2396
  • Antonio
    #432
    Nekem anno akkor irta ki amikor legfrissebb volt.
    De vmi szoft színről irtak másik fórumban lehet az a baja ha független tényleg a szoft :S
  • CéZé
    #431
    akkor már csak a cruiser kábel kell és mehet is. de jobban jársz ha elviszed egy gsm boltba és ocsoér megcsinálják neked :)
  • PiR8
    #430
    Üdv!

    Valaki jutott előre abban, hogy K750/D750-es telót hogy tegyen W800-szerűvé? (és itt most nem a témát illetően, hanem firmware). Megszereztem a W800 firmware-jét meg egy SonicBox nevű flash-elő programot. Hogyan tovább?
  • Johnny23
    #429
    nah ...az volt a baj hogy nem volt Java-m, de feltettem és el is indult, feltettem a PC Suit nevű progit és most OK minden, DE mikor elkezdené frissiteni kiirta,hogy :

    " Az ön készüléke nem engedélyezett a szolgáltatás használatához.

    Üzemeltetője nem hagyta jóvá a szolgáltatás használatát ehhez a készülékhez.
    Reméljük a közeljövőben ismét a segítségére lehetünk.
    Köszönjük, hogy igénybe vette a Sony Ericsson Frissítési Szolgáltatását!"

    a telom kártyafüggetlen és 1 T-Mobile-os (domino) kártya van benne!! emiatt nem megy ?????!!

    basszus kulcs,pedig azt hallotamm csak Voda-nál voltak ilyesjellegű problémák


    hát illyen nincs!!!!!!!

    ...ha vki tud vmi megoldást irjon lécci!! (talán ezt külön engedélyeztetni kell,v. másik kártya? )
  • Gaba9
    #428
    Hy..ezekben részletre is meglehet venni ?? [még láma de csak kicsit]
  • Johnny23
    #427
    köszi a választ!

    az a problémám,hogy ott a "kipipálgatós" rész után a "továbbra" klikkelve kiirja hogy üdvözli a "Frissitési szolgáltatás" és nem történik semmi
    (minden fel van telepitve, telom kártyafüggetlen!)

    H E L P !!!!!!!!
  • stp4trick
    #426
    Attól függ hol laksz. Media M, Cora, Saturn, Electroworld... bármelyik műszakis multiban.
  • lee86
    #425
    sziasztok!
    azt szeretném megtudni, hogy ezt a telót hol érdemes megvenni, ha azt szeretném, hogy kártyafüggetlen legyen, és hogy emellett részletekben fizethessem ki? igy most kp-ben van durván 50-em, ezért nem tudnám 1 összegben kifizetni, csak a következő honapokban a Diákhitel segítségével.
    köszönöm széepn előre az informáciokat!
  • Antonio
    #424
    Magyar marad, lehet.
    Ha független szoftver van rajta lehet.
    (elvileg kamera javitva lett mer már 4.5ös)
  • Johnny23
    #423
    Sziasztok kérdésem az lenne,hogy lehet e a gyári USB-vel az SE oldalról frissiteni a firmware-t?? s ha igen akkor az magyar marad e a nyelv?

    jelenleg R1N005 -ös firmware van,de elvileg van már jobb (R1N035)

    köszi minden segitséget
  • CsuTi
    #422
    Hello !
    Nekem olyan játékok kellenének amiket lehet bluetoothon keresztül játcani.
    [email protected] -->ide küldjétek PLZ a linket vagy a game-t !
    elõre is köszike :P


    ja és ha tudtók jó hasznos java alkalmazásokat azokat is küldjetek PLz
    + valami TV-hez való távirányító progi se lenne rossz :)

  • CéZé
    #421


    Ezt próbáljátok ki, ha még nem tettétek, szerintem nagyon jó :)
  • Duddits
    #420
  • vg
    #419
    Szerintem igen! Nem gyorsabb, nem jobb, viszont a feeling megvan!
  • Johnny23
    #418
    Sziasztok!

    most akarom elvinni k750-emet softv. friss-re ,mert nem vagyok vele meglégedve (R1N005)...kérdésem az lenne,hogy ténleg érdemes rányomatni a w800-as soft.-ot,az a legtutibb ?(gyorsabb, biztosabb?csakmer volt akinek azzal is voltak gondjai), vagy egy másik k750-es softot inkább ???
  • matrix81
    #417
    Mennyi lehet a gyari ara?
  • matrix81
    #416
    Azt nem mondta, de nem is kerdezem... talan jobb is... de az tuti h nem lopott! sokan "tartoznak" neki... De nem fog lemmen ara, mert en mar lattam 75-ert is?
  • vg
    #415
    A telefon kezeli a USB 2.0-át, de csak a memoriakártya használatakor! Ha a telefon belső memóriájára írsz/olvasol az csak USB 1.0!
  • Landor
    #414
    igen
  • Mike at home
    #413
    miert nem memkartyaolvasot vettel?
  • Sesshoumaru23
    #412
    Mer..így usb 1.0 alatt elég lassú...plusz ha még akarok hozzá venni 512es mem.sticket.. most vettem egy usb 2.0 kártyát mer alapból nem tudja a gép, de lehet csak elb*tam az install-t ???
  • Sesshoumaru23
    #411
    A Pannonnál nem tudtak erre válaszolni, csak nyomtak vmi süket szöveget...
    de ök sem tudták...
  • Sesshoumaru23
    #410
    Cső Skacok! Tudja kezelni a teló a usb 2.0-át??
  • CsuTi
    #409
    Engem is érdekelne
    Hova valósi vagy ?
  • Mike
    #408
    ja, amit ellopnak a cigók Józsikától
  • G_ArchAngel #407
    ok...:)
  • CéZé
    #406
    Ne próbálkozz :) Vidd el egy gsm boltba
  • G_ArchAngel #405
    és ezt megtudod csinálni?
    vagy én is megtudom a gyári kábellel?
  • CéZé
    #404
    Mi az érdekes? Az enyém már ilyen :)
  • G_ArchAngel #403
    hmmm...érdekes...
  • Duddits
    #402
    És honnét tud? Esetleg haverodnak megadhatnád az e-mailjét...
  • matrix81
    #401
    persze h fuggetlen
  • wid22
    #400
    65 000 ft elöfizetés és kártya nélkül ujonan az jó? Annyiért kapom . Most veszem meg.
  • CsuTi
    #399
    Kártyafügetlen ?
  • Duddits
    #398
    Persze....
  • matrix81
    #397
    Mar lattam 75-ert is) De most beszeltem haverral vadi ujat garancival tud kb 50-ert)
  • Mike at home
    #396
    43k elfogadhato
  • grebber
    #395
    Ez a teló 2 év múlva is teló lesz ha még lehet kapni majd akkor olyan 30k-ért kártyásan :)
  • grebber
    #394
    43 de 2 évig fizethetsz :(
  • zsolteex
    #393
    én se akarok sokat rászánni, de sztem belemegyek egy előfizuba, a 43k meg már nem vészes...