415
újabb tycoon
  • Help17
    #14
    ???
  • PLackó
    #13
    up?
  • Hmuda
    #12
    Na igen, nem csak TT-TTD volt ász tycoon, de a RCT se volt rossz a maga nemében (jobb mint az RCT2-3), de az olyan hulladékok mint a mall, cruiseship, meg egyéb hasonszőrüek, nos...hulladékok...
  • FiReBoY
    #11
    Vannak újabb fejlemények?
  • Sippie
    #10
    Rollercoaster, és Railroad tycoon is nagyon jó szerintem.
  • M@TriX
    #9
    hát még nem sok infó van róla, de egy Transport Tycoon utódnak már igencsak örülnék.
  • bazze
    #8
    Na barátaim én szeriontem RCT1-2,Railroad Tycoon2, Transport Tycoon ezek mind nagyon jó játékok voltak (és még mst is azok) de ez gyerekek!!
    Ez a játék nagyon ott van!!! (vagy inkább ott lesz)
    Nagyon várom!
  • AnuluWork #7
    Maga a téma tűnik nagyon jópofának.
  • PLackó
    #6
    nekem a RCT3 is tetszik.
    de ez a képek alapján nem semmi,sim city4 még most is nagy kedvencem,képek alapján a graf lepipálja.
  • cSuwwi
    #5
    sztem a rollercoaster tycoon első része is igen hangulatos volt (a többi tycoon tényleg elég gyenge volt)
  • Hmuda
    #4
    Az első tycoon a TTD óta ami esetleg érdekel. Ha belép a szokásos tucattycoon gamék közé akkor szemétre vele, de ha olyan lesz mint a SimCity sorozat akkor kira.
  • Rafaelo2
    #3
    3d???
  • Tom3 #2




    Megjelenés: 2005 nyara
  • Tom3 #1
    Tycoon játékokból annyi van, hogy ha Dunát nem is, de Amazonast mindenképp ki lehetne velük rekeszteni. Eme játékok dicső sorába kíván belépni a Tycoon City: New York, az Atari gondozásában. Nyílvánvaló a feladat: gyakorlatilag a semmiből, vagy nagyon a kezdetekből felépíteni a Várost, amely sohasem alszik, azaz New Yorkot. Természetesen extrafejlett gazdasági menedzsment, kifinomult diplomáciai kapcsolatok, satöbbi. Megjelenés valamikor nyáron. Addig meg csak kibírjuk valahogy nélküle :)

    Info: Gamestar

    rendszerkövetelménye:

    Operating System: Windows® 98/Me/2000/XP
    Processor: Pentium® III 1.2 GHz or compatible (Pentium® 4 1.6 GHz or compatible recommended)
    RAM: 256 MB Ram
    Hard Drive: 3.5 GB free
    CD-ROM Drive: 4X CD-ROM or faster (8X or faster recommended)
    Video Card: Any ATI Radeon™ 7000 series or better or GeForce™ 2 with 64MB or higher; or other video card with 64MB and hardware T&L
    Sound: Windows® 98/Me/2000/XP-compatible 16-bit sound card*
    DirectX®: DirectX® version 9 (included) or higher
    (innen)