18
  • HerrKiss
    #18
    Nem lehet annyira lecsökkenteni az árakat? Nézd meg: A Warner a kalózkodás miatt olcsón adja a DVD-ket
    Azután számoljunk egy kicsit: "A társaság abban bízik: a 2,65 dolláros ár elég alacsony lesz ahhoz, hogy versenyezni tudjon az illegálisan előállított DVD filmekkel, amelyek tetemes veszteséget okoznak." 2,65 dollár az barátok közt is 800 Ft, de akkor már nagyon felvittem a dollár árfolyamát. Ha ennyi lenne egy új film, szerintem nem lenne kereslet a másolt DVD-kre...
  • Mike
    #17
    na most már a móri rendőrök is tudnak LAN-on játszani
  • jefferson83
    #16
    Egyik fórumon olvastam valahogy így hangzott:

    Márpedig én másolatért nem fizetek azt a netről is letölthetem. Majd ha az előadó minden cd-re felénekli a számokat akkor beszélhetünk.
  • mikike
    #15
    már megint rohadt terroristákat kaptak el?
  • crx
    #14
    Ez vicc 2000 db ezt ök se gondolták komolyan 5 vagy hat embere elosztva.:))
  • HUmanEmber41st
    #13
    Ha letölti nézze meg, aztán törölje a winyóról.
    Ha meg megvan az eredeti abból 1 példányt tarthat otthon másolva.
    Adják ki egyidőben a mozikkal az új filmeket a kölcsönzőkbe 1 mozijegy áráért.
    Magyarországon úgy 1000-1500 Ft-ért
    Legyen megvásárolható 2000- 2500 ért.
    A lopott DVD-t is kb 1000- 1500 ért adják.
    Tehát ennyit kifizetnek érte igy is ugy is a népek..
    Mennyivel egyszerűbb lenne az élet..ez nem szüntetné meg a lopásokat, de a talajt kihúzná alóluk. Muszáj a fogyasztónak megfizetni azt a rentgeteg ügyvédet, meg aktakukacot miegymást ??????
  • vax
    #12
    Pedig mennyivel könnyebb tárolni amikor már sok van belöle így mind a tokokban. Főleg ha szállítgatja is az ember.:)
  • balu
    #11
    megerdemlik, hulljon csak a fergese...
  • St
    #10
    Addig amíg nem lesz mindenkinek szélessávja aki warezolni akar, mindig meglesz a dvd/cd másolók kenyere, ezért úgysem lehet a jelenséget megszűntetni... Viszont az a barom aki szélessávon ül és nem képes egy torrent oldalt lokalizálni, hanem helyette másolóktól vásárol, az megérdemli, hogy jól bebukjon a terjesztővel együtt.
  • fflx
    #9
    Nem neznek kimondott gyujtonek, vagy vajtfulunek... Azok nem igy, taskakban taroljak a lemezeiket. Es nem csinalnak a boritokbol katalogust :)

    Persze ez a cikk is mint a tobbi hasonlo elegge szuken fogalmaz. Lehet, hogy ez egy alberlet ahol hatan laknak es ugye akkor a 2000 mar nem is olyan sok. De az a katalogus azert elegge utos (marha az).
  • winnie
    #8
    A cikk egy szóval sem említi, hogy pénzért árultak volna nagy tömegben.

    nem tudom, de én tuti nem szoktam kiszedni a dvd-im borítóit, hogy egy füzetbe tároljam őket:)
  • winnie
    #7
    es ugye az ilyenek miatt baszogatjak szerencsetlen embereket, akik otthonra lemasolnak maguknak 1 DVD-t a havertol

    nagy igazság. ezek miatt ugyanaz a kategória
  • Güzüke
    #6
    2000db lemez? Ez egy nagyobb házi gyűjtemény...ennyi hangszalagot, audio vagy VHS kazit bármely komolyabb vájtfülűnél is találnak. A képet elnézve nem valami komoly bandának látszottak. A cikk egy szóval sem említi, hogy pénzért árultak volna nagy tömegben.
    Ja, amúgy a számítógépeket nem kellett volna lefoglalni, elég lett volna másolatot csinálni a tartalmukról, vagy leltárt felvenni a szoftverekről és jegyzőkönyvezni. Ezt emlegetik már mióta...
  • winnie
    #5
    igy is van, a gyilkosok eltunnek,

    ez azt jelenti, hogy amíg nem kapták el az összes gyilkost, addig minden más bűnözés mehet? lehet lopni, csalni, hazudni, csak azért, mert még egy (kettő, sok) gyilkos szabadlábon van?

    szegeny megelhetesi bunozoket meg itt csesztetik. gratulalok

    mindját megsajnálom szegény megélhetésieket. gondolom főállásban sértették a törvényt (sőt, lehet, hogy úgy, hogy nem is tudtak róla, nem?:)
  • fflx
    #4
    ez azert elegge uzletszerunek tunik :)
    es ugye az ilyenek miatt baszogatjak szerencsetlen embereket, akik otthonra lemasolnak maguknak 1 DVD-t a havertol
  • winnie
    #3
    Már lerágott csont a téma; a kiadványok árát kellene olyan szintre hozni, hogy ne érje meg a másoltat megvenni.

    nem lehet annyira lecsökkenteni, hogy ne érje meg a másolatot megvenni. ha 2000 lenne, ha 1000 lenne, akkor is simán jobban megéri a másolt. azoknak, akik vesznek ilyesmit, persze.
  • tomo
    #2
    igy is van, a gyilkosok eltunnek, szegeny megelhetesi bunozoket meg itt csesztetik. gratulalok
  • HerrKiss
    #1
    Bezzeg a móri mészárlás elkövetői ki tudja, hol járnak! Már lerágott csont a téma; a kiadványok árát kellene olyan szintre hozni, hogy ne érje meg a másoltat megvenni. Amíg ez nem történik meg, ha elkapnak egyvalakit, kettő lesz helyette, aki folytatja. Manapság a DVD író filléresnek mondható a 15E körüli árával, bárki megteheti, hogy vesz egyet és filmeket másol. Mindenki, aki számítógépet vesz, egyből fel is jelenthetné magát...