24
hide and seek
  • grebber
    #24
    Nekem tetszett azt hittem Charlie egy full idegen valaki aztán mégse.
  • Iori
    #23
    a korházas jelenet amerikában a test screeneken ment, széleskörben a rajzolos jelenet terjedt el elvileg.
    sztem neked screener van és ezért van meg az 1.változat.
  • deicide
    #22
    2 vége van a filmnek....?

    Én azt a változatott láttam vagy is az van meg dvd-n amikor a kislány a rácsos ágyból figyel..és a piszologus nő...igéri neki hogy mindig megfogja látogatni...!!

    Akkor mi a másik...?
  • Shep
    #21
    na ugye hogy két vége van.
  • Iori
    #20
    megnéztem ma , mit mondjak eléggé gyér volt, lehet a Godsnedhez hasonlítani sztori 0, egyedül Dakota Fanning volt jó benne.
  • KeKKSZike
    #19
    Tényleg két vége van!

    Pár hete megnéztem a filmet a bnőmmel! Ott az volt a vége, hogy az orvosnő örökbe fogadta a kislányt és a kislány rajzolgat, lerajzolja az orvosnőt (új anyukáját) és magát. De magát úgy, hogy 2 feje van, magyarán skizó...
    Tegnap elment a bnőm a nővérével! Ott pedig az volt, amit mesélt, hogy... A kiscsaj a kórházban fekszik, az orvosnő kijön a szobájából és mondja valakinek, hogy; "Talán majd megfog gyógyulni", vagy valami ilyesmit! És így lesz vége a filmnek!
  • NiGhTM4R3
    #18
    Miaz h 2 befejezése megy a mozikban?
    Egyik happyend, a másik meg szomorú? ésha a szomorúra ülök be, és Én a happyendeset akartam megnézni, akkor reklamálhatok, és visszakapom a jegy árát?
    lol.
  • NiGhTM4R3
    #17
    Ez olyan h a haverom szomszédjának a nagymamájának a mérgezett macskája mondta a félbevágott süket egérnek.
  • Lyan Kyj
    #16
    Én is úgy tom, hogy 2 befejezése van, és ha valaki tudja, mi a 2, akkor pls írja már meg!! Nekem naggyon tetszett, bár nem is inkább a film, mint Dakota Fanning szerepe! Öcsém, hatalmas színésznő válik majd belőle, ha felnŐ!!
  • KeKKSZike
    #15
    Én eléggé furcsának találnám, ha ez így lenne! Majd kiderül... :D
  • Shep
    #14
    a filmet se láttam, azt se tudom miről szól, ezt haverom mondta aki beszélt az egyik mozis sráccal nállunk, szóval akár kamu is lehet, de nem hinném, haverom meg úgyis megnézi 2x szóval majd kiedrül.
  • KeKKSZike
    #13
    És el tudod mondani, hogy mi az a 2 befejezés?
  • BlackWolf
    #12
    komoly?
  • Shep
    #11
    Tudtátok, hogy 2 vége van a filmnek és a moziban 1 hétig az egyik aztán egy hétig a másikkal vetítik? Nállunk legalábbis így van.
  • KeKKSZike
    #10
    Nah NEM veszem fel a kesztyűt veletek... :D Nekem tetszett a film nagyon! Kiderűltek a dolgok, utána NEM telt el olyan sok idő a végéig! :D Nah,mind1!
  • Csacsi
    #9
    Miután már kiderült a dolog, utána már nagyon vontatott volt a film. Szerintem lehetett volna a végére hagyni a csavart,vagy nem ennyire elhúzni a végét. Nekem onnantól unalmas volt a film. És mivel minden akkor jó, ha a vége jó, ezért csak közepes nálam is a ilm.
  • KeKKSZike
    #8
    Hát én nem tudom, hogy azoknak mi baja van ezzel a filmmel, aki "leszarozzák" de sztem egy nagyon jó kis izgalmas film! Godsendnél sokkal-sokkal jobb! Nekem nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek!
  • Tetsuo
    #7
    Állítólag ez egy szar (húgom mondta) a vége nagyon sablonos lett..
  • Waterhorse
    #6
    Kéne egy magyar felirat hozzá! Van már vkinek vhol?
    Azt mondják ugyanolyan gagyi mint a Godsend, hasonló történettel:((
  • BlackWolf
    #5
    jah engem is meglepett a vegkifejlet de rendesen :)
  • winnie
    #4
    közepes.
  • Darkboy
    #3
    szar.
  • KeKKSZike
    #2
    Nekem nagyon-nagyon tetszett!! Nem gondoltam volna, hogy úgy fog alakulni a film! Robert de Niro hozta a szokásost, nagyon jól játszott benne! :)
  • BlackWolf
    #1
    most lattam a hetvegen ezt a filmet a pla-ba nekem elegge bejott. Kivancsi lennek masok velemenyere is szerintuk milyen a film stb.