53
Jamie Stevens, Manuel Sharrad & Frank Xavier
  • Matthew Prosac
    #53

    Nem kicsit leszek ma ott! Huh de várom már hogy mit alkotnak!
  • Nh Shevits
    #52
    msn-címet privátba aztán meglássuk, van tőlük pár cuccom...
  • OPM
    #51
    horvátban van, de ha hazajött, biztos válaszol
  • geroo
    #50
    Szia!

    írtam neked 'privat', megkaptad? Infusion-al kapcsolatos!

    Üdv.
    G.
  • Nh Shevits
    #49
    Infusion Magyarországon!!!
    prepare to party night!!! júj nem hagyhatom ki!
    Infusion @ Dokk Club 2005.07.02
  • Nh Shevits
    #48
    hajjaj de még mennyire, barátom...
  • akos
    #47
    Infusion - Essential Mix 04-01-2004 (120:04)

    Eléggé ott van!
  • involver
    #46
    thx
  • neuro
    #45
    Jee a chemical records-on végre megtaláltam amit már régóta keresek!

    AB001 :: Marscruiser vs Andy Page Feat George Clinton :: Elementalelectrofunk :: White [PROMO]-White :: £6.73 (£5.73 exc. VAT)

    Extra ritka egy oldalas fehércimkés promo lemez. Már be is tettem a kosaramba :)

    Akinek van füle hallgassa meg:
    http://www.chemical-records.co.uk/sc/servlet/Info?Track=AB001
  • Nh Shevits
    #44
    én most MSN-en vagyok...
  • limee
    #43
    a + 1 másodpercért még felárat is kérhetsz, de a zárójel nélkül már élvezhetetlen a zene.
    na szal estleg. általában fent vagyok msn-en /[email protected]/ vagy DC++, /elite hub, koli, de gyakrabban psyisrael.no-ip.org, psyside.no-ip.org, trancemp3.no-ip.com. [HUN]limee néven/. de nekem bármilyen közeg megfelel nem vagyok válogatós.
  • neuro
    #42
    a legújabb és szerintem legjobb zenék a vinyl addiction-ön vannak, ráadásul még olcsóbb is mint a másik két bolt. a juno-n viszont rengeteg a régi lemez.
  • involver
    #41
    Ezek közül melyiket ajánlod a legjobban belehallgatás céljából?
  • Nh Shevits
    #40
    megvan mindhárom szám ami kell neked, csak van egy kis baj.
    1)Starwater, It's Alright (Chicken Little Mix) (7:27) -nekem 7:28 másodperces verzió van meg! [192 kbps]
    2)Black Weekend (Fallen Angel) (6:00) -- ez ugyan csontra ugyanennyi másodperces, de nincs a fájl mögé írva zárójelbe nekem hogy "Fallen Angel" [320kbps-be van meg]

    Alaska Soul - Wonderful [Infusion Mix] --- ez is megvan. Szóval hol akarsz utolérni?
  • neuro
    #39
    www.juno.co.uk
    www.vinyl-addiction.co.uk
    www.chemicalrecords.co.uk

    én ezektől szoktam rendelni, nézd meg, hátha valahol még van raktáron
  • limee
    #38
    csak pesti lemezboltokban próbálkoztam. neten semmi. azt mondták, h 2001-es lemezt felejtsenm el. de a kiadó oldalán jelezték, h náluk meg lehet rendelni mindent ha jól értettem. csak ki tudja mikorral lesz ebből valami, már mire ide is ér. a világvégéről.... :)
  • neuro
    #37
    pesti lemezboltokban próbálkoztál már? esetleg netes boltok?
  • limee
    #36
    A Fallen Star egy vinyil amin két szám van
    A1 Starwater, It's Alright (Chicken Little Mix) (7:27)
    B1 Black Weekend (Fallen Angel) (6:00)
    Írtam a kidónak, h szeretném megrendelni de még nem válaszoltak. És addig is amíg ebből lesz valami, szeretném tőled letölteni ha lehetséges. Ja :)meg még az Alaska Soul remiexet is megköszönném mer nekem csak valmi borzalmas minőségben van meg. :)
    Előre is köszi
  • Nh Shevits
    #35
    pontosan mi is kéne? Fallen Star ??? Fallen Angel-ről tudok ami egyenlő a Black Weekend-del... nem egészen értelek. mégegyszer talán.
  • limee
    #34
    Nagyon szeretném megszerezni a Fallen Star ep-t. de sajna nem igazán lehet kapni sehol. talán a kiadótól majd meg lehet rendelni. de addig is , Inf-fun, nem tudnám esetleg tőled vhogyan megkapni, letölteni ilyesmi?
  • Nh Shevits
    #33
    most nézem ezt a hozzászólást: igen, eléggé!!
    meghót a topic!
  • neuro
    #32
    Februári kedvencek/playlist:

    Atomic Hooligan - Shine a Light (Botchit) (még mindig :)
    Atomic Hooligan - Head/Just one more (Botchit)
    Stir Fry - Letro Chunk (Kilowatt)
    Chemical Brothers - Believe és Big Jump (Virgin)
    Orbital - Acid Pants (JDS Remix) (Orbital Music)
    Orbital - One Perfect Sunshine (Stereo8 remix)(Orbital Music)
    Dan F - Secret Weapon (Sound of Habib)
    Ragga Twins - Jump on it (Ratrecords)
    JDS - Disco Rocker/Wipeout5 (TCR)

    Meg egy kis reklám a hétre:

  • Bacsy
    #31
    Infusion-Natural-Promo_CDS-2005-XXL Nagy Zene
  • Nh Shevits
    #30
    ( What is your musical background? )

    "(...)And me, I am completely self-taught. [autodidakta] I just learned writing music on a Commodore 64 computer... (...)"
  • Nh Shevits
    #29
    Riportrészlet amit Jamie Stevens-szel csináltak:

    So you don't use laptops?

    "No, no, it's all hardware. You can't really sit there. It's all very physical. Everything's in loops, so there's no 'the track starts here and ends there'. It's all in an endless loop and those sounds come on and off by physically turning and hitting these pads and turning them on and off -so that's how we play live - so it's that (MPC4000) and a sampler that has lots of sounds."



    Na igen... ez teccik!



  • Nh Shevits
    #28
    Geeryy & neuro: mint 2 nagy break-expertektől kérnék ide számcímeket -> csak a legjobb breakbeatszámokat! amik a kedvencek!
    nekem ezek a kedvenceim Infusion zenéin kívül:
    Etnica - Triptonite (Playa mix)
    John Creamer & Stephane K - I Love You (Hybrid Mix)
    Luke Chable and Danny Bonicci - The Ride(Breaks Mix)
    Marc O'Tool - Dj Poetry
  • JAST
    #27
    értettem, nem írok ide többet...
  • neuro
    #26
    Krafty Kuts a király
  • Geeryy
    #25
    [kicsit off]
    gondoltatok volna hogy nem Meat Katie nyeri a breakspool-t ?
    nembaj majd jovore
  • Nh Shevits
    #24
    hát hogy is mondjam hogy ne sértődj meg... eléggé!!!!!
  • involver
    #23
    ja ilyen elő éneklésben eléggé odabasznak a számok:)
  • Nh Shevits
    #22
    hallod: Nitelife Revolution Budapest (14-03-04) -- > mondok két időperiódust amit állandóan visszatekerek, annyire üt (mint az ipari áram):

    1st: 21:11 (beordít ogy OKAY!!!...) - 26:10 (Tehát a Dead Souls. ilyen élő éneklésben nagyon teccik)
    2nd: 50:14 (nemsokkal a röhögés után) - 52:57 (Tehát a Kommi. az ahogy elindul és csak teker 50:14-től az valami isten... hihetetlen élmény...

    Ha már tavaly is ilyen fan lettem volna, semmi pénzért nem hagytam volna ki őket. Most verem a fejem a falba utólag.
  • involver
    #21
    amugy szerintem se az igazi!Elég gyenge lett sajna, jobbra számítottam tölük!
    lájv közül meg ez jön be legjobban tőlük:Infusion-live on nitelife revolution Budapest 14-03-04
  • Nh Shevits
    #20
    Six_Feet_Above_Yesterday

    nem az igazi... ami meg jó róla az megvan..
  • involver
    #19
    Infusion-Love & Imitation kedvencem
    Six_Feet_Above_Yesterday album megvan?
    ha véletlen nem lenne tölem leszedheted!
  • Nh Shevits
    #18


    Hihetetlen egy indián forma ez a Xavier.
    Olyan szép színes ez a totyik, most be kellett linkelnem egy képet, hogy ne törjem meg a varázst. :)))
  • neuro
    #17
    ok köszi a tippet :)
  • Nh Shevits
    #16
    ez neuro-nak ment of course
  • Nh Shevits
    #15
    Hát akkor: Mindenképpen hallgasd meg az Infusion Essential Mix (2004-01-04)-t, (120 perces) ami tényleg átfogó képet ad Infusion-ról. Töltsd le és hallgasd végig. Benne van minden ami lényeges. Ha még nem ismered, mindenképp hallgasd meg és akkor utána másképp vélekedsz majd, ha eddig nem ismerted annyira a saját számait. A saját számai a legjobbak, a remixek nem az igaziak.
  • Narcotic Syntax
    #14
    szerintem az austral breakbeat eléggé ottvan és nem kimondottan bulizásra valok hanem inkább home listening.