320
Paint Shop Pro
  • Lullaby
    #320
    Lekerekített sarkot illetve hozzáigazodó keretet hogyan lehet csinálni?
  • skyli991
    #319
    a slicernél hogy lehet 20*20 kisképnél többet létrehozni?
  • asdasddsadsa
    #318
    Tudna segíteni valaki hogy a trial lejárta után is tudjam használni a PSP8-at?
  • gordon 24
    #317
    Hát nem tudom! Hiába csinálok Plugint.. Nem fogadja a DDs-t szóval nem tudom.. Lehet leszedek egy 7-est. Mert azt talán ugy teszi be mint ahogy a linkedbe meg van adva. Mert én most csináltam a corel könyvtárba egy mappát de semmi ugyan ugy unkorrekt filét ir ki.
  • gabber_saviola
    #316
    igen, neked kell készíteni egy plágin könyvtárat.
  • gordon 24
    #315
    Aha Tehát én csináljak egy ilyet? Na de hova??? Bocs hogy ilyen sokat kérdezek, de egyszerüen semmilyen olyan könyvtár szerkezetet vagy hasonlót nem találok ahova bemásolhatnám..
  • gabber_saviola
    #314
    persze, hogy nincs mivel az első pontban ott van, hogy "mék ö dájrektori"
  • gordon 24
    #313
    Kösszi!
    De van egy gondom! Nekem a Paint shop pro x2 vagy mi van. És ez a C:program files/Corel/ paint shop pro x2 könyvtárban van és ebben nincsen plugins könyvtár., Sőt olyan filéket sem találok amiket az nvidia oldalról töltött le. Szóval hova tegyem? Vagy szerezem be a 7-est?
  • gabber_saviola
    #312
    parancsolj:
    ftp://download.nvidia.com/developer/NVTextureSuite/Paint_Shop_Pro_Steps.pdf
  • gordon 24
    #311
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni, hogy a Corel Paint shop pro x2-es verziójával, hogy tudnám elérni azt, hogy a dds filékat is megynissa a program,

    Kérlek segítsetek ebben..

    Üdv.
  • anocsa
    #310
    Oké, értem a próblémát. Kezdjük tiszta lappal.
    Hol tudnám megvásárolni a PSP9 prógramot??
    Mi az a serial? warez?
    Köszi
  • RaZoK
    #309
    itt nem szeretik az ilyen kéréseket sajnos...
    ami crack, serial, warez stb...annak nem örülnek...
  • gabber_saviola
    #308
    pedig az egyszerü kérdésedre kaptál választ, miszerint vedd meg és akkor nem fogsz itt varezolni.
  • anocsa
    #307
    Kösz a semmit. Csak 1 egyszerű kérdést tettem fel.
  • gabber_saviola
    #306
    vedd meg, és akkor nem warezolsz itt
  • anocsa
    #305
    Hahó!!
    Él még ez a forum??
    Tud valaki PSP9-hez crack-et??
  • gordon 24
    #304
    :D elég segitőkészek vagytok.. Na mind1.. Megoldom másképp.
  • gordon 24
    #303
    Srácok!

    Nekem van egy olyan gondom, hogy van egy windows extended editionom. Na most mivel ez a win akad meg szarakodik sok progival nem ezt használom. De ezen a winen van egy teljes verziou Paint Shop Pro X. Külön tudnám telepiteni, de mivel a Windows alapból fel tenné nincs hozzá kex szám. Nem tudnátok megdobni priviben egy ilyen számmal vagy valami linket adni ahol megnézhetném.. Tudom hogy tilos a Warez de nem tudom máshogy megoldani.

    Előre is Kösszi a segítségetek!
  • RaZoK
    #302
    Az ilyen programoknál telepítéskor kell bemásolni a serialt...
    Tehát telepítsd újra és jó lesz...:)
  • Katsume
    #301
    Syasztok!
    Most telet le a Paint Shop Pro 9-hez az a kb 30-40 napos próbaidőszak hallottam egy crack nevű dologról amit ha letöltök akkor örökké tudom használni a Paint Shop Pro 9-et ...a folytatás le is töltöttem ezt a crackot de a gép nem nyitja meg vmi telepítse újrát ír ki ez normális?? Előre is köszi annak aki válaszol pux..
  • Vegitaking
    #300
    Sziasztok !
    Én egy olyat szeretnék kérdezni , hogy nekem 9.01 es PSP -m van .
    Hogy tudok benne olyat csinálni , hogy például le vagyok Fényképezve , mittomén a házunk előtt , és én ki akarom vágni Magam , hogy például egy másik háttérre berakjam magam ?
    Köszi szépen , várom a választ !
  • RaZoK
    #299
    szia!

    Kattints ide és írd be amit szeretnél! :)
  • cypka93
    #298
    Nem tudjátok, hol tudok cracket letölteni a Psp 10 vagy 11-hez? Köszönöm szépen! Viki
  • aaasdd
    #297
    köszi megtaláltam.
  • phoenix1
    #296
    Attól függ, hogy melyik verziót használod a XI-es elég nehézskes, főleg első látásra, a 7.04 és a XI-es között pedig nagy a különbség. De azért a 7.04-es verziót javasolnám.
    A 7.04-esben a képernyő job felén látod a szín palettát és alatta van két kis téglalapba színek. Ráviszed az egér kurzort az egyikre (attól függ, hogy körvonalat akarsz-e vagy kitöltést, a felső a körvonal az alsó a kitöltés) és nyomva tartva az egér bal gombját megjelenik egy menü és ött lesz a gradient lehetőség is.
    A XI-es ban is hasonló de ottan ha jól emléxem kattintasz és akkor megnyílik egy ablak, ott viszont egy Gradient nevű fület keressél.
  • aaasdd
    #295
    hello! Valaki meg tudná mondani hogy hol találom a programban a gradient-et! Már mindenhol kerestem de sehol sincs meg.
  • phoenix1
    #294
    Nem baj, valakinek biztos eszébe juthat még ez a kérdés és akkor már csak keresnie kell a fórumon ;-)
  • braaa
    #293
    köszi szépen, de már tárgytalan, áttértem PS-re, meg azóta ujra is reg-eltem, de azér kösz hogy segíteni szerettél volna!
  • Dj Faustus #292
    astalavista.box.sk, Google, fájlmegosztó hálózatok (torrent, eMule, Dc++)
    Vagy használj teljesen ingyenes alternatívát: Gimp, Paint.NET,...
  • Tothicsa
    #291
    hello! nekem egy kód kéne hozzá
  • CattiBrie
    #290
    2007. márc. 25. 20:22

    :DDD

    Csak 3 hónap telt el. :))
    Azóta talán már csak megoldotta valahogy. Ha más nem, pixelenként. :)
  • phoenix1
    #289
    paint shop pro-ba rajzolsz egy körvonalat a kéznek vektor rétegen, ráírsz a vonalra, utánna vagy eltünteted a vonalat vagy átlátszóra vagyis nincsen szin kitöltésre teszed. Egész egyszerű, főleg Paint Shop Pro 7-be. Kedőnek inkább ezt ajánlanám, persze a XI nagyon jó eszköz, ha már valaki dolgozott benne egy ideje és ismeri, hogy mi hol van. :)
  • brashA
    #288
    remélem most TÉNYLEG sikerül:(az hozzászólásom normálisan)

    "(#285) mármint elipszis alakba de hogy?
    mondjuk ha van ez a képem

    és a kéz vonala mentén szeretném futtatni a szövegem.
    Ezt

    warbbrushal csináltam de ekkor elveszik a text szerkesztése lehetőség.
    még egy kérdésem ha lehet:
    Brush-nál nem lehet anti-aliast állítani, mondjuk ha a importált brushom kb 100pixel akkor az szinte használhatalan,mer nagy size ba baromi pixeles lesz,100pixelbe meg minek?"
  • brashA
    #287
    kép valamiért lemaradtam remélem most sikerül:

  • brashA
    #286
    (#285) mármint elipszis alakba de hogy?
    mondjuk ha van ez a képem

    és a kéz vonalát követne szeretnék mondjuk írni akkor hogyan???
    Ezt

    warbbrushal csináltam de ekkor elveszik a text szerkesztése lehetőség.
    még egy kérdésem ha lehet:
    Brush-nál nem lehet anti-aliast állítani, mondjuk ha a importált brushom kb 100pixel akkor az szinte használhatalan,mer nagy size ba baromi pixeles lesz,100pixelbe meg minek?
  • RaZoK
    #285
    az elöbb írtam le! (#281)
  • RaZoK
    #284
    File - References - File Locations
  • brashA
    #283
    meg ha lehet még1 kérdésem a pspb-be hova lehet pakolni a letöltött brush (abr) fájlokat??
  • brashA
    #282
    és el is árulnád hogy??....
    kösz
  • RaZoK
    #281
    a psp-ben ha mondjuk egy alakzat fölé akarsz szöveget tenni, ellipszis alakban akkor lehet olyat..