415
újabb tycoon
  • Aliasdj8
    #415
    Szia. Sikerült azóta lefordítanod esetleg publikálnád ami elkészült? köszönöm. Szívesen segítenék ha tudnék :(
  • Nakasyma
    #414
    Sziasztok!
    Én fordítom a játékot. Mivel egyedül fordítom, így elég lassan haladok vele. Ha valaki segíteni szeretne nekem, az keressen meg a:
    nakasyma[kukac]gmail[pont]com címen. (természetesen a [kukac]-ot írjátok át @-ra és a [pont]-ot .-ra:)
    Egyébként eddig a játék kb. 25% le van fordítva.
    Nakasyma
  • lippet
    #413
    Hali!

    Ehhez a játékhoz található már honosítás?
  • ches
    #412
    hát, megpróbáltam...sajnos eredménytelen volt az egész :S!! ugyanaz...de nemértem akkor hogy a többi játéknak miért nincs baja? És mért csakennél csinálja ezt? Pedig a gépigényem jóval meghaladja a minimumot! És a kérdés még mindíg fentvan, hol lehet eredetibe megvenni?
  • Hay
    #411
    Szerintem a reg. adatbázisból is ki kellett volna törölni uninstallkor a maradékokat. Akkor esetleg az újratelepítésnél, újrajátszásnál eljutottál volna újra a "hibapontig", vagy nem lett volna "hibajelenség". Ha igen, akkor nagyon valószínű, hogy a Te gépednek nem tetszik valami.
  • ches
    #410
    hali mindenki! Lenne 1 nagy problémám! Megvan a játék letöltöttem, minden jól ment, építgettem stb. és akkor jött hogy megkapom a következő városrészt. Hibát észlelt a játék és leállt, nembaj újból próbálkoztam, de megint ugyanaz az eredmény! :S újra telepítettem de már a játék indításakor azt a hibát írja ki amit a játék közben aztán újraraktam 2x-3x-4x sikertelen eredménnyel! A 2. telepítés után letöltöttem máshonnan de ugyanaz! Tudja valaki mi lehet a baj??!!hiba kódik (1pár):b6a3_appcompat.txt, 3cac_appcompat.txt, 9d93_appcompat.txt . És akinek eredetibe van meg hol vette? Mert a Cora-ba, Tesco-ba, MediaMarkt-ban nem találtam...sőt az interneten sem! -.- (1 helyen, de ott elfogyott)
  • Tibbor
    #409
    Nekem eredetiben van meg a játék és kifagy néha, de sűrűn mentek és kész.Ha hibaüzenettel lép ki rendes kilépés után, akkor a következő játéknál nem a safe-módot kérem, és minden megy tovább rendesen.
    Akinek még esetleg gondja van vele, ezt a linket nézze meg:

    Talán segít...
  • zoliii
    #408
    AMD Athlon 64 X2 dual
    Core Processor 6400+
    3,21 GHz, 2 GB RAM
    Geforce 8500 GT (512MB)
    Winchester 250 GB
    Elvileg mennie kéne a játéknak. Vagy újra kéne teljesen formatálin a winyót. Vagy nem tudom :D
  • The Protector
    #407
    konfig?rendszer?
  • zoliii
    #406
    Sziasztok! Én megvettem eredetiben a játékot, és ezt írja ki:
    Setup has experienced an error.

    Please do the following:

    Close any running programs.
    Empty your temporary folder.
    Check your Internet connection (Internet-based Setups)

    Then try to run the Setup again.


    A telepítés tapasztalt egy hibát.

    Tedd a következőt:

    Zárj be minden futó programot.
    Ürítsd ki az ideiglenes dossziédat.
    Ellenőrizd az Internet kapcsolatodat.

    Aztán próbáld újra telepíteni. Mobicat-el fordítottam le. MorphoWord. A tört is ugyan ezt írja ki, poénos. Honnan lehet egy működő verziót már végre megszerezni? :) Azért durva, hogy nem megy egy eredeti játék. Ezek után már nem is nagyon veszek még 1-2 ezer forintos játékot sem. :D Kipróbáltam amiket irkáltatok, de így sem müxik. Ötlet?
  • zoliii
    #405
    Valaki segítene mert nálamnem indul el a Tycoon City New York valami
    hibát ír ki.Akineke meg van és netán elindult nála az segíthetne 1 kicsit előre is köszönöm.
  • kem001
    #404
    Megoldódott, crack probléma volt csak. A játék viszont sokszor kifagy :S
  • kem001
    #403
    Hali
    Lenne egy gondom! A játék Build City részben működik csak sajnos. Sand Box mod-ot amikor elindítom megy a töltési csík egy ideig, utána meg hibanaplóval kivág a játék :S Patch-et meg nem akarja felrakni, mert hibás patch file-t ír. Valaki légyszives ha tud segítsen :S
  • Tetsuo
    #402
    Ez megy 1altalan Vistan??
  • zoliii
    #401
    Sziasztok

    Valaki segítene mert nálamnem indul el a Tycoon City New York valami internetes hibát ír ki.Akineke meg van és netán elindult nála az segíthetne 1 kicsit előre is köszönöm.
  • zoliii
    #400
    Sziasztok! Van egy kis problémám: ma megvettem a Tesco-ban 990ft-ért, a Tycoon City New York játékot, és ezt írja ki miután automatikusan beolvassa a lemezt: Setup has experienced an error. Please do the following. Close any running programs. Empty your temporary folder. Check your Internet connection (Internet-based setups). Then try to run the Setup again. Error code: -6001. A másolt verzió is ezt írja ki a lemez beolvasása után. A kapott leírás alapján sem müxik :( Ötlet?
  • Denisse91
    #399
    az lenne a kérdésem, hogy mikor kiléptem először a játékból és ujra játszani akartam vele akkor kérdezte h "safe" módban indítsa-e el,és ezután az emberek ugymond laposabbak lettek és pél. a pincérnek meg a hegedűsnek nincs hegedű v. tálca a kezében... tudnátok segíteni mi lehet a baj?
  • Vater 23
    #398
    helo meg kéne crackelnem de nem tom hol keressema cserefálj tudnátok segiteni. van egy daemon meg egy bin fáljom?

  • tycoon14
    #397
    Sajnos én nem tok abban segiteni hogy miért fagy le az átlépésnél de nekem ezt nem csinálja de nekem is lenne egy kérdésem miért nem működik a patch mert leszedtem mindeggyik fajtát és nem akarja föltelepiteni?
  • babzso
    #396
    És még egy kérdés

    Hogyan lehet a sexy profilt kialakítani???

  • babzso
    #395
    Hi

    Soho-ban Hogyan tudok HQ-t építeni, nem is találom az építendő épületek között?

    Köszi
  • Cash23
    #394
    A Shaping Tribeca nevü feladatban mit kell csinálni valami apartmant kell épiteni? Már csak ez nincs meg a feladatok közül és nem jövök rá hogy kellene meg csinálni ezt.
  • Cash23
    #393
    hello nekem is az a bajom hogy amint beléphetnék a Soho kerületbe kilép probáltam az itt levö creck-eket de mindig ugyan ez lesz a vége már csak a Securom van de azt meg nem találtam tudnátok mondani valami meg oldást?
  • roli613
    #392
    Működik ez a játék egy pentium 3-as gépen?
  • ezeradam
    #391
    amikor új kerületet szereztem és át szeretnék menni akkor mindig kilép és azt írja ki hogy windows hibát észlelt ezért leáll... nem toud vki segíteni?
  • adios
    #390
    Meglett,köszi.
  • adios
    #389
    ahan értem.És azt hol tudom megnézni?
  • PLackó
    #388
    ha jól tudom,el kell érnie egy bizonyos %-ot a meglévő üzleteid értékelésének (85-öt talán) ,utána engedi a HQ-t.
  • adios
    #387
    Olvastam.hogy hogyan kéne HQ-t építeni,ám nekem az lenne a problémám,hogy nem találom a BUILD felíratot.Megépítettem 4 alarm centert,amennyit kért,ám a Build felíratot még mindig nem találom.Azt merre kéne keresnem?
  • adios
    #386
    Áhh megoldódott!Nem a crack miatt volt a gond,hanem hogy rossz verziót szedtem le.A Clone-os helyett a Reload-et.Amikor a jó verziót szedtem le,egy egyszerű crackel továbbment a Soho-s részre.Köszi!
  • PLackó
    #385
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_tycoon_city_new_york.shtml#Tycoon%20City:%20New%20York%20v1.0%20[ENGLISH]%20Proper%20PlayFix]
    Szerintem ez a jó (mind a 2 fájl kell.)
  • adios
    #384
    Ez engem is érdekelne!
  • kem001
    #383
    Mi a játég gépigénye(amin jól elfut a game)
  • Neuman
    #382
    Helló!

    A Soho and District résznél kilép a játékból, láttam lentebb hogy a cd-n kell valami media installnak lenni, de nem találok ilyet rajta.
    Tud valaki ez ügyben segíteni?
  • PLackó
    #381
    Pont ma szedtem elő én is újra ezt a játékot;)
    Próbáld meg a:
    vezérlőpult/hangok és audioeszközök/hang/speciális/Teljesítmény/hardvergyorsítás -t lentebbvenni.
  • Ronan
    #380
    Sziasztok! Kicsit nem él ez a fórum, de azért megpróbálom: eredeti, olcsó nagyáruházas TCNY, patchet is rányomtam, de az se msegített: a hang recseg-ropog, a sima clickeknél is hallatszik, de főleg azoknál a részeknél szabadul el a pokol, amikor a kiscsávók dumálnak. Mindez egy Nvidia nForce-szal. Van valakinek valami okos tanácsa?
  • frecc
    #379
    Ennek igazán örülök, mert azt hittem megint az nvidiám szarakszik.
    Köszi
  • PLackó
    #378
    csak a demo-nál vannak ilyen problémák,nálam is így volt. a teljes már jó lesz.
  • frecc
    #377
    Sziasztok!

    Én még csak a demónál tartok, de valami miatt nincs dereka meg hasa az utcán mászkáló embereknek?
    Nektek nem volt ilyen problémátok? A videókarim Geforce 6600GT a legújabb driverrel.
    + Miért az a demó első szava, hogy a gépem nem üti meg a min. követelményeket, aztán akarom-e folytatni? 3Ghz-es AMD-vel, 1,5 giga rammal meg 6600GT kártyával????
  • Dragooon #376
    okok, köszi, most kezdhetem újra, mert kilépett a gép teljesen és elszállt minden elmentett cuccom... pedig napi 300.000 dolcsi bevételem volt ^^ nekem ez azért már jó pénznek számított :D nem baj, csinálok jobbat! nagyon zsír game