18
  • RpPRO
    #18
    Blabla....

    Mondj egy jatekot, amit nem lehet skalazni. Max. nem ultra-giga-full grafikan tolja az illeto, hanem mediumon vagy low-n. A Doom3-at is lehet tolni meg egy ezer eves voodoo5-on is 20-30 fps-sel (persze az mas kerdes, hogyan nez ki).

    Unreal 3 lehet kirak ** neha ** 1 millio poligont, de egy 512mb-os x850xt siman el fogja huzni a jatekot - kompromisszummentesen.
  • Zsoldos
    #17
    Hat jovore unreal3 es azon nem fog hasitani. 20-30 atlag fps-t mondanak a mostani csucskategorianak.
  • RpPRO
    #16
    Ez nem teljesen igaz, mivel ezek 256 bitesek es majdnem 1200 Mhz-en ketyegnek es GDDR3 a memoria tipusa. Ez azert brutal savszelesseg. Ehhez jon egy kiforrott chipkeszlet, szoval egy 512-es x850xt az 2 ev mulva is igen jol fog hasitani.
  • Kis-Bob
    #15
    azért "jo", hogy ezzel probalnak teljesítményt növelni... amúgy meg ne futja másra, csak összekötözgetnek 10 videókártyát. ez a baj. a sok loser, meg megfesz kettőt a legdrágábból, h doomozhason. Sajnálom, hogy szinte csak az ilyen játékokra van igény.
  • jani1191
    #14
    Hát még szép hogy Gef2-vel megy a Doom3(opengl).
    off:
    Nálam nem megy valami faszán kevés a ram, de ezt komolyan mondom.
    Amúgy nem lenne semmi baj, de amúgyse az én stílusom a gamma.
    CS:S 4ever

    HB Clan
  • NEXUS6
    #13
    Hát most prószáltam a doom3-at egy 64MB-s PCI-s!!!! GF2MX-el;)))

    Gyak minden effekt megvolt rajta, pedig az csak egy DX7-es szintű kari!!!!

    Sebesség, textúran, felbontás persze a béka feneke alatt, de lehetséges hogy egy kúlszuper 3GHz-es AMD64-el, sok-sok mega RAMmal az se lett volna gond.
    Más játékok persze megköveteleik a rendes dx9-es karit, szal szerintem egy enyhe káosz van manapság a hardver piacon (is).
  • Robin Hood
    #12
    Az enyém is ilyen, de "csak" 256 megás. Dobhatom a kukába? :D
  • zidder
    #11
    A szokásos marketing... a számok hatalmával győzik meg megint az embereket...
  • arty
    #10
    kb. annyi értelme lesz a 850es ATIra ennyi ram, mint a 256megás 9600asok :) mire szükség lesz a ramra, a GPU régen nem fog tudni lépést tartani az akkor megjelenitendő effektekkel/geometriával, stb ...

    mondjuk, eddig még sosem volt olyan időszak, hogy a játékok tulnyomó többsége elment volna szűrők nélkül egy csúcskategoriás kártya ram-mennyiségének NEGYEDÉVEl rendelkező kártyán ... :) (pedig a mostani jobb 128megásokon még maxon elfut majd minden ...)
  • Chappy
    #9
    kishűtő....
  • Keldor
    #8
    gyönyörű

    nem csak az szép amit a VGA tud hanem ahogy maga az kinéz:)
  • barret
    #7
    Jól beszélsz!
  • blackeagle
    #6
    Nem sok az 1 mega egy 286 - hoz ? Nekem fél megás volt a 486-ba , igaz az volt a gyenge keresztmetszet.
  • PyRex
    #5
    lol, régen 1MB volt a 286-osomban... :))))))))))))))
  • hornbali
    #4
    Ez az 512 Mb DDR jól fog jönni az Unreal 3 és a hozzá hasonló játékokhoz.
  • PyRex
    #3
    milyen volt a régi kép? :)
  • Supergamer_real
    #2
    Hát, nem megmondtam? Nézzétek az új képet
  • Supergamer_real
    #1
    Ez a hűtés az 512MB memóriára kell