20
  • freegirl
    #20
    hello!itt még nem müxik,de hamarosan és nagyon jó!külföldön (németo.)már él.
  • papabear
    #19
    Szerintem meg elgondolkodtak a szolgáltatók, hogy hogyan lehetne a sok milliárdos beruházást minél előbb behozni. A régi módszer, hogy eleinte nagyon drágán csak igen szűk rétegnek kínálják a szolgáltatásokat nem valami jó ötlet nagyon sok évbe tellene megfelelő profitot termelni. (Ráadásul a 3G-t sok pénzért elsózni nehezebb mint anno a GSM-et).

    Csak úgy tudnak nagy bevételre szert tenni, ha már az elejétől széles tömegeknek kínálják olcsón, többféle konstrukcióban (lásd otthoni net). Ha már ki van építve a hálózat, megtehetik.
    Bízom benne, hogy lesz ennyi eszük a hazaiaknak is...?
  • Kis-Bob
    #18
    marketing-fogás az egész. Ha nem lenne rajta óriási haszna a Vodának, akkor nem is csinálná.
  • HUmanEmber41st
    #17
    Már M.o.-n is tesztelgetik a 3G-t, de azt hiszem, (ismerve a magyar árképzési rendszert) hogy nem ezen fogja a "kisnyugdíjas" intézni a villanyszámla-befizetését...
    Majd meg tudja fizetni az, aki havi 3-4 százezret keres...
  • Skynet
    #16
    Kedvezőbb percdíj,ingyenes hívás?:)
    Olcsó telefonok?:)

    Meg elbaszódó agyonkorlátozott vodafone szoftver amit az esetek nagyrészében ha visszaviszünk garanciaszervízbe szépen BEÁZOTT A KÉSZÜLÉK NEM RENDELTETÉS SZERÜ HASZNÁLAT MIATT címen elküldenek...:)
    Épp a minap volt pontosan erről szó a tévében..."Szeretünk" Voda...:)
  • arnyek1000
    #15
    Beteges??? nem nem beteges s..r 1xüen csak enyi
  • arnyek1000
    #14
    Természetesen jóval kedvezőbb percdíjakat, sokszor ingyenes hívás lehetőséget kínál a Vodafone

    ja és nálunk azt fogja csináli mint a tetü matáv
  • kicsizoz
    #13
    Nem az a lényeg! hanem az hogy a csajszi boldog, mert ő is a voda közösség részese lehet, te is ilyen vidám leszel ha náluk 3G-zhetsz :))
  • Inquisitor
    #12
    OFF. Aki a képbeillesztést csinálta a promóképen, az menjen el egy alapfokó Photoshop tanfolyamra ... :)
  • Inquisitor
    #11
    "az upc is ingyen adja a voip vezetékes telefonját hálozaton belül, ..."
    Szomorú lenne ha aszolgáltató tudná ezt befolyásolni, és pl. nem menne e Skype vagy a NeophoneX bármilyen szolgáltatónál. És ugye internetre bárhova ingyenesek, telefonra meg dög ólcsóak :)
  • Supergamer_real
    #10
    Mit szeretnél tudni a 3Gről gyakorlatban ?

    Kérdezz, felelek
  • DOT
    #9
    Ezt a 3G-t látta már valaki működni ? Szvsz még a GPRS is elég beteges...
  • FtranX
    #8
    na jah. láttam olyan kiírást warezoldalon, hogy "bocsi, ha egy kicsit lassan frissülünk, de GPRS-el töltöm az oldalt"
  • aDannyBoy
    #7
    Nekem volt ingyen hívásos díjcsomagom, csúcsidőn kívűl hálózaton belül ingyen telóztam.

    És nem szüntette meg a voda 3 év után sem, (nem lehetett rá előfizetni csak 2 hónapig)

    Viszont én magam jöttem rá, hogy váltanom kell, mert már nem csevegtem annyit, illetve az ismerőseim többet beszéltek vele, mint én (Dani, hívhatok egy 70-est? :)

    Amennyit most tudok beszélni a tarifacsomagommal, azért most 10.000 Fttal fizetek kevesebbet, mint amennyit az előzővel fizettem...

    szerintem nincs átvágás, csak figyelni kell. Voda se durvított volna be, ha a userek 5%-a nem kezd gprs-szel dc-zni.
  • Ch_Slater
    #6
    hát igen. ott tényleg a vásárló az első...
  • fapapi
    #5
    Egyrebkent az a legrosszabb hogy csak azert van matavos elofizetesem hogy netezni tudjak ami 3000 ft. telefonasasra nem is hasznalom.
    ugyhogy az osszes szolgaltato elen a mataval megnyalogathatja a szep kerek almam.
  • Cat #4
    az upc is ingyen adja a voip vezetékes telefonját hálozaton belül, ez mégse jelent semmit, mert csak párezer embernek van
    szóval megoldható, más kérdés hogy mit érsz vele...
  • izb
    #3
    Angliában kicsit másként mennek a dolgok...
  • kicsizoz
    #2
    Valahogy ezekben a túloptimista marketingszövegekben nem tudok sosem hinni...
    Régóta hirdetik, hogy a mobil már veri a vezetékest az adatkomunikációban, aztán késöbb mindig azt mondják, hogy mostmár aztán tényleg fogja :))
    De mintha pár évvel mindig le lennének maradva, persze ha tényleg így lesz, hogy olcsó szinte ingyen, és gyorsabb, egylábon ugrálva megyek előfizetni örömömben :)
  • Yossarian
    #1
    "sokszor ingyenes hívás lehetőséget kínál a Vodafone"
    aztán majd egyik napról a másikra jól megemeli a díjat, mint a GPRS-nél...