208
Végre egy újabb WWI RTS
  • Justinianus
    #208
    Köszönöm, de az entente megvan a virágboltból, csak éppen nem fut vista 7-esen. Vagytán a vidikártya miatt? Ki tudja.
    Amire én gondolok, az (Axon tudja szerintem) a World war 1 grabenkrieg in Europa.
  • a.carkey
    #207
    Budapest. Anno írtam privit, hogy merre.
  • Justinianus
    #206
    Ismét futottam egy kört. Sehol sem kapni. Te hol láttad? Melyik városban?
  • Justinianus
    #205
    Akkor, felejtsem el a játékot? Vagy valaki csak segít nekem megszerezni?

    Plíz!

    Különben ez lesz:
  • Justinianus
    #204
    Pfff. Az nagy pech lenne Axonnak.
  • Sippie
    #203
    és ha egy sorozatgyilkos vagy? :D
  • Justinianus
    #202
    Megértem, hogy nem adod el, én is nagy rajongója vagyok a sudden strikenak és a blitzkriegnek. Amúgy élvezettel szoktam olvasni az írásaidat, és örömmel nézegetem a képeket, amiket fel szoktál tenni különböző fórumokban. Ha esetleg valamikor elugranék hozzád egy pendriveal akkor meg is oldódna a problémám. Mit szólsz hozzá?
  • Axon
    #201
    Nem adom el, gyűjtöm a Sudden Strike és a Blitzkrieg játékokat eredetiben. Feltölteni sem tudok a lassú adsl kapcsolatommal. Ez a játék kb 1,5 giga.
  • Sippie
    #200
    ez is olyan buggolt szar mint a Sudden Strike? Az AI úgy csal mint a kurva élet, artykkal szétszed már a pálya elején. Vagy javítva lett már?
  • Sippie
    #199
    K = Ok
  • Justinianus
    #198
    K. Ez mit jelent?
  • a.carkey
    #197
    K.
  • Justinianus
    #196
    Akkor , ha látsz egyet, kérlek vegyél nekem!
  • a.carkey
    #195
    TESCO, ELECTRO WORLD, AUCHAN. Kizárt, hogy nincs belőle. Ha néha beugrom vásárolni valamelyikbe, nem volt még olyan, hogy a World War I., blitzkrieg motoros RTSt ne lássam. Az akciósok között szokott lenni.
  • Justinianus
    #194
    Kedves Barátom!
    Ha lehetne valahol kapni, hidd el megvenném. De SEHOL nincs.
    Nem vagyok egy warezolós fajta. Ezt a játékot viszont nagyon szeretném, de torrent toldalon nincs fent.
  • a.carkey
    #193
    Vagy menj be egy felszámolandó Electro Worldbe. Ott biztos van még belőle.
  • a.carkey
    #192
    576. Kb. 890 forint körül a tiéd lehet.
  • Justinianus
    #191
    Hú de jó!!!
    Számítottam rá, hogy megvan neked Axon. Nagyon szeretném, ha nekem is meglenne. Van ötleted? Tudnál segíteni nekem?
  • Axon
    #190
    Nekem éppen megvan...
  • Justinianus
    #189
    Kedves axon!! Vagy bárki!!

    Ha a world war 1 , a blitzkrieg motoros megvan valakinek, kérem írjon. [email protected]

    nagyon köszönöm.
  • Axon
    #188
    Demóhoz crack????
  • Tass
    #187
    Sziasztok. Feltettem a demót, de nem találok sehol a neten cracket hozzá. Napok óta googelezem, és semmi. Mintha föld nyelte volna el. Légyszi segitsetek
  • FlorianKom
    #186
    Magyarítást csinálok a world war 1-hez aki segítene vegyen fel msn-re:
    [email protected]
  • Elar
    #185
    Na már kezd szétbaszni az ideg a játékon :)
    A 2. Tutorialt csinálom, de vhogy nem úgy ahogy kellene.
    Szétbontottam a hadsereget, tartalékba küldtem akit kell, kijelöltem a támadást és mégis azt írja ki, h vmit rosszul csináltam.
    Valszeg a bontást csináltam meg rosszul az egyik hadseregnél, de nem értem miért? Mindetn úgy csináltam ahogy írta..
  • Elar
    #184
    Köszi szépen, most megpróbálom :)
  • a.carkey
    #183
    Pl innen! A c még tuti felment "ocsított" verzióra is. A d re már nem emlékszem.
  • a.carkey
    #182
    Ha nem eredeti, ne a legfrissebb patchet, hanem a WW1_Patch_v1.0.4c.exe, vagy WW1_Patch_v1.0.4d.exe töltsd le! Ezek közül valamelyik még felmegy és már azzal sem dobál ki meg játszható. de persze érdemes megvenni.
  • Elar
    #181
    Sajna nem müxik azzal a seriallal amit "adtak" hozzá.
    Persze megveszem ha tetszik.
    Csak mindig azzal kezdem, h letöltöm a gamet, rá a legfrissebb patch és ha leköt a játék - megveszem. (és tényleg)
    Itt sajnos elakadtam a "rá a legfrissebb patch" lépésnél :)
  • a.carkey
    #180
    De szabad, azt hiszem d ig nincs letiltva a szérial. De érdemes megvenni.
  • Elar
    #179
    Hát ez az a játék amit nem szabad patchcselni - hacsak nem az eredeti game van meg :D
  • Fasiszta
    #178
    Tudsz cd key-t adni?
  • a.carkey
    #177
    Tk. az egész világ, de gyakorlatilag főleg Európa.
  • Fasiszta
    #176
    És az egész világ van vagy csak Europa meg észak-afrika?
  • a.carkey
    #175
    Ha diplomácia által a szövetségeseid lesznek, és kétjátékos hadjáratot nyomsz, akkor irányíthatod őket is.
  • Fasiszta
    #174
    Olaszokkal nem lehet lenni?
  • a.carkey
    #173
    Plusi! Te sem tudod mi lehet a gond?


    Kb. ez a helyzet, és vmi miatt nem turn based módban kiírja a next turn gombnál amit kiír. Ez korrekt lenne, ha francia lennék (nem lépett kötelezően a piros zászlós egységekkel), de nem vagyok az ...
  • a.carkey
    #172
    A La Grande Guerrevel kapcsolatban még egy kérdés:

    Eddig turn basedben nyomtam, de túl lassú így. Találkozott már valaki olyan dologgal, hogy NEM turn based módban miért nem engedi az end turn opciót? Elvileg az írja ki, hogy nincsenek aktiválva bizonyos seregek, meg nem adtam ki a megfelelő parancsot, de NEM turn based módban NINCS aktiválás. Ezért is érdekes. Most jött elő ...
  • a.carkey
    #171
    Nem tudja valaki, hogy az állandóan "abbamaradó", nem folytatódó zenével (be kell lépni menübe, hogy szóljon újból, mert valami iszonyat a késleltetés) játék alatt lehet-e valamit kezdeni. Idegesítő ...
  • a.carkey
    #170
    Már a G patch is kijött :)
  • a.carkey
    #169
    ... szünet ...