369
Mit, honnan, mire jó?
  • Rotcsa
    #369
    Mi a fene van az add-onokkal? Már hetek/hónapok óta nem frissültek,így nincs se tab-mixem,se semmi....:S
  • Rotcsa
    #368
    Tudtok valami jó rss-addont mondani?
    Most a Feed Sidebar-t használom, de nem jön értesítés minden új feltöltött hír megjelenésekor pl. Ma vettem észre, hogy volt, amit nem jelenített meg. Végig néztem egy csomsó plugint, de nem igazán találtam jót.
    Ti mit használtok?
  • polarka
    #367
    Jópofa új addon
    TED: Gary Kovacs - Tracking the trackers
    Collusion
  • Palinko
    #366
    iMacros addon használatában otthon van valaki?
  • 404
    #365
    próbáld ki ezt vagy ezt
    fogalmam sincs, hogy erre gondoltál-e és hogy működnek-e
  • Rotcsa
    #364
    Nem tudok ilyenről, igaz még newm is kellett ilyet hjaszunálnom, ezért nem is kerestem.
  • ZilogR
    #363
    Mivel a Firefoxos topikban nem jött válasz (vagy mert nincs, vagy mert senkit nem érdekel, vagy mert olyan jó az ötlet, h mindenki nagyot akar kaszálni ;) ), ezért itt is rákérdezek, hátha:

    Van olyan kiegészítő a Firefoxhoz, amivel a nyomtatási nézetben én magam tudom berakni az oldaltöréseket? Vagy ezt alapból lehet, csak én nem jöttem még rá?
  • Rotcsa
    #362
    Sziasztok!

    Nektek rendesen működik a tab-mix plus?
    Nekem 3 napja mintha rakoncátlankodna, minden linket külön ablakba akar nyitni, pedig eddig beállításaim szarint működött ahogy akartam, külön lapra nyitotta. Most is erre van kapcsolva, de nem azt csinálja! :S
  • Apocalipto
    #361
    Inkább várjon vele és Windows 7.
  • akyyy
    #360
    Csak eredeti vistán mennek. vedd meg 28 ezer ft
  • VampireKain
    #359
    Szevasztok, nekem abban kellene segítség, hogy tudja valaki hogy Vista alatt miért nem mennek a firefox "kiegészítések" és van rá vmi megoldás?
  • akyyy
    #358
    Tud valaki olyan kiegészítőt Firefoxhoz, hogy bizonyos szövegeket Linké alakít, és ráju kkeres Youtubon?
    Konkrétan azt szeretném, hogy az MR2 rádió honlapján található toplistát kattinhatóvá teszi, nem csak az első 3-at, és rájuk keres Youtubon:D Biztos megoldható valamelyik pluginnal:)
  • D4nY
    #357
    sziasztok! olyan pluginre lenne szükségem, vagy olyan emberre aki eltudná készíteni amit a következőt tudja:

    - beírok a filterbe egy részletet (pl. sanyi.php)
    - és ahogy netezek az összes olyan linket lementi egy txt fájlba amiben bennevan a sanyi.php.. azt is ami sanyi.php?haho vagy sanyi.php?tökmindegy
    - esetleg egy ON és OFF gomb, hogyha olyan helyen járok és előfordulhat a filterben lévő url részlet akkor azt ha kikapcsolom ne írja bele a txt-kbe.

    remélem érhető.. ötlet, tipp.. vagy aki megtudná írni.. pm vagy ide..
    Előre is köszi.
  • Thanatos
    #356
    sosem késő ;)
  • gyűjtő
    #355
    Hello Thanatos!

    Igazad van! A korábbi bejegyzésemet másolással szúrtam be ebbe a topicba és egy mondat lemaradt. A bejegyzés utolsó mondata így hangzik: "Ha valaki ismeri, vagy van olyan oldal, ahol magyar nyelven elérhető információk vannak, köszönettel veszek minden segítséget."

    Ami a gyenge angoltudás csiszolását illeti,nem reménytelen, csak 63 éves korban már nem könnyű vállalkozás.
  • Thanatos
    #354
    tehát itt az ideje csiszolnod a gyenge angoltudásodon, kellemes időtöltést :)
  • gyűjtő
    #353
    Szia!

    Letöltöttem a MR Tech Toolkit (formely Local Install) 6.0.1 kiterjesztést a Firefox 3.0 böngészőhöz.
    Gyenge angol tudásom meggátol abban, hogy ennek a - feltehetően funkció-gazdag kiterjesztésnek a lehetőségeit megismerjem.
  • xxdani
    #352
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6937
    tedd fel ezt a plugint
  • starweb88
    #351
    Hali

    Olyan kérdésem lenne, hogy nem lehet e valahogy bőviteni magát akönyvjelző eszköztárat értem arra hogy most csak egy sorvan a többit meg le lehet nyitni a nyillal oldalt. Arra lennék kiváncsi, hogy nem lehet vhogy több sorba rakni a könyvjelző eszköztárat?
  • blaze
    #350
    Hát ez marha bosszantó! Találtam egy marha jó kis kiterjesztést, ami nem működik megfelelően. A neve: utorrenttext
    Namármost ez elvileg arra alkalmas, hogy figyeljem az uTorrentet egy másik sz.gépen, ami a helyi hálózatban van. Ebből csak az sikerül, hogy az Up és Download sebességet mutassa csak a foxi a jobb alsó sarokban. A Nézet menü Oldalsáv menüpontjából pedig előhívható a qTorrent, amit be is rak az oldalsávba, csak sajnos nem tölt bele semmit. A Web felületet engedélyeztem a qTorrentben. Mindezt kipróbáltam a 2.0.0.7 és 1.5-ös verziójú Firefox-al is. Mi lehet a hiba?
  • Aquir
    #349
    mentés - hivatkozás mentése más néven.

    ez meg kattintás nélkül előnézetet csinál oldalakról, képekről (pl a google képekről is)
  • ates84
    #348
    Sziasztok!

    Tudna valaki ajánlani olyan add-on-t amivel könnyen tudnék képet letölteni.

    Pl. ha egy oldalon ott van több kép kicsiben, azokra ne kelljen külön külön rákattintani hogy nagyban megjelenjenek, és onnan kép mentése..., hanem egyszerre esetleg az összeset vagy akár egyesével úgy hogy ne kelljen megnyitni őket, és ne jelenjen meg párbeszédablak - így gyorsabb ugyanis.

    Én sajna nem találtam olyat, ami a kis miniatűrről az eredeti képet mentette volna le.

    thx
  • Klemice
    #347
    nagyon szépen köszönöm teljesen elfelejtettem hogy így csináltam
    kösz még egyszer
  • Sil78
    #346
    Jobb egérgomb az eszköztárakon (kivéve Könyvjelző Eszköztár) egy üres helyen, Testreszabás, leszeded?
  • Klemice
    #345
    skacok bocs hogy ide írok de feltettem a 2.0.0.4es verziót
    ezzel semmi gond egy másik gépemen is már 2es verzió van rég óta de ott el tudtam tüntetni a böngészősáv melletti google kereső izét
    most nem tudom sehogysem
    nincs valami plugin vagy vmi megoldás?
  • blaze
    #344
    http://firefox.trukkok.hu/informenter.php
    Egyenként tudod csak vele kitölteni az űrlap mezőit.
    DeathJr! Ha te meg húzogatni szeretnél, akkor a fentebb írt linkről a Mouse Gestures nevű extension-t ajánlom figyelmedbe. Marha pöpec kis kiterjesztés, csak gyakorolni kell.:)
  • attip
    #343
    Sziasztok!:)
    Olyan kiterjesztést keresek,amely lehetővé teszi hogy kattintásra kitöltse a jelszó mezőt..(pl.az Operában a ceruza)
    Hiába kezdem el írni,vagy rákattintok nem tölti ki!:(
    Köszi a választ!
  • 128bit
    #342
    Kösi!!!!
  • me and a monkey
    #341
    Néhány
  • 128bit
    #340
    Sziasztok olyan kiegészitöt keresek amivel az egész oldalt lehet nagyitani! mondjatok nekem létszi régen fentvolt de gép ujrarakás után most nem találom!
  • Sil78
    #339
    Rakd fel a Super Drag and Go nevű kiterjesztést. Kifejezetten Maxthonosoknak találták ki. Annak a kezelésében meg, hogy mit nyisson új lapokon, segít a Tab Mix Plus kiterjesztés (van rá más módszer is, de kezdőknek ez a legjobb).
  • DeathJr
    #338
    De akkor is mennyivel egyszerűbb lenne ha csak el kell onnan húzni...
  • me and a monkey
    #337
    Így esetleg: jobb egérgomb > megnyitás új ablakban vagy megnyitás új lapon.
    Kedvencek kezelésére nekem pl. nagyon bejön a "Morning Coffee" kiterjesztés.Egy kattintással megnyitja a megadott oldalakat.
    Morning Coffee
  • DeathJr
    #336
    Sziasztok!
    Lehet hogy rosz helyre írok nem tudom a google lökte ki.
    Nah a lényeg.
    Én nagyon sokáig a Maxthon-t használtam de sokan mondták hogy sokkal jobb a FireFox.Leteszteltem és tényleg jobb mert gyorsabb meg minden,de hiányzik egy két dolog ami a Maxthon-ba volt.
    Ilyen pl.: a képernyő bal oldalán a Kedvencek menü, mikor kevenceket nyitok akkor nem nyit neki új ablakot és ez eléggé idegesítő, a maxthon-nál amikor egy linket láttam akkor megfogtam bal klikkel és csak elhúztam valameik irányba és új ablakba meg is nyitotta(igaz itt a középső gomb segítségével meg lehet oldani).
    Ezekre nincs esetleg valami Plugin???
    Ha igen lécci írjátok már meg hogy hol és mi a neve.És ha tudnátok link-et adni nagyon megköszönném.
    Thx Előre is!
  • blackgamer
    #335
    az adott oldalban található javascript kód

    function valami(izé) {
    }

    ezt a függvényt ki lehet cserélni egy általam írt függvényre Greasemonkey-val?
  • blackgamer
    #334
    nem jutok előre Greasemonkey-val, tudtok esetleg egy olyan példa scriptet ami a forrásban szereplő részstringet kicseréli egy másikra?
    egy lightosabb plugint is próbáltam, Chickenfoot-ban van replace, de nem a forrásban cserél
  • Benc16
    #333
    Tud vki olyan Plugin -t amivel lehet a skint válosztani az oldalaknak...
  • blackgamer
    #332
    Adott egy oldal aminek a javascript részében módosítani szereték pár sort (törölni(kihagyni a futásból) vagy átírni).
    Ha lementem gépre akkor valami miatt nem működik a dolog, ezért gondoltam hogy talán böngészőben kellene trükközni.
    Firebug csak a html részt engedi átírni, más programot nem találtam a célra.
    Lehet hogy Greasemonkey adhat valami megoldást a problémára? Vagy rossz helyen keresgélek?
  • spect16
    #331
    Sziasztok!
    Az mitől lehet, hogy frissítettem a FlashGot-ot és azóta nem hajlandó felismerni egyetlen letöltőprogit se kivéve a WellGet-t.
  • DemonX
    #330
    Következő kérdés: Az ilyen duplikátumokat hogyan tudom mexüntetni?