27
  • Beowulf
    #27
    Hajlat!
    Én nemrég kezdtem el játszani vele és nekem naon beadja, sőt! Csak annyi a bibi vele, hogy maga a játék 5 giga, és a telepítés után igencsak jóval meghaladta a 6 gigát...
    De amúgy tényleg beadja!
  • Sliders
    #26
    MEG,
  • Picador
    #25
    Megjelent?
  • kalmi
    #24
    Hát nem egy erögép de 1300T nem sima mezei cerka: Ez a proci átmenet p3 és p4 között.Eredeti neve Tualatin(celeron-s).A lényeg nekem is megy 1024x768@32 de betölti azt kilép?????????
  • NEOreg3
    #23
    nálunk is vagycsak nyugaton?
  • sweech
    #22
    de március 15-én jelenik meg
  • bld
    #21
    nekem nincs izom gépem de a tiednél kicsit tényleg erőssebb (p42k+Gef4Ti+1024ram) de 1024*768 ban ment akadás nélkül asszem csak a textúrák voltak mediumon de még nm próbáltam ki h mi a max
  • kalmi
    #20
    mekkora gépigénye? hiv.oldalon ránéztem semmit nem találtam gém bemutatoján kivul.
  • kalmi
    #19
    Nem igazán akar menni a demo.
    1300T p3 768ram fx5700(425/500)
    betöltés után mielött vmihez kedenék csak ugy ujra indul???!!!??$ß###@&@
    Vki tippet miért nem megy?
  • hornbali
    #18
    Majd ha kijön alkotok véleményt.
  • bld
    #17
    leszedtem a demót, kisit nagy de nm vészes amúgy megéri csk az a baj h egy pálya választható csak. A gépigénye télleg nudli és ahhoz képpest eléggé eltalált szal tudom ajánlani én biztos letöltöm ha kijön
  • RpPRO
    #16
    Milyen szep katonasan allnak a 3-as kepen. :)
  • M@TriX
    #15
    demóra valahogy nem fűlt a fogam 600MB-ot kiadni...
    de videókat néztem, azok is ígéretesek. Nekem a CC Generals bejött, remélem ezzel sem lesz gond.
  • Crazygirl
    #14
    Valamelyotok mar letoltotte a demot? Szerintetek milyen lesz? Nekem mondjuk igy elso ranezesre tetszik
  • M@TriX
    #13
    nekem ez a stílus (C&C) jön be a leginkább, szóval nekem kötelező darab lesz ;)
  • Bandee
    #12
    nincs semmi para azzal h 600 mega demo, gépigény meg nudli. kb mint cc generals-nak mivel ez az az engine :)
  • bld
    #11
    htá tényleg nonszensz de én azért megnézem eddig nm is hallottam róla, régen volt már ilyen játékkkal dolgom
  • Cat #10
    nevetséges hogy ma már egy demó változat is 600 mega, kinek csinálják ezeket?!
  • LiPTON
    #9
    (egyébként jónak tűnik...)
  • LiPTON
    #8
    engem csak az zavar, hogy mindig a USA a "jófiú"...
  • NEOreg3
    #7
    hát most nem tervezek x850xt-t venni, inkább kihagyom, amúgy ahogy elnézem grafban übereli az AoE3-at.
  • SirLord
    #6
    hát ha ujitás nem is a AoE III nagy lesz...
    grafika turbozva hangulat marad, szoval jöhet!
  • Dynamic
    #5
    Az a baj, hogy már évek óta unom az rts-eket.Utoljára a WC3-mal játszottam, de azt is csak a neve miatt.Nagy újításokat már nem igazán lehet csinálni ebben a műfajban.
  • Kis-Bob
    #4
    Kipróbálnám.... de biztos, 100 ezer huf-os videocard-ot igényel.
  • Easy Rider
    #3
    jó lesz, jó lesz...
  • alph4
    #2
    Én azért annyira nem
  • grebber
    #1
    Várom már.