2396
  • G_ArchAngel #311
    WindózMediaPlayert lehet:)
  • zsolteex
    #310
    Nekem Nokia 6600-val sikerült, bár az okostelefon. Nem tudom, hogy egy java programmal hogy lehet ezt megvalósítani, bár eléggé kétlem. Egyébként a hatótáv is gyenge, pl. a tv max. másfél méterről működött, a video meg kb. 3.
  • CsuTi
    #309
    Halotam valami olyasmit még régebben hogy a k700-al lehet a tv is irányítani... ha ez igaz, valyon bele rakták- e a k750-ba ? vagy külön szoftal müxik vagy mi afane ?
  • zsolteex
    #308
    de nem mindenhol foglalkoznak ilyennel, és ha találok egy helyet, akkor biztos nem úszom meg 5 rugó alatt, ha nem ott vettem...
  • Antonio
    #307
    Beviszed 1 GSM boltba és nagy eséllyel ott is kicserélik eredeti szoftra csak akkor ugrik a vodas gari ennyi.
  • G_ArchAngel #306
    igen, lehalkítod a telefont (gyorsbillentyű: #), és lehet csajokat sunyi módon lesből fotózni:)
  • Johnny23
    #305
    nemtom nektek nem recseg 1picit hátul a telcsi (akku fedél,kamera fedélnél )????

    lehet,hogy alapbol ilyen,de azért megkérdezem
  • zsolteex
    #304
    PayPal csak visa-val megy? Átutalással nem?
  • CéZé
    #303
    Ja van pár lehetőség a gond csak az hogy nincs semilyen visa kártyám :)
  • zsolteex
    #302
    Na utánaolvastam a témának, és találtam egy jobb módszert: DaVinci Team. Megy a hozzáadott USB kábellel is, csak 10 euro a szoftvercsere vagy unlock! A kettő együtt 19. Régóta csinálják, külföldi fórumokon dicsérik őket, sztem nem átverés. 2500 Ft-ért sztem senki nem csinálja meg magyarországon.
  • zsolteex
    #301
    Pontosan ilyenre! Jól értettem, hogy a gyári USB kábellel nem megy, csak spéci kábellel? Úgy már drága lenne. Meg félek fizetni külföldi internetes oldalaknak. Ingyenes alternatíva létezik?
  • CéZé
    #300
    Ilyenre gondolsz?
  • zsolteex
    #299
    Egyébként a vodkás software tényleg engedi, hogy lenémítsd a kamerahangot? Lécci próbáljátok ki!
  • zsolteex
    #298
    Létezik olyan program, ami lementi a teló egész szoftverét és visszaírja? Mert akkor valaki lementi a gyári szoftvert, és rá lehet írni a vodkásra. Innentől megy a frissítés is, megszűnik minden kapcsolat a vodkával. Egyébként rosszul tettem fel a kérdést, mert biztos van ilyen: az ebay.at-n már reklámozzák is, hogy 13 euroért bármilyen sw-t (live-osat is) kicserélnek eredetire! Az a kérdés, hogy valakinek megvan-e ez a progi?
  • Mike
    #297
    kocsog vodafonEEEEEEEEE mindig mindent letilt,
    fizessél vazz
    pl. a K500-amra csengőhangnak mp3-mat sem tölthet fel egy vodás

    meg is érdemlik
    (sry)
  • stp4trick
    #296
    és már megint az a k.cs.g oVodafone
  • Johnny23
    #295
    neked már sikerült??
  • CéZé
    #294
    nem, mert a vodafonos szoftver nem engedi
  • stp4trick
    #293
    "I have connected my USB-cable between the phone and the PC " azt jelenti, hogvy csatlakoztattam az USB kábelemet a telcsi és a gép között, tehát azt
    írtad, hogy van gyári USB-d akkor nem kell plussz adatkábel
  • Johnny23
    #292
    akkor olyan kábel nélkül nem megy!?


    CéZé!!

    neked sikerült?
  • stp4trick
    #291
    Hozzá nincs, de kapni lehet
  • CéZé
    #290
    A frissítés elvégzéséhez szükséges feltételek
    Ezeknek a követelményeknek meg kell felelni annak érdekében, hogy sikeresen frissíthesse készülékét.
    I have a PC with at least a Pentium 133 with 32 MB RAM or more - a Pentium II 233 with at least 64MB RAM is recommended
    The operating system on my PC is one of the following: Windows 2000 (SP3 or higher required) or XP (SP1 or higher required)
    I have installed the PC Suite on my PC - the PC Suite can be found on the CD that came with your product or on the Global Support Area
    I have connected my USB-cable between the phone and the PC and installed Update Service USB driver - Drivers and install instructions are available on the Global Support Area
    My phone is turned on
    My device is fully charged and the charger cable is disconnected
    Figyelem! A szolgáltatás használatát széles sávú kapcsolattal javasoljuk, még akkor is, ha modemes összeköttetéssel is lehetséges (56 kbps előnyben).
  • Johnny23
    #289
    meg olyasmit is hallottam ,hogy vmi speciális kábel kell hozzá(,ha igaz)

    -nekem meg csak a gyári USB van hozzá.
  • Johnny23
    #288
    akkor neked már sikerült??

    nem lehet elszarni??
  • Antonio
    #287
    Marad magyarmertcsak frissit.
    SZal meglévőt frissitni.
  • CéZé
    #286
    hát ezt neked kell eldöntened...nem tudom hogy magyar maradna-e...menet közben angolul magyaráz magyar kommentekkel...meg kell telapíteni egy kis progit a számítógépedre :)


    van már 1gb memóriakártya hozzá?
  • Johnny23
    #285
    az enyém független (full magyar).....szted érdemes megprobálni ?? nem fogja elcsezni ??????

    (1ébként ha megprobálnám maradna magyar nyelv?)
  • CéZé
    #284
    nem..."a szolgáltató nem járult hozzá" valami ilyesmi szöveggel lépett ki, még nem független a telefon
  • Johnny23
    #283
    neked sikerült "UGY/online" a frissités ???
  • Johnny23
    #282
    3000 Ft.-

    A SonyE. oldalán fogalmam sincs,hogy lehet e frissiteni a soft-ot, csak azt tudom,hogy sokaknak nem sikerült,megasztán ha vmit elszúrunk avval,ugorhat a gari is!
  • CéZé
    #281
    Itt mit lehet frissíteni? :)
  • grebber
    #280
    Mennyibe kerül egy szoftverfrissités?
  • Mike
    #279
    a faszom :(
    egy nyomi SE hálózati töltő, még csak neincs is rajta plusz szivargyújtós csati, 5k
  • Johnny23
    #278
    háát én nem tom,de evvel az r1N szofttal abszolute nem vagyok megelégedve,már sok "meglepő" dolgot produkált, sőt többször fagyott le.....ugyhogy asszem megvárom mig kijön a legujabb verzio és visszaviszem frissitésre!
  • G_ArchAngel #277
    nem volt k700-asom, bocs:PPP
  • CsuTi
    #276
    Az nekem si jó, de a E398-am nem mindig játsza le az 192-t :(
  • Mike
    #275
    mihez képest
  • G_ArchAngel #274
    nekem nem volt K750-esem, de a vodás srác azt mondta, hogy új csatlakozót kapott
  • Mike
    #273
    felhívtam a SE Mo-t, aszonták ugyanaz
    úgy tűnik ez nem siemens
  • G_ArchAngel #272
    nem tudom, az én fülemhez elég a 192...