23
  • Cat #23
    ott van a cikk alján
  • madart
    #22
    meg tudná valaki mondani az angol címét?
  • Cat #21
    indexet különösen utálom, mert MINDEN filmet lehúz - meg szerintem egyébként sem a tiszta véleménymondás a kritikusok dolga, hanem hogy bemutassák milyen a film anélkül, hogy elmondanák a tartamát (port.hu ebben különösen szar, simán leirják hogy mi van benne)
  • magus
    #20
    cikkironak gratulálok, de ha már mindenféleképpen leakarja huzni a filmet, akkor tegye ugy mint az index vagy a mozinet, mert igy semmi ertelme
  • mEkLaU
    #19
    Megnéztem!Hát nekem vmi kegyetlenül bejött:D
  • winnie
    #18
    nyilván valahogy a gaylord keresztnevet (magyarul tükörfordítás: b*zi úr), és a focker vezetéknevet (magyarul tükörkiejtésben: b*szó) - valahogy magyarosítani kellett.
  • Inquisitor
    #17
    Annyira nem rossz film, 1x meg lehet nézni és végig lehet rötyöni, deeee ...
    Hogy lett "Gaylord 'Greg' M. Focker"-ből Segil Bekur a magyar ferdítésben?
    (Unokatesókból meg Fei és Mell Bekur???)
  • winnie
    #16
    ha bejön a pisi-kaki humor, akkor érdemes.

    ha akarod látni, hogy bolondozik egymással d. hoffman és r. de niro, akkor is érdemes.

    nem rossz, de annyira nem is jó - röhögni tuti fogsz.
  • KeKKSZike
    #15
    Ez hülyeséég! Sztem meg sokkal-sokkal jobb, mint az első rész! :P
  • miklos17
    #14
    Állítólag nincs annyira jó, mint az első rész, igaz ez, vagy érdemes-e megnézni?
  • FoxMulder
    #13
    'Seg-lyúúúk'

    Hát ez a film veszett volt! Az egész mozi (koradélután néztem, így voltunk vagy 20an max) hangosan röhögött, úgyhogy megvolt a hangulat.
    A zavarbaejtős poénok elég silányak voltak, viszont a szóviccek ("Itt a Beckur kúria...") rohadt jók!
  • miklos17
    #12
    Az első rész nekem is tetszett, de láttam már sokkal jobb filmeket is. Remélme a 2. rész jobb lesz mint az elődje. Nemtudom ki látta a Pitkin-filmeket, de azok messze túlmutatnak a mai vígjátékok nagy részén. Szerintem.
  • LionTm
    #11
    Gyerekek javítsátok ki mert nagyon ronda elírás.
  • gz8
    #10
    Érezd a humort, ifjú jedi!
  • mEkLaU
    #9
    Én holnap nézem meg remélem nem csalodok, amikor az apjára ütött az tetszett. Most se legyen másképp
  • Sony90210
    #8
    Na ezt aztán jó megaszontam.
  • Sony90210
    #7
    Szerintem nagyon jó film, van olyan jó mint az első része vagy talán még jobb is.
  • Cactus
    #6
    Ben Stiller törzsgyökeres magyar, nem tudtad? :D Egyébként egy igen csúnya elírás...
  • Robin Hood
    #5
    Ha már vígjáték, akkor: Az örökség. Na azt nem lehet überelni. :D
  • Robin Hood
    #4
    Shag Beckur, magyar hangja Ben Stiller

    Biztos hogy ez pont magyarul tud? :D
  • Redfox
    #3
    Én láttam, nekem nagyon bejött.:D
  • alph4
    #2
    1x mindenképpen meg kell nézni, mint minden vígjátékot!
  • archkoven
    #1
    Nekem az első rész nagyon bejött, ritkán csinálok ilyet, de ezt kétszer is megnéztem. Nem is nagyon tudom elképzelni, hogy vannak olyanok akiknek nem tetszett.
    A második rész szinte minden esetben gyengébb mint az első, gondolom ez itt sem lesz másképp. Azért persze megnézem.