53
Jamie Stevens, Manuel Sharrad & Frank Xavier
  • neuro
    #13
    Ami így beugrik azok a Starwater, New Order remix, Line of Sight remix, We want your soul remix illetve amiket még mixekben hallottam. A Starwatert annak idején meg is vettem, bár talán ha háromszor játszottam összesen...
  • Nh Shevits
    #12
    hogy ez kinek mennyire fogyasztható az már nézőpont kérdése, szvsz Nubreed, Luke Chable jobban emészthető. hát azért a " vokálos-gitáros" meghatározásból a vocal-os kicsit sántít, mert a legtöbbe nincs is vagy csak nagyon kevés, de az is általában eltorzítva (legalábbis a keményebb számokban). Tényleg nem kötöszködésből mondom. Te melyikeket ismered?
  • neuro
    #11
    Nem úgy értem, hogy diszkózene, hanem hogy a breakbeat vonalból inkább a könnyebben emészthető, vokálos-gitáros Adam Freeland-es, Hybrid-es vonalat viszik ők is.
  • Nh Shevits
    #10
    akkor már inkább rock-kos... bár ezt nem is tagadják. csak el kell olvasni a hivatalos oldalukat.
  • Nh Shevits
    #9
    diszkós??? hát ilyet diszkókba Magyarországon szerintem nagyon ritkán hallassz. inkább az ilyen happy house, vidám funky meg a társai, keverve egy kis progressive vonallal, de még az emészthető kategóriából (Deep Dish - Flashdance meg a rokonai). Nekem ez a véleményem, bár én vidéki vagyok ... nemtudom, lehet Pesten más a helyzet, de szerintem nem annyira ismertek és nem annyira széles rétegnek játszanak (izlést tekintve) hogy ez diszkózene lenne.
  • neuro
    #8
    Nekem kicsit diszkós az Infusion, csak úgy mint a többi ausztrál breakbeat. Nem rosszak, de elég ritkán hallgatom őket.
  • Nh Shevits
    #7
    mert miért ne? unatkoztam és egyénként is ha van még hozzám hasonló ember aki felfedezni ezt a topicot azzal én lehet hogy jól el tudok beszélgetni. az a baj hogy nem írogatok a trance-dance topicba??? hagyjál már engem topic-okat nyitogatni. aki a britney topic-ot uralja, az inkább ne írjon ide Jast! :)
  • Narcotic Syntax
    #6
    inkább örülnél hogy bövült egyel az elektronikus zenékröl szolo topik..

  • JAST
    #5
    minek ilyen topic?
  • Nh Shevits
    #4
    jelenleg raktáron (vinyómon:) lévő Infusion számaim, remixeim:

    Infusion - Black Weekend
    Infusion - Daylight Hours (Original Mix)
    Infusion - Dead Souls (Evil Nine Mix)
    Infusion - Dead Souls (Stale Biccy remix)
    Infusion - Do To You In 82
    Infusion - Girls can be cruel (Vocal Mix)
    Infusion - Girls can be cruel (Infusion squed mix)
    Infusion - Head Flinch
    Infusion - Legacy (Junkie XL Rmx)
    Infusion - Love And Imitation
    Infusion - My name is radar
    Infusion - On the Outside
    Infusion - Spike (Morse mix)
    Infusion - Starwater (Chicken Little mix)
    Infusion - Troika (Dead Souls Remix)

    Adam Freeland - We Want Your Soul (Infusion Mix)
    Alaska Soul - Wonderful (Infusion Mix)
    Biogenesis - Bohdi's Dream (Infusion remix)
    Björk - Pagan Poetry (Infusion Remix)
    Dan F - Line Of Sight (Infusion Crosshair Mix)
    Darkhouse Family - Darklight (Infusion Mix)
    Delerium - Truly (Infusion remix)
    Kate Bush - Running Up That Hill 2003 (Infusion Remix)
    Main Element - Take Me Down (Infusion remix)
    New Order - Blue Monday (Infusion and Cass mix)
    Tonmeister vs Sveta - Phoenix (Infusion Remix)
    Will Saul - Cliff (Infusion Remix)

    Beszerzésre vár:

    Infusion - Djembe
    Infusion - Balance
    Infusion - Drop
    Infusion - Kommi (kedvenc számom Infusion-tól)
    Infusion - Hostile
    Infusion - Spike (Original)

    akinek megvan valamelyik az utóbbiak közül, az mindenképp értesítsen valahogyan.
  • Nh Shevits
    #3
    Linkelek képeket róluk, akiknek nem evidens, hogy milyen is a csomagolásuk:


    (balról jobbra: Frank Xavier, Jamie Stevens, Manuel Sharrad)
  • Narcotic Syntax
    #2
    legacy....
  • Nh Shevits
    #1
    Hát akkor először röviden: várom minden olyan Magyarországon élő ember hozzászólását, aki hasonló cipőben jár mint én: Imádja Infusion stílusát és majd' minden számát, remixeit, live-jait és hát akkor röviden: mindent ami Infusion!