66
Fight!
  • Legend Killer
    #66
    Mortal Kombat Deception Tribute, én csináltam.

  • Bulics
    #65
    Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy gamecube-os deceptionnal játszom pcn, és konquest módban szeretnék harcolni kaballal és nightwolfal, mert azt mondja az összes írott nagylexikon, hogy chaosrealmben és a netherrealmben öket kell elverni és igy kapok kulcsot az alternatív öltözékükhöz. de bármit csinálok nem akarnak bunyózni.. nemtudjátok hogy kell? Köszi
  • Wampire1
    #64
    Én is pont itt járok pc emuval nyomom én is és rohadtul nem veszi be a B;B combókat... valami tanács valakitől?:S
    (azon kívül hogy ne pc-n nyomjam)
  • Legend Killer
    #63


    ehh, nemtok micsinálni, pedig leütöm őket jól, aztán semmi.
  • Legend Killer
    #62
    s játék OST-je, zenéje érdekelne. honnan tom letölteni? kerestem, nem találtam.
  • Legend Killer
    #61
    LOL van pécére emulátorral és tök pro!









  • somati
    #60
    eredeti játék kell hozzá, és ha jóltom akkor olyan PS2, ami nincs chippelve.
  • ffxi
    #59
    Üdv!
    Milyen alkatrész kell hogy neten tudjon nyomni az ember?
  • somati
    #58
    Üdv!
    Megszereztem a játékot (jobb későn mint soha, az Armageddon még drága) és szeretnék neten jáccani. Sikerült is beállítanom, faszán felmennem vele a netre, de azt írja, hogy nincs aktív szoba és nincs aktív játékos sem. Ez elég érdekes lenne, mármint hogy az egész neten egyetlen egy meccs sem fut. Vagy ez csak a profilnál beállított országban keres játékot? Mi lehet a gond?
  • ffxi
    #57
    Vagy Print Screen.....
  • Katarn576
    #56
    Az egy dolog, én már 2-szer kivégesztem a játékot és még mindig nem találtam meg minden rejtett dolgot amit kilehetne nyitni a kriptában.
    Ezért kérdeztem hogy nem lehetne valahogy letölteni a térképeket.
    De mindegy, akkor azt fogom csinálni hogy digitális fényképezőgéppel lefényképezem a térképeket és utána a képeket kinyomtatom.
  • ffxi
    #55
    Nem, nem lehet letölteni. De minek az? Sztem jobb a saját felfedezés.
  • Katarn576
    #54
    Üdv mindenkinek.
    A Kamidogu.com oldalról hogy lehet letölteni a konqest térképeket a deception-hoz? mert már mindenhogy próbáltam és nem engedélyezi.
  • ffxi
    #53
    Egyediek!
  • powerdozer
    #52
    Hali, nem tudjátok ebbe a Mortal változatba, egyediek a kivégzések vagy ugyanolyan mint az Armageddonba?
  • ffxi
    #51
    Konquest módban elő varázsolhatók!
  • Crazy Mate
    #50
    Néztem a honlapon a karaktereket,de egy csomó nincs,nincs liu kang,kung lao,és sok más sem,ezek a játékban sincsenek?
  • Crazy Mate
    #49
    Az egész egy verekedős játék,oldalnézet(természetesen 3d-s mozgás),itt akármelyikkel lehet menni,az extra pedig a Konquest,amiben csak Shujinkoval lehet menni,jól mondom?Egy helyen azt írták,hogy konquestben magunknak lehet karit csinálni.
  • loga
    #48
    Ez a deception itt van egy kari Shujinko akivel a Kounqestet nyomod es unlockolod a jatszhato karaktereket. A lenyeg hogy unlockolj minden karit akivel jatszani akarsz. 1v1
  • Crazy Mate
    #47
    Minden karakterrel lehet menni ami a játékban van?
  • LordVenom
    #46
    Mortal Kombat rajongók!
    Akit érdekel egy átfogó sztori a Mortal Kombat világáról (kezdetektő -MK1- mostanáig) az jöjjön az Yggdrasil oldalra,és olvasson.
    És a szerző jó néven veszi,ha regisztrálás után némi kritikát,vagy dícséretet írnátok a történethez. Köszi,csáó!
    A cím: YBK
  • suncee
    #45
    nekem meg 1 kicsit elobb lenne jo, de majd beszelunk meg :)
  • God of War
    #44
    Ohhh,thanks.
    Majd holnap kiprobálom azaz még ma:)
  • loga
    #43
    Remelem tudtam segiteni!
  • loga
    #42
    Sub-Zero azt mondja hogy barlang (cave)
  • loga
    #41
    Egy barlangba kell menned de a barlang elott lesz egy subüzero kinezeru ninja es a jelszot kerdezi majd toled aztan bemesz a barlangba es ott lesz a kamidogu.
  • loga
    #40
    Ma nagyon későig dolgozom de szerda nyolc kilenc körül mehetne uténa pár nap szabim lesz amugy is :)
  • suncee
    #39
    Akinek ma este lenne kedve jaccani irjon privit :)

    Nagyon jo moka neten, ezekkel az emberekkel allom a kihivast:
    scorpion, sub-zero, kabal, ashrah

    es mkondom meg1szer aki a legdurvabb dolgokat akarja tudni annak:
    Mortal Online-on a forumba turkaljon

    Üdv.

    u.i.: Nekem eloszor warezbe volt meg es azon kiszabaditottam mindenkit (amugy ami nagyon nehez az a speckoi az oregnek, talan a lasszot a legnehezebb kiszedni), utana megvettem eredetibe es a mentes mar nem mukodott, szal nekem nincs is mindenki kiszabaditva, mert a konwuestet nem elvezem ...
  • loga
    #38
    nem emlexem semmilyen hegyre de mondd meg melyik parcellaban van aztan ugy csutortok fele raerek mert holnap keso estig dolgozom
  • God of War
    #37
    De kövtem de ugy sincs meg mert az csak a hegyen van:)
  • loga
    #36
    Mert az mutatja neked a fo kuldetes helyeit.
  • loga
    #35
    oszlop
  • loga
    #34
    A zoldo szlopot kovesd es meglesz az
  • God of War
    #33
    ÉS miaz a kamidogu?
    Voltam a portálnál és probálkoztam mindennel d nem megy szol nem értem.
  • loga
    #32
    Latod a zold oszlopot?
    Azt kovessed es akkor minden rendben lesz.
    Nem iazan vannak benne dombok meg hegyek.
    Nemlehet hogy a portalon keresztul kell menned?
    Megszerezted mar a kamidogut?
  • God of War
    #31
    JA meh Kabal egy fa mögöt volt és arról a hegyröl beszél azt öt is lelehetet verni.
  • God of War
    #30
    Earthrealm.
    Itt sajna nem tudom hol de várj megprobálom elmagyarázni.
    volt Bo Rai Cho-val egy training jo hosszú,azt ha jolemlékszem utána Sub zero-val kellet trainingezni azt ő adta azt hogy mennyek fel arra a hegyre de mondom nem tudok fel mennimert az egyetlen felvezetö út egy nagy ajtó lenne szerintem,de az sajna bevan zárva.Ugyhogy nem tudom mitévö legyek:((
  • loga
    #29
    hmm melyik realmben vagy mert nem jut eszembe semmilyen hegy...
  • God of War
    #28
    te holtartasz benne ,ert én ott ahol felkéne mennem egy hegyre de nem tudok mert nem találok felfelé veztö utat.
    az oldal amit ide is kiirtál angol de sajna nem tudok angolul.
  • loga
    #27
    Felneztem netre voltak is paran es egyik gyerek aki 3000winnel volt jatszott is velem de nyert igaz hogy nem ugy nyomta ahogyan gondoltam hanem legugol egesz jatek alatt meg stb de latszott rajta nyerni akar...