2396
  • Flamer
    #2396
    vicces hogy meg van uj a piacon :D mennyier vetted?:o
  • Norberto065
    #2395
    Itt lehet még kapni én napokba vettem garisan vadiúj és független:

    http://www.mobilprofi.hu/gsm-webaruhaz/988-sony-ericsson-k750i/

    Megbízható oldal,normális segítőkész emberekkel és aksit is itt vettem csak memo karijuk nem volt XD
  • Norberto065
    #2394
    Köszönöm a választ ! :)
  • Flamer
    #2393
    birja a 2gbot es akarmelyik uzletbe kapsz hozza. (mediamarkt, aqua, ipon, pannon, tmobil, vodafone.)
  • Norberto065
    #2392
    Megtudja mondani valaki h a k750i elbírja e az 1g vagy 2gb memória kártyát és hol lehet kapni hozzá ??
    Nekem 512 van benne
  • rorock
    #2391
    Sziasztok!Tudtok valami jó bolt ahol lehet aksit kapnak a k750i-be? Minél olcsóbban szeretném megúszni.Köszi előre is!
  • Balumann
    #2390
    Nekem most olyan problémám lenne a K750i -vel, hogy nem érzékeli ha kinyitom a kamera fedőjét. Nyitáskor alapból be kéne lépnie a kamerába, de ha belépek akkor is azt írja, hogy nyissam ki, nem tudom használni. Tapasztalt már ilyet valaki, lehet valamit csinálni ezzel?
  • Flamer
    #2389
    k750i-men átment 2 autó és tropa lett.. szóval fail. asszem lassan topi -fav :o btw fail.. yókis telefon volt :|
  • Higany
    #2388
    Ezt töltsed le és telapítsd fel. Utána minden működni fog!
  • Flamer
    #2387
    van.
  • Mimoza666
    #2386
    És azt nem tudjátok hogy a Soni Ericsson K750I-hez van-e ilyen telepitöcd? Mer ugy vettem kéz alol. És fel telepiti magát de utánna kéri a cd-t amiröl feltelepiti magát.
  • Mimoza666
    #2385
    Fel ismerte a gép csak én nem tom milyen néven rakta fel maár a gépre a telo.
  • Higany
    #2384
    Azért írtam neki, mert gondolom nem tudja, hogy pontosan mi mire való és inkább tegyen fel mindent, hogy tutira működjön.
  • Flamer
    #2383
    mindent? ahah. én csak az első kért drivert pakoltam fel hogy tudja egyáltalán hogy ez a k750i.. a többi ijen szar modem. undorito :|
    sima driverrel látja a memory cardot és gondolom az a lényeg.
  • Higany
    #2382
    Fel kell mindent telepíteni a hozzá kapott cd-ről vagy letölteni a netről és ha úgy se megy, akkor lehet a teló csatlakozójával, vagy a kábellel van a gubanc.
  • Mimoza666
    #2381
    Hali amikor én probáltam volna keresnivagy ilyesmi nem találtam a gépen nem is ugrott ki 1 kisablak a lehetöségeggel.:(
  • Higany
    #2380
    Nálam frankón felismert mindent a winxp. És pakolhatsz is rá, amennyi ráfér.
  • Mimoza666
    #2379
    Hali! Szeretnémmegkérdezni hogy a Soni Ericsson K750i-t hogyan milyen szinten tom felismertettni a géppel hogy késöbbiek folyamán lehessen cuccot felrakni rá? Üdv Yvett.
  • quwasszz
    #2378
    Cs! Nekem is volt hasonló gondom. Ott az volt, hogy K750-re W800i szoftvert telepített a csákó. Mielött bekapcsol megkérdezi hoyg bekapcsolod vagy a Walkimant indítod? hagerő +/-ha megynyomod a MINUSZT akkor írja, hogy mien szoftwer vann fent.Az is lehet hogy csak meg kell mozgatni picit a SIMet.(visszatudom rakni az eredetit)
  • Silius
    #2377
    Hozzám került egy kezdetben T-mobilos függőnek hitt K750i, de utólag kiderült, hogy a telefon minden típusú kártyára azt írja ki, hogy „hibás SIM-kártya”. Mi lehet a problémája, van valami megoldás?
  • Golyo69
    #2376
    nekem is w800 szoft van rajta..és annyival másabb hogy mikor bekapcsolod a telót megkérdezi hogy a telefont akarod elíndítani vagy csak zenét hallgatsz :D jah és walkman lesz :D ha megnyomod a középső gombot :D

    itt és itt naon sok mindent találsz a teló moddingról...én is ezekről az oldalakról csináltam magamtól szal nem bonyolult!
  • Balumann
    #2375
    w800i-s szoftvert? Azt hogy, és jobb? :I Nekem több mint 2 éves, és alap szoftver van rajta, érdemes frissíteni ha nincs probléma vele?
  • Balumann
    #2374
    Csinálhatnának már egy 64 bites drivert a telóhoz... Én Win 7 (x64)-en nem tudom felismertetni. (szerencsére van XP-m még mellette).
  • kissadamvikt
    #2373
    szasztok!

    rátettem erre a telóra a w800i-s szoftvert és az a problémám, h a pc-vel nem tudom összecsatlakoztatni, pc suite fent van, de driver kéne hozzá mert nem ismeri fel a vista 64-em:D vki tud segíteni?
  • tomasz18
    #2372
    nekem a kameránál van olyan,hogy ráfokuszálok beexponál,de amikor tövig nyomnám a gombot baszik rá képet csinálni...kilépek a kamerából,vissza és jó..
    de van amikor helyreteszi a jó öreg szovjet módszer... XD
  • tomasz18
    #2371
    sziasztok!valaki segítsen plz...van egy 1 éves k750i-m,és olyan szinten be van lassulva,hogy az már nevettséges.SEUSAL kb 3-4 hónapja tettem rá új softver ott megoldódott 2 napra,és azóta megint....a képnézegető egyszerűen nézhetetlen mert mire megnyitom a saját képeket amiket a mobillal csináltam,és ráakarok zoomolni az 1-2perc...mi lehet a baja?és mi lehet rá a megoldás?!
    előre is köszi!
  • Match
    #2370
    Valakinek volt már olyan problémája hogy kimúlt a fényképező?

    A képet mutatja, de amikor lenyomom a gombot, kis halk kattanás után nem csinál semmit. Próbáltam kártyára, telefonmemóriára menteni,az se jött be...restart szintén, videonál is ugyan ez.

    Mindez úgy, hogy semmi nem történt vele...egyszercsak rájött.

    Valaki tud valami megoldást?
  • rigaman
    #2369
    Hello!! Figyejjetek már szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek. Szerintetek miért van az hogy a hívásinfóban (kimenő, bejövő, összes hívás)egyik ismerősöm számát nem tárolja el. Ugye mikor felhívsz vagy bejövő hívásod van akkor a teló eltárolja az idejét és hogy ki volt az. Na de nállam annak az egy ismerősöm számát nem tárolja el. És elég sokat beszélünk. így mindig ki kell keresnem a telefonkönyvből.:S
    Légyiszives ennek a megoldásában segítsetek nekem!! köszönöm!!!
  • Higany
    #2368
    Nagyon Köszönöm!
  • Golyo69
    #2367
    ittmegtalász mindent erröl!
    èn is az itt leírtak alapján csináltam meg egy éve kb és azóta is müdödik és semmibaj nemvolt vele :D

    regisztrálni kell a fórumban és ott minden megvan ami kell hozzá...
  • Higany
    #2366
    Üdv újra! Tudnátok egy kis segítséget adni, hogy hogyan tudok a K750i-re W800 szoftvert tenni biztonságosan? Köszi előre is! Csá!
  • Street
    #2365
    Hy! Az a probléma , hogy amikor eltolom a kam védőt , be kéne adnia a kamerát és egy pillanatra felvillan aztán kilép , ugyan ez van ha a menüböl indítom a kamerát.Segítsetek!!
  • kigyoka71
    #2364
    Szevasztok kellene nekem egy ki seggitség van egy Sony Ericsson k 750 i telefonomés szeretném ki fügetleniteni de nem tudom hogy kell van kábelem de a menetet meg hogy mi kel hozá azt nem tudom akki tudja seggitsen nagyon meg kőszőném. Itt a cimem [email protected]. Előre is kősz.
  • kigyoka71
    #2363
    Hali Valaki . Tudna valaki seggiteni nekem egy k 750 i pannonos kodd kellene a fügetlenitéséhez nagyon meg kőszőném. cimem [email protected]. Az IMEI számot msn ben hagy freemailen küldőm előre is kőszi.
  • Match
    #2362
    jah, olyan nekem is van :)
    Akkor mindegy :)
  • fery02
    #2361
    Több mint egy éve rendeltem egy (állítólag direkt k750i-hez készített HPM-70-es úgymond "agybadugós" fülest, és úgy szól, hogy beszarok. Jobb annál nem hiszem, hogy kell. Még most sincs vele semmi gondom sem.
  • Match
    #2360
    Fülesre nincs valami tipped?
    Amit a w szériához adnak (most nem jut eszembe a típusa), olyat vettem, de az szvsz egy kalap szar. Az egy dolog hog ynem szól túl jól, de 3 ezer forinttért nem várok sokat, kategóriájának korrent, viszont az egész konstrukció olyan, hogy pillanatok alatt eltörik a kábel. Ok, 1 év garancia van rá (bár erre nem tudom érvényes e), viszont nincs kedvem 1-2 havonta visszavinni.
  • fery02
    #2359
    2 gigát simán kezel. Én is olyanról hallgatom a zenéket már vagy egy éve.
    Adatkábel helyett meg én kártyaolvasót használok. Szerintem kényelmesebb megoldás, meg nem is drága egy kártyaolvasó. (kb 3000)
  • boxiedge
    #2358
    sziasztok!
    memóriakártyát szeretnék k750i-be, 1gigás van de az rohadt kevés,miután ez az mp3 lejátszóm is egyben, egyszer már befürödtem egy 4gigással, teljesen befagyott töle a telefon, azt mondták mert régi hozzá a teló. a kérdés hogy 2 gigással elmegy ugyanúgy mint az 1-essel? köszi előre is!

    ja, a másik! egy ideje a felteszem adatkábellel számítógépre, nem látja a fényképeket rajta, pedig raknék fel gépre, hogy lehetne ezt orvosolni?
  • sanyiii88
    #2357
    Valaki tudna mondani olyan progit vagy olyan megoldást amivel k770i-t tudnék függetleníteni?