128
Minden hétköznap 15:45-kor az RTL Klub-on
  • knightbali
    #128
    Kit a francot érdekel?
  • reni2525
    #127
    Holapom: a főoldalon nagy meglepi vár érdemes feljönni!!!!
    WWW.BENJA-ROJASFAN.GPORTAL.HU
  • reni2525
    #126
    Sziasztok az oldalam juanos 100 videóval erotikus képekkel! és juan telefonszámával!!!

    Gyertek fel mert tök jó!

    www.juan-m-gil-navarro.gportal.hu
  • REALista
    #125
    Akkor én nem megyek az oldalad közelébe!
  • Phat Smoker
    #124
    halálnak halálával fog meghalni ? :D
  • Zadeus
    #123
    Én csak a Barátnőm miatt szoktam rá és sztem nagy jó sorozat :D
  • reni2525
    #122
    Akiiiiii azt mondja hogy szar A SOROZAT nem ívánom meglátni az oldalamon!!!!!!!!!
  • reni2525
    #121
    Új honlap nézzétek meg: csacskapasik.gportal.hu
    Köszi
  • Neogan
    #120
    Már bocsánat de tényleg egy rakat sz*r az egész. A legjobb az egészben hogy mindig minimum hárman ordibálnak egyszerre, a karakterek kib*szottul idegesítőek, Nico (remélem jól írtam) mindig elbőgi magát ha megjelenik a csaja, jól pofán kéne rúgni az ilyen elkényztetett kis taknyos kölyköket. A szinkron hihetetlen retek. Egy rakat pénzük van, kínjukban már nem tudják mit csináljanak balfasz banda az egész. Nem mondom hogy ez kritika, sőt... De én nagyot csalódtam az RTL Klubban hogy ilyen műsorokat sugároznak (a Balázs, Mónika, Győzike showról nem is beszélve) és elég szégyen hogy az embereket ilyen műsorok kötik le ahelyett hogy gazdasági műsorokat dokumentumfilmeket, vagy élvezetes műsorokat néznének. Ha valakit megsértettem elnézést érte ez az én magánvéleménem.
  • nihillus
    #119
    Senkit nem akarok megbántani, de ritka szar sorozat ez a csacska angyal. Nem tudom melyik beteg producer agyából pattant ki, de az illletöt agyon kéne lövetni..
    Nem is értem, hogy lehet ilyen értelmetlen izét csinálni. Nem szépítem a dolgot, az egész egy fos.Erre csak a rajongók nem jöttek rá, különben nem néznék..
  • ikegami
    #118
    egyetértek.
  • knightbali
    #117
    Osztom véleményeteket a sorozattal kapcsolatban hogy egy nagy fos az egész.
    Minden nap délután most már megint elkezdődik ez a fél órás gyökértörés.
    Régebben az első szériából megnéztem egyet-kettőt kíváncsiságból, de mire vége lett ilyen idegbeteg állapotba kerültem a film miatt olyan idegesítő számomra, tehát aki szereti és nézi az nyalja meg a dagadt szőrös golyóimat!!!
  • REALista
    #116
    Akkor ezért van hányingerem tőle!!!
  • Sidyuski
    #115
    Ez a sorozat egy FOS
  • nikoletta
    #114
    erdelyizoli te gonosz vagy
  • nikoletta
    #113
    nagyon szeretem a csacska angyalt mer olyan mas mint a tobbi sorozat,es sokkal jobb is!!!!!!
  • nikoletta
    #112
    sziasztok,nem irna velem valaki?
  • abonyitomz
    #111
    MEgnyilt a második száriával foglalkozó forumtéma , gyertek és beszéljünk mi lett jobb és mi lett rosszabb az első évadhoz képest

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1143217029
  • erdelyizoli
    #110
    az is szar aki nézi
  • erdelyizoli
    #109
    szar
    szar
    szar
    szar
    szar
    az egész
  • leiwulong
    #108
    Paloma a legszebb.Ő a legszebb csaj a sorozatban.Egyébként Jukietaként is KURVA szép.
  • BKristóf
    #107
    tök, jó mindenkinek más a véleménye és tiszteletban kell tartani!!!
    Csacska Katka
  • abonyitomz
    #106
    látszik hogy egyetlen egy sorozatot sem láttál még....
  • Aramir
    #105
    Khm... "Szinészekkel"???? :D
  • Lord Zombie
    #104
    a csacska téleg egy nagy rakás !!SZAR!! minden dékl-amerikai sorozat ugyanarról szól csak esetleg más színészekkel...
  • Szabi84
    #103
    A szegény dél-amerikai országokban azért játszák ezeket a szappanoperákat mert az emberek megnézik és csak ezzel foglalkoznak, de ha egy hétig nem menne a sorozatuk akkor ráébrednének, hogy milyen kibaszott szar országban élnek és hogy a gazdagok mennyire kihasználják őket.
  • Roll
    #102
    Na akkor tisztázzuk, hogy aki ilyen szemétre való sorozatokat néz az beteg.

    Aki ezt(és a hasonlókat) hajlandó nézni, azt gyermekkorába szerintem szülei nyomorgatták, elvették a játékát.
    Ezenkívül még mindig várja a lovagot fehér lovon ami soha nem jön el érte mert..... (fantáziátokra bízom).

    Lenne pár ötletem a forgatókönyvíróval, azt hiszem elvenném a kedvét az efféle szeméttől.
  • abonyitomz
    #101
  • sweech
    #100
    ték
  • pcguru
    #99
    EZ A CSICSKA ANGYAL:
  • abonyitomz
    #98
    sokan csak ezért nem szeretik mert csak rámondják hogy szar , ennyi erővel szar a csillagkapu szar a startrek , szar a LOST , szar minden sorozat || kivéve csacska...
  • attilka28
    #97
    Nevetséges egy film
  • abonyitomz
    #96
    csimasz
  • nyami
    #95
    most látom h ez a Lacy még 14-18 között van. sazl van még rá esélye h kinője a csacska angyalt és klónjait
  • fr3ddy14
    #94
    :D
    nem csacska, hanem csicska :D
  • csimasz
    #93
    CSACSKA ANYGYAL? PFÚJ!
  • csimasz
    #92
  • abonyitomz
    #91
    nézzük is
  • fr3ddy14
    #90
    nézzétek a csicskannygyalt a rtl kubbon
  • akyyy
    #89