13
  • dez
    #13
    Engem pl. zavart.
  • harcu
    #12
    LG 1915s-sem van, asemmi utánhúzás, játékoknál is tökéletes kép. Ki hibája, hogy marhára nagy a fényereje :). Szóval azért lehet 19 collos méretben is játékra kiváló TFT-t csinálni, bár azért kicsit trükköztek a dologgal, meg a megjeleníthető színek számával, de ez minden TN paneles TFT-re fennáll. Azonban bátran állíthatom, hogy a használhatóságot ez nem befolyásolja, mivel nem lehet észrevenni.
  • dez
    #11
    upsz, teszt link mégegyszer: itt

    (Babelfissel, angolul: itt)
  • dez
    #10
    Nem csoda, abban a spec szerint 25ms-es PVA panel van.

    Inkább arról van szó, hogy eddig nem tettek gyors TN panelt 17"-nél nagyobb monitorba, pl. mert a kisebb látoszög nagyobb méretben még jobban kijön (nagyobb ferületet még kevésbé lehet pont szemből látni). És a 19"-es, illetve még nagyobb monitorok már nem olcsók, és azért a pénzért már elvárható egy igazán jó minőség.

    Nekem az Eizo Overdrive-os monitorai jobban bejönnek (ezekben is PVA panel van, de ez az új megoldás megfelezi a fehér-fekete, és töredékére csökkenti a közép-közép váltásokat). Pl. a 19"-es L778. URL=http://www.prad.de/new/monitore/test_eizo_l778-k.html]Teszt.[/URL] Csak sajnos egyelőre kurv@ drága.

    Említett monitorok adatai (Samsung 910N, 913N, Eizo L778) itt.
  • mikike
    #9
    40 ft-om van
    odaadom érte
  • testerlnx
    #8
    Nos, ez is reklám vszínőleg, Nekem 910N-van, és ha játszom húzza rendesen az "árnyékot" (még az egér is!), pedig 20ms alatt nem kellene, asszem a prohardver-en olvastam, hogy 17" fölött nem igazán sikerül elő állítani 25ms alatti monitorokat vmiért, csak ráírják, hogy el lehessen adni...
  • dez
    #7
    "a kontraszt aránya pedig 800:1"

    Igen, azon a tenyérnyi pixelen, amit pont szemből nézünk..
  • Hegyikecske
    #6
    Köll egy ien :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    De sajna TN panel...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Ceb
    #4
    Nem lenne rossz egy ilyen :) , legalább nem a monitorom foglalná el a fél asztalt.
  • Tetsuo
    #3
    Ezt még nem venném meg.
  • Dinosaur
    #2
    Felbontás az smafu???
  • tomo
    #1
    jujj