luiprima
    #63
    "nekem tetszik a game de még nem játszottam " Ügyes vagy hogy úgy nyilvánítol véleményt hogy még nem is játszottál a gaméval gratula. De mást fikázni az megy.Amúgy nekem sem jött be túlságosan a játék még ha ezért fejemet vaszitek akkor sem.
  • Sephi
    #62
    Mind a harom jatek amit felsoroltal hihetettlen jatekelmenyt bisztosit! Foleg a Spy Ficion!

    Nem is ertem hogy lehetek ennyire szuklato!

    (btw erdekes , lassan mar fel eve figyelem , hogy amig UNREG nem szol be nekem senki sem szol be. Ezek vagytok ti.)

    Ezennel befejeztem mondanivalomat. Mint emlitettem egyedul vagyok mindenki ellen mert senki mas nem mer engem tamogatni mert fel hogy a nagy hozzaerto tarsasag lefikazza ot is. Ami meg szomoru hogy innen a nagy fanok 98% kemeny 10 perces jatek utan mond velemenyt , meg vegig sem vitte es foleg hogy talan 1000 ft-os havibert fizeti a hely FTP-nel erte.

    Ugyis jon megint valamelyikotok es alszentnek nevez meg mitomen mit ir de sajnos nem er vele semmit mert mar regota nem tud senki meghatni :D

    Ja es olvasatok mar a forum elejet is lassuk mirol is van szo mert mast nem tudtok csak engem lehordani es egy egesz topikot lespamelni.
  • Kaplan
    #61
    Sephi nem akarlak megsérteni de te az utóbi időkben mindent lefikázol! :)
    Lásd: Bia, cold fear, spy fiction....
    Nem vagy te egy picit szűk látókörü? :)
    Bár mindenkinek megvan a szubjektív véleménye , nekem tetszik a game de még nem játszottam .
    Nem chippes a gépem.....
  • Sephi
    #60
    Ja es ha mar ennyire teccik a jatek es igy veded akkor talan meg is kene venni nem? Vagy annyit er hogy letolsed ingyen? Nagy arc vagy...
  • Sephi
    #59
    Eloszor is oda irok es akkor irom amikor nekem kedvem van. Nem kell elolvasni. Akkoris kiaok az allas pontom melle mert mar idegesit hogy csak egymas utan jonnek az igenytelen gyorsan megmunkalt jatekok. Semmi minoseg csak reklam raklam hatan es a kibaszott jo ertekelesek mindehol.

    Orulok hogy teccik a jatek nektek oszinten! Rendbn tobbet ne irok ide! Sot egy rosz szot sem semmirol tobbet! Vegyetek meg esetleg toltsetek le mert kurva nagy jatekok!!!!

    Hua!
  • torrente
    #58
    Még csak egy pár órát nyomtam bele. Mondom, nekem tetszik.
    Egyébként, ha értenél a játékfejlesztéshez, te milyen játékokat csinálnál? Tudnál vajh jobbat, mint a címben szereplő játék?
  • REAL_CIÁN
    #57
    Eddig a fórumban mindenkinek tetszik a game, egyedül neked nem. Az összes netes értékelése kifejezetten jó volt.
    Miért görcsölsz mindenki ellen, miért akarod mindenáron bebizonyítani, hogy ez nem egy jó game?
    Neked nem tetszik, rendben van elfogadjuk, de most már elég volt belöled, nem vagyunk rád kiváncsiak, felesleges még ötvenszer elmondanod, hogy mekkora szar.
  • Sephi
    #56
    Moh-ban kuldetesek vannak mindehol taktikazni kell nem mind1 hogy mit csinalsz es hol csinalod.

    Cod-ban ugyanaz csak sokkalta tobb akcioval

    GT-ban tunigolsz versenyeken veszel resz kocsikat valasztol (egy tonna.

    BIA-ban mesz par metert elbujsz taktikazol majd mesz par metert megint elbujsz megint taktikazol aztan beszelgetel majd mesz par metert es elbujsz es taktikazol meg beszelgets es megint casakm esz par metert es stb. stb. Nekem az a bajom vele hogy ez a jatek csak abbol all amit a kokemeny 5 perces TUTORIAL elnevezesu fomenuben megtekintheto kisfilm bemutat es semmi masbol.

    En alitom hogy ez a jatek messzze nem az amit sokan vartak. Nekem nem teccik es ezt kimondom.

    Aztan fijam te eleg idos vagy ahoz hogy eldontsd mi es hogyan teccik tehat nyugi. Az lenne meg a kerdesem hogy mennyi idot jaccotal ezel a jatekkal?
  • torrente
    #55
    Moh-ban, Cod-ban mindig csak ellenséget lövünk (ez is monoton nem?), Gran Turismoban meg csak körbe-körbe vezetünk (egy idő után ez is unalmas...), sportjátékokban egy idő után ki lehet ismerni a gép hibáit. Szóval, ha így nézzük, mindegyik játék egy rakás szar és unalom. Egyébként az 52-es hozzászólásban mit írtál, mert nem értem.
  • insp
    #54
    Ne játssz vele.

    Amúgy OFF: játsszatok a Project Snowblind-dal. Nekem nagyon bejött. Aki szerette a Deus Ex-et és szereti az FPS-eket, az erre ugorjon rá, de gyorsan!
  • Sephi
    #53
    Meg ize ne a revieweket olvasad baze hanem lepjel fel hivatalos es nem hivatalos forumokon es olvasd el a "jatekos" mit ir.

  • Sephi
    #52
    Te jaccotad? Amiutan egyfeszt 3-4 jaccod azutan irjal ide be jouember.
  • Sephi
    #51
    Igen de sajnos egy ido utan mast sem csinalunk es igy ez eleg unalmas.

    Az a baj a mostani jatekokkal hogy monotonok lesznek...
  • hiba
    #50
    a jatekmenet ami elter kisse az eddigi fpsektol. a "csapat" iranyitasa eleg jol siekrult. es ez az ami ujdonsagnak hat.
    masreszt a palyak vegre nem olyanok mint pl a moh-ban hogy gyakran csak egy uton mehettel el egy egy hazig ott meg szembenezett veled az nmy aztan vagy eltalatad vagy o teged. Itt altalaban kozlom a csapattal hogy fedezenek, lovik a "gocpontot" en meg akar meg is kerulhetem az egesz objektumot tehat neha kicsit szabadabb a terep mint az eddigi osveny-fpsekben. de persze nem mindenhol...
  • torrente
    #49
    Le van fizetve az összes játékértékelő emberke, hogy ilyen magas pontszámot adjanak rá vagy mi más lehet az oka, hogy dícsérik?
  • Sephi
    #48
    Nem de ezt is agyon dicserik pedig nem erdemli meg. Pontosan ahogy mondtad a COD sokkalta cuccosabb.