45
  • Zoli007
    #45
    Totál haluz!
  • hnoemi
    #44
    Bezony, a legjobb mind közül. Családnak előadtam eccer, á, nem néztek komplett elmeroggyantnak, de megérte, azokat a pofákat......
  • xbox kid
    #43
    állatkirály egy film!
    ó baszki!:DDDD
  • Iori
    #42
    sztem a punci-fasz-segg elmélet sokkal jobban odabasz :D
  • akyyy
    #41
    amugy most néztem, nekem tetszett:D rókázós jelenet, pff:D:D:D
  • akyyy
    #40
    öcsém, persze a nemezist meg nem vetítették le egyetlen környékbeli moziba se, ezt meg igen???
  • mochee
    #39
    Szombaton még játsszák Budapesten valahol?
  • PLaci #38
    1 kis késés... az is valami??

    pl. a Star Trek - Nemesis -t nem is adták a magyar mozik!
  • Gyumika
    #37
    Egy kicsit levagyok maradva, de azért nem ájuldozok holmi "übermanshaft"-tol./még rajzfilmen sem.Az igaziakat is orrba ütötték egy párszor.
  • zolis
    #36
    Hi all!

    Magam részéről nagy Trey Parker és Matt Stone rajongó vagyok (South Park főleg), de sajna ez a film nem hiszem hogy megérte a fiuk faradozasat. Rengeteg benne az SP referencia :Matt Damon = Timyyy, a Durka-Durka-t pedig mar lelottek az SP 509-es epizodjaban, stb... Hianyzik belole a SP fele stilusossag is.
  • Bret
    #35
    Még nem láttam, de megnézem a 16 éves fiammal
    NEM LEHET KULTÚRA NÉLKÜL ÉLNI :)

    Azt azért tudomásul kell venni, hogy az életben a mohó szapiensek legalább 50%-ának nincs humora.
    Ez is csak genetika, hogy nem haltak ki? :)
  • AnuluWork #34
    Felrobban benne Moore bácsi. Ez volt a baj?
  • AnuluWork #33
    Ja. Egy darab báros jelenet felvétele - odaviszi a figurát a pulthoz, az iszik - volt fél nap ...
  • AnuluWork #32
    A Baldwinok is ezt szeretnék, meg a "szakma" is, szóval megy a mártogatás. Szerintem semmi sem igaz az egészből! :)
  • Rincewind
    #31
    Nem Magyarorszagon elek, nem ismerem a jelenlegi magyar mozit, nem is erdekel, es fingom nincs mi az a spun (nem lattam). Csupan csak meglattam itt az sg-n ezt a hirdeset es tettem egy megjegyzest, ennyi! De remelem mostmar hanyagolhatjuk a temat, mert szerintem eroteljesen felfujtad a dolgot, pedig nem igazan kellett volna...
  • winnie
    #30
    Csupan megjegyeztem, mert feltuno volt a durva nagy keses, de ezert igazan kar volt ennyit irnod,

    sosem kár, ha taníthatok valakit. legalább már tudod, hogy mi a feltűnő késés oka.

    nekem inkább az a furcsa, hogy miért szegény team america tűnt fel neked, miért nem mondjuk az ugyancsak a héten bemutatott 'por' (spun), aminek 2003-ban volt az amerikai bemutatója.

    mert amugy baromi modon nem erdekel a M.o-i filmjatszas...

    már megint a filmjátszás. mijaza?:)
  • Rincewind
    #29
    Csupan megjegyeztem, mert feltuno volt a durva nagy keses, de ezert igazan kar volt ennyit irnod, mert amugy baromi modon nem erdekel a M.o-i filmjatszas...
  • winnie
    #28
    A mondanivalo lenyege pedig annyi, hogy nem semmi milyen szinten le van maradva a otthoni filmjatszas.

    Ó, legyen már fogalmad legalább a dologról, vagy csacsi módon ne általánosíts magas lóról:)

    szerinted ez spanyolviasz? vagy csak most jöttél erre rá? végülis egy újszülöttnek... (nézd meg az sg előző filmkritikáit)

    filmforgalmazás 101 for rincewind: vannak filmek, amiket az amerikainál hamarabb bemutatnak itthon, vannak, amelyeket 1-2 hét difivel, és vannak amelyeket sok hónapos késéssel, íme egy példa az 'otthoni' 'filmjátszásról':

    Pooh's Heffalump Movie (micimackó és a zelefánt)

    Hungary 10 February 2005 (világpremier nálunk)
    USA 11 February 2005

    a filmek bemutatásának időpontját először is az amerikai stúdió határozza meg, vagyis központi döntés alapján dől el, hogy európában mikor terítik a filmet. (pláne a uip filmeknél, amely forgalmazó lefedi eruópát - ellentétben a többi forgalmazóval.)

    a team america esetében az európai premier 2005. januárja volt, a hazai is akkor lett volna, csak ugye rájöttek, hogy bukni fog a film, így levették a műsorról, majd a nyomásnak engedve ismét visszatették. (az más kérdés, hogy itthon is sokan megnézték már októberben)

    ld. még pár ország premierje:

    Austria 4 March 2005
    France 9 March 2005
    Spain 23 March 2005
    Belgium 30 March 2005
  • Tetsuo
    #25
    Ezt nemtom mijen, de a Száuszpark sorozat qrvajó, a film viszont rakás fos.
  • Rincewind
    #24
    Moziba lattam meg valamikor osszel, nem kell tehat seholsem utaneznem. A mondanivalo lenyege pedig annyi, hogy nem semmi milyen szinten le van maradva a otthoni filmjatszas.
  • Robeast
    #23
    Én viszont láttam egy beszélgetést velük, amiben azt mondtaák, hogy ez nem igaz. Annyit mondtak, hogy ilyen stílusú (bábos) filmet többet nem csinálnak mert nagyon macerás és körülményes...
    Szerintem nagyon állat a film. Nekem a tanulság tetszik a legjobban, amit levon a főszereplő a végén (dicks, pussies, assholes) az királyos! :)
  • Inquisitor
    #22
    "... bár ellentétben a "Blame Canada"-val itt az "America, F
    k Yeah" című dalt nem jelölték Oscar-díjra."
    ÖÖöö, az nem az "Uncle F**ker" volt???
  • Nyiri
    #21
    A bemutato utan nem sokkal olvastam kulfoldi filmes oldalon hogy Trey Parked es Matt Stone picit osszekapott es valoszinuleg nem fognak uj filmeket csinalni. Hogy ennek mi a valosagalapja azt nemtom, de szomoru lennek az tuti.

    Amugy a film nem nagy szam, tenyleg jo a babos megoldas, de en mast vartam.
  • Sith
    #20
    OFF
    Nem értem miért kell a képek alapján nyilatkozni...
    egyfilmnek ne adj isten van valamiféle története is.. ebben az esetben nem igazán igaz de színészek is játszhatnak benne akit talán nem kéne egy kép alapján megítélni..
    igen igen tudom hogy oda írtad hogy "a képek alapján" de miért mondasz véleményt a képek alapján?
    igen tom hogy mostanában ez igy megy kijön két kép egy játékról.. és hát fu sze milyen szép vagy fu ez mekora sux anélkül hogy gyakorlatilag bármit is tundának az emberek aról amit fikáznak vagy ajnároznak
    ONN
    nekem pl tetszett, nem fogja megváltani a világot de egyet kell hogy értsek sok roszabb film is ment a hazai mozikban
  • arty
    #19
    tudjuk, tudjuk, te egy kajáról is megmondod a képei alapján, hogy finom e.... láma :D
  • Iori
    #18
    a Michael Mooreos jelenet mindent überel (feltöltötték disznóvérrel)
  • winnie
    #17
    Nem semmi. Legalabb fel eves mar a film...

    és mi a mondanivaló lényege? nem hiszem, hogy olyan nagy dolog utánanézni a bemutatás időpontjának
  • Kelta
    #16
    te mindig ilyen bölcsen és megfontoltan nyilatkozol valamiröl, amit nem is láttál??? egyébként ne is nézd meg, ugyse értenéd...asszem te nem arra születtél hogy valamit is érts :)))
    ez a film egy parodia, egy gunyoros film és korrajz. aki nem fogja az ne nézze, de ne is büfögjön rola :)
  •  eX
    #15
    Képek alaján szerintem nagy rakás sz*r ez a film de még filnem sem mondnám!!!
  • Rincewind
    #14
    Nem semmi. Legalabb fel eves mar a film...
  • winnie
    #13
    megjegyzem a bábfilm formátum elég új dolog volt. tim burton óta nem nagyon volt, aki alkalmazta volna
  • noss
    #12
    Ja nekem a kedvencem a párducos jelenet volt :D
    Csak azért érdemes megnézni.. ;)
    Vártam h legyen benne mátrixos jelenet is, bele is rakták, de úgy, h az is parodizáljon.
    (Azokat parodizálta, akik szintén raktak a filmükbe mátrixos cuccot, pl. srekk.)
  • noss
    #11
    Nagyon jó filmecske, kameramozgások is királyak.
    Paródia. Amcsi filmek paródiája, erősen.

    "ezek mar nem tudnak kitalalni es nagyon eroltetett volt" - Sephi, te nem értetted az egészet! Ez egy paródia volt, melynek nem volt célja új dolgok kitalálása, hanem inkább rávilágított, miket néznek a rendes adófizető mozi- és tv-emberek...
  • winnie
    #10
    a friss south park epizódok (5-6-7. évad, asszem) és a that's my bush is a CoolTv-n van.
  • Sephi
    #9
    Ez a film (?) egy baromsag. Oltari marhasag. Egyalalan nem teccet. Szerintem ezek mar nem tudnak kitalalni es nagyon eroltetett volt.
  • Petrolio
    #8
    "A fanatikus rajongóknak pedig még mindig ott van a rajzfilmsorozat és az ugyancsak Trey Parker és Matt Stone által jegyzett Én kicsi Bush-om (That's My Bush) című tévésorozat - mindkettő látható magyarországi kereskedelmi tévében."

    Hol is?
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Ja, és már az elején tudtam, hogy a "szopatós" részt el fogják lőni még a filmben... hihihihi

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    "Matt Damon!"...

    Én vetítettem az egyetemi kolinkban, projektorral - korlátlan sikert aratott.
    Mondjuk, én a rókázós jelenettől majdnem rókáztam...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • pepe003
    #5
    "A jó hír: a South Park készítőinek bábfilmes agymenését mégiscsak bemutatják itthon. A rossz hír: csak egyetlen budapesti moziban, napi négy előadásban láthatja a nép. "

    Miért? Bezzeg mennyi szar film megy néha amoziba hónapokig....
  • AnuluWork #4
    Nagyon kemény film! :)

    Kedvencem a

    "Gary?"-s poén ... :)