2396
  • precision
    #512
    Üdv
    A lasyk oldalon kívül van másik ahonnét java játékokat lehetne a telohoz szerezni? Vagy ilyet nem szabad itt kérdezni? :)
  • Duddits
    #511
    Én a Sagem My X-6-ról hallottam ugyan ezt, hogy recseg... De mikor megkaptam, semmi ilyesmi dolgot nem tapasztaltam.
  • Gaba9
    #510
    Nem kötözködés volt :PPPP :D
  • Mike
    #509
    ez elég spec eset
    meg ugye valakienk ezt is meg kell fizetni, szal az átlagembernek ilyen nincs, szal ezzel ne gyere
  • stp4trick
    #508
    Erre már sokan panaszkodtak, hogy nyikorog, recseg-ropog....
    Nemtom, nem volt még a kezemben, de a 800-as nem nyikorog az bizti.
  • lee86
    #507
    najó.. végülis inkább itt égek egy bazi nagyot, mint a szervizben a 'nyikorgós' dumámmal! :))
  • stp4trick
    #506
    Szívesen, csak döntsd el, hova kéred
  • lee86
    #505
    dehisz azt én is irtam. :P ... mos nézem és télleg nem irtam. na mind1. akkor csak igy gondoltam, csak nem irtam le.
    oké, kérem akövetkezőt, aki belémköt! :D
    nehogy. :(
  • Gaba9
    #504
    picit nyikorog de szentem ellensulyozza amit tud nem ?
    /ha beleszolhatok/
  • lee86
    #503
    jovanb+, erős másnaposságban szenvedtem. ilyenkor ne várd el tőlem, h még a szokincsemben is válogassak..
  • stp4trick
    #502
    Ja, hogy ez W800-as?
  • stp4trick
    #501
    Az kizárt. Mert az enyém sehogysem nyikorog
  • stp4trick
    #500
    Így nyikorog?
  • Antonio
    #499
    Enyém elég masszív :)
    Telo ára meg azért nem esik mert hiánycikk, szal amig hiánycikk nevárjátok hogy esik az ára.
  • lee86
    #498
    nektek nincs olyan érzésetek teloval kapcsolatban, h ha picit erősebben fogjátok meg, akkor attol tartotok, h szétesik? mittomén, amikor irom az sms-t, akkor ahogy tartom a telefont, így nyomom az objektiv-védőt, és az igy nyikorog, vagy hogy fejezhetném ki magam..
    meg alul a töltö bemenet fölött a szürke keretet is lazán beljebb tudom nyomni.
    szal nem tűnik olyan strapabíronak. nem mintha ez lenne a dolga, de olyan zavaroak ezek hangok, amiket ilyenkor kiad magábol a mechanika.
    vagy csak az én telom ilyen gyártáshibás, és menjek kicseréltetni? thx.
  • stp4trick
    #497
    Hamár FRáSZ. Csak nem? Mert én igen.
  • Gaba9
    #496
  • Sonajk @:o)
    #495
    Még valami. Biztosan "frászt" kaptál volna, ha most ezt nem írhatod ide?
    Szerintem nem.
  • Sonajk @:o)
    #494
    Nézd. Én a Vodafone-nal kezdtem mobilos pályafutásom. Évek alatt családom minden tagja Vodafone-os lett. A cég szakszervezete, ahol dolgozok, szintén a Vodafone-al kötött szerződést, így a kormányzati csomagban, mint kiemelt ügyfél vásárolhatok telefont (jelenleg a K750i 32 e. Ft., K700i 9900 Ft. - nem rossz ugye?). Egymás között a rendszerben lévő számok teljesen ingyen beszélnek. A családomban 3 ilyen telefon van és az ember kivel beszél sokat (legalább is mi), ha nem a családjával. Igen. Valóban léteznek dolgok, amik lehetnének jobbak is a Vodafone-nál (pl. live-os telefonok menüje), de nekem még mindíg ez a legkedvezőbb. Szóval véleményedet nyugodtan tartsd + magadnak!
  • Sonajk @:o)
    #493
    De bizony ám :)
    Ennek ellenére K700i-t is +tartom ám :)
  • Duddits
    #492
    a Vodával!!
  • Gaba9
    #491
    NA hellllllloo csaknem teis veszel ilyet ???
  • Sonajk @:o)
    #490
    Én + 1 hónapja várok rá (akkor rendeltem előfizetéssel + Vodafonenál), de azóta csak azt hallgatom, hogy nincsen raktáron, mert a SonyEricsson nem szállít, ígéretével ellentétben. Vajon miért??? :(((((((((((((((((((((((
  • Mike
    #489
    ajh
    én meg nem adok érte 80k-t
  • G_ArchAngel #488
    hát igen, elég furcsa de ennek nem esik az ára...
  • zolee12
    #487
    én kb. 2 hónapja használom a telót és nagyon megvagyok elégedve vele!

    probléma 1 szokott lenni:mikor a szgéppel összekötöm néha lefagy,igaz én sem vok az a türelmes manus lehet néha túl sokat akarok tőle egyszerre:)))
  • Duddits
    #486
    Márha lemegy.
  • Mike
    #485
    mire ennek lemegy az ára 50k-ra kivonják a forgalomból :(
  • lee86
    #484
    nemprobléma. biztos ennek is a tmobile van a hátterében!:) mindig ők kotyvasztják a kaksit! :)
  • stp4trick
    #483
    aha, akkorösködnek és kaki van a palacsintában. sry nemtuttam
  • lee86
    #482
    igen, pontosan ez van nálam is. (különben nem itt kötöttem volna ki. :))
    szal lényeg az, h van ez az opera mini nevezetű progi, és azt sztném valahogy üzembe helyezni. de asszem wap-ot használ, és ugyebár itt kezdődnek a problémák. sztem már az összes lehetséges kombinácioval elküldettem magamnak a beállításokat, de semmi sem segített. :(
  • Antonio
    #481
    Elküldi beállitod és nem megy :)
    Előtte nekem ment szal megtom csinálni,de most talán MMS megy de wap...
    Az most szarozik :(
  • stp4trick
    #480
    SE.hu-n elég 1értlemű ezek beállítása.Kitöltöd, elküldi és megy
  • lee86
    #479
    hali! van köztetek T-Mobile-os?
    mert valamiért nem tudom beállítani sem az MMS szolgáltatást, sem a WAP-ot. tudnátok ebben segíteni 1 picit? (sonyericsson support oldalon miket kell beállítgatni, meg ilyenek.)
    előre köszönöm szépen!
  • CsuTi
    #478
    nekem nem üxik a távirányítás :(
  • sokoo
    #477
    K750 / D750 tippcsokor
    http://www.connectmagazin.hu/?r=587
  • Duddits
    #476
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1109443535
  • CéZé
    #475
    mielött megkérdeznéd: a lap aljától visszefele a 4.
  • CéZé
    #474
    A 2. része is jó lesz? :)
  • koTOM
    #473
    valaki nem tudja megszerezni a townsment a se honlapon kivul?