173
ACDSee összes verziója
  • galocza
    #13
    xnview, slowview. szvsz minden alapdolgot tudnak (sőt többet), bár az ac/dc funkcionalitását nem érik el - igaz méretét és lassúságát sem. szépen testreszabhatóak és mindent tudnak ami nekem kell - ingyé'.
  • Evin
    #12
    Tény, hogy az ACDSee nem a leggyorsabb képnézegető. Talán túl sok minden van már belegyömöszölve. Az IrfanView fényévekkel gyorsabban betölt. Én mégis ACDSee-t használok. Már rászoktam.

    Azt hiszem itt érdemes megemlítenem: ACDSee 5-6-7 van magyarul is, ha nem is 100%-os.
  • burkusdió
    #11
    nekem az nagyon lassú :S, meg amúgyis a windóz beépített programjai általában szart se érnek...
    lsd IE, Windows kép- és faxmegjelenítő, stb... :P
  • flashX
    #10
    Windows képnézegető roxxx!:)
  • cSuwwi
    #9
    Dosos időkben Sea-m volt, Windows-nál meg ACDSee (az irfanview kezelését nem szerettem)
  • Tuvok #8
    Ezt a progit használom amióta képnézegető van a gépemen .
  • RelakSfromhome
    #7
    én még mindig a 2.43-mas. A későbbiek sorra rosszul jelenítik meg az animált gifeket :(
  • cSuwwi
    #6
    nekem egy 1600+-os athlonom van 256 rammal, ezért igencsak fontos, hogy ne zabálja a ramot. indulás után kb. 100 mega ramom marad (alapdolgok sokat elvisznek, tűzfal 20mb, vírusírtó szintén, aztán fut még winamp, tc, trillian, apache)

    szal jó az a 3.0-as acdsee :)
  • LSL
    #5
    Én még csak a 6ost raktam fel, de erősen gondolkozok, hogy vissza rakom a 3.0-t. Túl lassú a grafikus felülete, és nem bírja a 433asom... [utál várni]
  • burkusdió
    #4
    sok ilyen program van, én most tettem fel először ezt a progit, nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van, és nekem nem használ sok memóriát (direkt futtatom most folyamatosan)
  • cSuwwi
    #3
    Tipikusan olyan program, ami a verziószám növekedésével csak több helyet/memóriát eszik, a kisebb verziószámúak is majdnem ugyanazt tudják (talán kevesebb effekt/képformátum/kamera felismerés)

    Nekem képnézegetéshez kell, ACDSee 3.0-m van évek óta, alig pár megát eszik, gyors, könnyű kezelni.
    A másik ilyen program a Winamp, ahol a kettes sorozat méretben, sebességben stb. jobb mint az ötös.
  • burkusdió
    #2
    ui.: megnéztem fórumkeresővel, ACDSee kulcsszóval, nem talált semmit, csak egy, az ACDSee crackjével foglalkozó topikot...
  • burkusdió
    #1
    Nah szóval...

    Ez egy nagyon jó képnézegető, katalogizáló program, de alapvető képszerkesztő funkciók is helyet kaptak benne. Én most a ACD Systems ACDSee v7.0.47 PowerPack-ot tettem fel, nekem nagyon bejön, szerintem nagyon jó program. Aki teheti, próbálja ki!

    Jöhetnek vélemények, ki szereti, ki nem, előnyei, hátrányai, egyszóval minden vélemény, ami kapcsolódik a programcsomaghoz!