14
A millió dolláros bébi
  • M@TriX
    #14
    nekem inkább amiatt, hogy csaj, ugyanis a női box is nekem nagyon nem jön be ez van, így nem sokat tudok a filmről, de ez, hogy női boxolóról szól már nem tetszik, de lehet jó film, de nálam elég hátul szerepel :)
  • KeKKSZike
    #13
    Attól még lehet nekem NEM szimpatikus... :P
  • Solid Snake GH
    #12
    Mégis ez a főszereplő csaj kapta meg a legjobb női színész díját az Oscaron... :D
  • KeKKSZike
    #11
    Hát akkor majd lehet, hogy megnézem... Csak nekem a főszereplő csaj nem szimpatikus! :)
  • Solid Snake GH
    #10
    Amúgy ez a film tényleg jó lehet, a bokszfilmek legje, maga Stallone is így nyilatkozott róla: "ez annyira üt, hogy az már fáj". Ráadásul a Mozinet.hu is 100%-ra értékelte, ami azért náluk nagy szó. :)
  • Solid Snake GH
    #9
    Oké, kösz emberek, már tölti is le. :)
  • KeKKSZike
    #8
    Érdekes, mert én valahogy NEM tudom elképzelni, hogy ez a film olyan jó lenne! Azért majd egyszer lehet, hogy megnézem, de annyira NEM érdekel engem! Ezzel az OSCAR díjakkal, meg tele van a hócipőm! Van 3-4 film, ami MINDENT visz! unalmas...
  • josi
    #7
    Itt is meg nézheted:
    itt
  • Sil3nt
    #6
    talán:

    itt
  • Solid Snake GH
    #5
    Torrentoldalakon kerestem a DVDSCREENER verziót, de sajna vagy nem találtam, vagy nem volt jó a sedd/peer arány (seeder: 0).

    Tudtok egy weboldalt vagy torrentoldalt, ahonnan leszedhetem a 2 CD-s DVDSCREENER verziót?
  • greco
    #4
    Szerintem is jó.Elég megrázó...
  • flashX
    #3
    Jó film!
  • Solid Snake GH
    #2
    Eme alkotás tarolt a 77. Oscar díjkiosztón.

    - legjobb film
    - legjobb rendezés (Clint Eastwood)
    - legjobb női főszereplő (Hillary Swank)
    - legjobb férfi mellékszereplő (Morgan Freeman)

    Hivatalos weblap: Million Dollar Baby homepage

    Kinek mi a véleménye róla?
  • Solid Snake GH
    #1
    #1.