369
Mit, honnan, mire jó?
  • bala_
    #329
    Valakinek van vmi tippje hogy mért nem szereti egymást az idökép.hu és az image zoom kitrjesztés?
  • DemonX
    #328
    Köszönöm Faustus! Jól működik.

    és az első részére ki tud válaszolni? :)
  • Dj Faustus #327
    http://mailtagger.mozdev.org/index.html
  • DemonX
    #326
    félig ez a megfelelő fórum a következőhöz:
    Hol módosíthatom-bővíthetem a TBird "smile készletét"?

    Vagy ki-milyen programot/kegészítést tudna ajánlani annak érdekében, h más "szmájlikat" lehessen bevetni a gyanútlan címzettekkel szemben?! :)
  • chokeerigo
    #325
    uhh imádlak köcce :D
  • Dj Faustus #324
    Tools/Options menüpont/Content rész Enable Java kijelölőnégyzet ne legyen bepipálva.
  • chokeerigo
    #323
    jaj félreértettük egymást :D plugin helyett értettem :|
    nem javasriptet, JAVA-t... :/
  • ivjoe
    #322
    Előbb eldöntöd,mitszeretnél, utánna kérdezel?

    Szal így eldöntöm én, a javascriptet akarod letiltani, ehhez itt a noscript nevű kiterjesztés.
  • chokeerigo
    #321
    hát... ööö nemtudom :D
  • ivjoe
    #320
    Úgyérted javascriptet?
  • chokeerigo
    #319
    szijasztok, nem tudtok olyan plugint, amely néhány lapon kikapcsolja a JAVA-t? :|
  • blackgamer
    #318
    ok, köszi szépen, sokan hálásak lesznek érte
  • Sil78
    #317
    Ahhoz nem kell plugin, csak sima userContent.css buherálás. Ahogy hazaérek, majd csinálok egyet (a színek pl gyerekjáték).
  • blackgamer
    #316
    most jöhetne egy régi SG színes stílus plugin :)
    valaki esetleg össze tudná dobni, vagy részletesen leírni (én esetlen vagyok a témában)
  • DemonX
    #315
    Krízisállapot megszüntetve! :D Pár .rdf fájl szállt el. Hogy hogyan, azt még rejtély övezi... 8|
  • DemonX
    #314
    Ez rendben van. De nem olvasott be onnan semmit. A reinstall óta nincs benne semmi. Azóta pedig nem hajlandó semmit telepíteni...
    Íme: demonx.uw.hu/foxjpg.jpg
  • cooldoc
    #313
    %Appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles\alapértelmezett profil\extensions
  • cooldoc
    #312
    Megvannak a folderben?
  • DemonX
    #311
    Srácok! Ki tudja, mi lehet az oka: Ma bekapcsoltam a gépet. A firefox nem látja sem az extensionokat, sem a skineket. Reinstall sem segített. Sem a programé, sem a kiterjesztéseké. nod, AVG és társai nem ordibáltak, tehát "elméletileg" nem gonosz manók piszkálták a biteket. Akkor mi történt és mivel nyithatom fel a szemét a rókámnak? Már min. 1 éve használom, semmi gond nem volt vele... :(
  • arsene
    #310
    hali, én úgy oldottam meg, hogy folderekbe rendszereztem a kedvenc oldalaimat és ezeket helyeztem a könyvjelzők eszköztárba. így nem foglal el újabb 2cm-t a böngésző ablakából.
  • drH
    #309
    Köszönjük a megoldást, megleltem közben. :-)
  • Dj Faustus #308
    Itt olvasható a megoldás.
  • drH
    #307
    Igen, ez engem is érdekelne, kedvenc honlapjaim megtöltik a rendelkezésre álló egy sort, és kényelmes lenne, ha lenne még hely...
  • shrek82
    #306
    Sziasztok!

    Sil, kellene az a parancs, vagy mi, amit ha beírok, akkor két soros lesz a könyvjelzők eszköztár mappa itt felül..
    Meg az is, hogy hova kell beírni..

    Köszi
  • KeKKSZike
    #305
    Köszönöm!
  • Dj Faustus #304
    Íme.
  • KeKKSZike
    #303
    Hali!

    Valaki tudna adni egy linket, ahonnan fel tudnák rakni a Firefox-hoz sok-sok "kiegészítőt"?! Mert az egyik honlapon valami Apple nem tudom mit kér tőlem. Valahol Flash hiányzik, meg a fene se tudja! IE gond nélkül... Weblapról meg egyszerűen NEM tudok felrakni semmit, mert nem teszi fel. :S
  • akyyy
    #302
    kéne egy olyan plugion ami magátólk kitölti a regisztrációs részt!
  • Sil78
    #301
    Ha csak átszínezni akarod az oldalt, ahhoz nem feltétlenül kell kiterjesztés. Lásd pl Firefox topic #3202 körül vagy ugyanott #2193...
  • Aquir
    #300
    a http://userstyles.org/-on vannak eleve berakható Style-ok, ott egyszerűen rákattintasz az Install gombra. Ezután a kiterjesztésben aktiválod ha akarod (Enable/Disable).

    Másrészt azt írja hogy ha egy másik site-ról akarsz style-okat, akkor ott kijelölöd a style kódját, és jobbgomb->Add Selection to Stylish. Adj neki nevet és mentsd el.
  • blackgamer
    #299
    ebből nem sok érthető
  • blackgamer
    #298
    na igen
  • ivjoe
    #297
    http://userstyles.org/stylish/help
  • blackgamer
    #296
    Stylish plugint szeretném arra használni, hogy mondjuk SG-n a színek mások legyenek (ha megoldható vele)
    feltelepítettem, de nem tudom hova is rakott valamit, tudtok segíteni? most mi a teendő?
  • ivjoe
    #295
    THX!
  • Dj Faustus #294
    Tools/Options/Contents/Enable Javascript melletti Advanced gombra kattintva a megjelenő ablakban a Move or resize existing windows elől vedd ki a pipát.
  • ivjoe
    #293
    Olyan EXT-t tud valaki, ami nem engedi a FF ablakát resizeolni?
    Nekem a javascript window külön lapon nyílik meg, aminek az az eredménye, h átméretezi az ablakot. :C
  • cooldoc
    #292
    Köszönöm szépen. Az update-t képtelenség beállítani, a kib@szott Java-consol(Vezérlőpult) mindig visszaküld az Internet Connections-höz. Bármit állítok be a böngáészőn ill. az Internet Options-ban, nem műxik. Se direct kapcsolattal, se proxival.Így hát lemondok a frissítgetésekről.
  • Dj Faustus #291
    1. megoldás: Start menű(/Beállítások)/Vezérlőpult/Java/Update fűl/Check for Updates Automatically legyen bepipálva, az Advanced gombbal tudod beállítani a frissítések gyakoriságát, az Update Now gombra kattintva pedig azonnal frissíthető a Java.

    2. megoldás: Innen letöltöd. Jelenleg ez a legfrisebb változar Windows alá.
    A vezérlőpulton a Programok telepítése és törlése résznél eltávolítod a régi verziót, és az újonnan letöltöttet használod.

    A tűzfalon be kell állítani (az 1. esetben) a Java frissítő alkalmazásának az internetes kommunikációt.
  • cooldoc
    #290
    Sziasztok! Javat (Runtime Environment)hogyan kellene frissíteni?
    És miért nem hagyja módosítani magát a vezérlőpultban?