217
Singles 2
  • Baniku
    #135
    Könyörgöm segítsetek!
    Letöltöttem a Singles 2-t... Kérte a CD-t...
    Becrackeltem, de sztem hibás a crack. (amit szintén letöltöttem.) Nem látszanak a játékban az emerkék. Csak a szájuk meg a szemöldökük.
    Valaki mondjon egy linket ahonnan le lehet tölteni egy patch-et vagy egy crack-et!
    Ja, és hol a crack könyvtár? Nem találom!
    Előre is KÖSZI!
    Írjatok!!!
    E-mail címem: [email protected]
  • Baniku
    #134
    Samspye! Honnan töltötted le a Nocd Patch-et? Légyszi küld el a címét! köszi!
  • xosos
    #133
    Szóval...mely fájlokat kell módosítani a pénzkódhoz?
  • Samspye
    #132
    Oké! Már megoldottam. Letöltöttem egy Nocd Patchet.
  • Samspye
    #131
    Sziasztok!

    Légyszi segítsen valaki! Letöltöttem a játékot, és akármelyik patchet teszem is föl nem tudom vele elindítani. Kiírja, hogy kéri a cd-t és a virtuáli smeghajtóbol nem ismeri föl így nem indítja el. Az lehet a baja, hogy ugye nem eredeti a játékom. De ki lehetne ezt a problémát küszöbölni valahogy? Azért szeretném patchelni mert láttam, hogy így 1 fájl átírásával magyarul indulna el a game. Vagy ha nincs erre megoldás akkor valaki be tudna linkelni 1 honlapot amelyről magyarul le lehet tölteni?

    Előre is nagyon köszönöm! Üdv!
  • xosos
    #130
    Keem1,azt tudom,de nekem az a gondom,h nem tudom mely fájlokat módosítsam
  • Keem1
    #129
    xosos, a Singles 2-ben nincsenek beírható kódok mint a Simsben (legalábbis ismereteim szerint).
    Csak úgy tudod buherálni a játékot, ha a #101-es hsz-nek megfelelően az egyes fájlok tartalmát módosítod.
  • xosos
    #128
    Én feladom...bassza meg(már sorry)én mindenkinek próbálok segíteni,de nekem senki...ennyit erről
  • Dante73
    #127
    Akkor szedd le a videókártyádhoz a legujabb drivert, telepítsd ujra a dx9.0c-t,
    de persze lehet, hogy valamlyik kodek-pakk a bűnös...
    Több 5letem nincs....
    Még talán, ha van fix.tv-d, hívd hétfőn Marcit vagy Szalut a Varm-up ban(16:30). Ha nincs, akkor fixtv.hu/live. ott is lehet nézni a műsort.

    Dante.
  • edikee
    #126
    de nem tft-m van .. ja és ez apumnál elindul.. szal nem a cd vel van gond
  • xosos
    #125
    Valaki létsziiii,segítsen mááár
  • Dante73
    #124
    Ha Tft-d van, akkor állitsd át a felbontást. Ha akkor sem jó, akkor szedd le mégegyszer... legalább a nocd.exe-t.

    Dante.
  • edikee
    #123
    ajj nekem még mindig nem megy a game :(:( még mindig fekete a kép ha elinditom :(
  • xosos
    #122
    Dante,nem lehet h az asztalon tányérok vannak,mert álltalában akkor nem ül le,mert nem tud enni akkor...
    De vki az én kérdésemre is válaszoljon(hova írjam be a pénzkódot??)??
  • Dante73
    #121
    Szilvy18!
    szedd le az 1.3 patch-ot. és telepítsd. Ha nem eredeti a game, ujra törd meg, majd a config mappában találsz 3 hulang.cfg file-t.
    A három eng.cfg-t tedd át egy másik mappába, majd nevezd át a hu fájlokat eng-re.
    Vigyázz pontossan arra, amit az elöbb másik mappába raktál. A játék teljesen magyar!
    Viszont a Vacsinál én is elakadok. Elküldöm kimet, megfőzők, vacsorázni hívom, erre megkérdi mit főzők. és semmi sem történik. Odaáll a tűzhely elé és valami áthúzott szék jelenik meg felette egy gondolat-buborékban. Ja, a sátrat a nappaliba raktam.
    Mi a gond?

    Dante.
  • Szilvy18
    #120
    Sziasztok! Valaki nem tudna nekem a Singles 2-höz egy végigjátszást?
  • xosos
    #119
    Szilvy,őszintén nem tudom.Én megvettem.Ha kell az a cím ahonnan én vettem szivesen megadom.
  • Szilvy18
    #118
    A Singles 2 le lehet valahonnan tölteni magyarul?
  • xosos
    #117
    hát igen,kicsit..nagyon elnéztem a szöveget.Valószínű,h azért írta ki,mert túl korán kérdezted meg...este 20 óra fele kérdezd majd meg megint..persze ehez hozzá tartozik, Kimnek új jegyet kell venni(de előtte kérdezd meg Kimet)
  • xosos
    #116
    Szilvy,nekem a magyar változat van meg,ezért szerintem azt jelenti a szöveg,h nem hívhatja meg,mert még mindig haragszik rá.Viszont,Kim-nek megvetted a jegyet?És ha igen,akkor mondom,beszélgess sokat Anna-val,mesélj neki viccet...aztán odafog majd menni hozzád és mondani fogja,h (vmi ilyesmi):,,Josh,mostanában nagyon jól elvagyunk,és örülök,h újra barátok lehetünk"vagy vmi ilyesmi...utána Kimnek add oda a jegyet(de majd csak este 20 óra fele).Utána főz vmi finom vacsit és akkor kérdezd meg Anna-t..
  • Szilvy18
    #115
    Akárhányszor rákérdezek a romantikus vacsorára mindig ezt a szöveget írja ki a játék: I'll have to calm down- it's still too early if I want a dinner by candlelight. Ez most mit jelent?
  • Szilvy18
    #114
    Köszönöm a segítséget
  • xosos
    #113
    pl:beszélgessen Josh Annával,meséljen neki viccet...stb
  • xosos
    #112
    Szilvy,Anna azért nem fogadhatja el a meghívást,mert még haragban van Josh-al...próbáld rendezni a kapcsolatukat és utána már elfogja fogadni:)
  • Szilvy18
    #111
    A Singles 2- nek van már végigjátszása?
    Ha van akkor írja lr valaki,hogy hol.
  • Szilvy18
    #110
    Sziasztok! van egykis problémám a játékkal. A story-nál nem tudom sehogy sem elhívni az Annát romantikus vacsorára, mindig nemet mond. Hogy lehet tovább jutni.
  • xosos
    #109
    Edikee,hát én se értek vmi nagyon hozzá,de szerintem(!),egy számítógép szaküzletben próbálj meg keríteni egyet.
    Szóval hova kell beírni azt a pénzkódot?????
  • edikee
    #108
    oksii de hogyan szerezhetek másik drivert ? én ehez hü..e vagyok
  • xosos
    #107
    Jah,és olvastam itt h nincs magyar nyelven Singles 2...ez butaság!Van,én is most vettem meg.itt a cím: http://576.hu/termek_adatlap.php?id=31436
    Itt meglehet rendelni magyar nyelven.Remélem tudtam segíteni
    És most pls,valaki válaszoljon nekem
  • xosos
    #106
    Ha vki tud,létszi segítsen
  • xosos
    #105
    Hahóóóó!!!Szóval??hova kell beírni pl ezt:moneystartpenthouse
    ????
  • nagykispeter
    #104
    másik driver kell a vid kártyához
  • edikee
    #103
    sziasztok , nah nekem van egy kis gondom ... nem nagyon akar a singles 2 elindulni ..:S nemtudom h miért :S és a monitor elfeketedeik ... vki plzz segitsen mit tehetek ezügyben ?? jah és a zene az megy meg minden csak a kép nem látszik ..
  • xosos
    #102
    Sziasztok,nah nekem speciel a gondom az hogy hova kell beírni ezeket a kódokat?pl: moneystartstory
  • Dragonkiller
    #101
    Sziasztok!
    Pár hozzászólás a játékhoz:
    Ami a nude-t illeti, a játék alapból ilyen (legalábbis nálam) de a neten találtam ezzel kapcsolatban egy kis leírást:

    "Singles 2: Triple Trouble Cheat: Nudity
    This will affect a critical system file for the game. Make a back-up copy of the file before you edit the heck out of it.

    Locate the /Program Files/Singles2/Config/ directory and find the Game.* file. Edit that file using a text editor, such as Notepad. Locate the following code and make the following changes to your file:

    # min window size
    minWindowSize = 320 200
    # min/max window aspect ratio
    minWindowAspectRatio = 0.56
    maxWindowAspectRatio = 3.59
    # pixelate (instead of black bars)
    pixelate = true
    # shall breasts and genitals be pixelated in
    # uncesnsored versions? (for exhibitions)
    fullPixelation = false
    }
    Translator
    {
    defaultDictionary = langIntEnglish.cfg
    defaultDictMissing = langIntEnglishMissingWords.cfg


    This should get rid of the mosaics over the naughty bits. Enjoy!"

    Ebben az a bibi, hogy hímnemű játékos esetén odatesz egy gyönyörű fekete négyzetet, a fenti változtatás ezt nem oldja meg. (Mellesleg - mint említettem - nekem a game.cfg-ben nem volt mit változtatnom, ugyanis alapból ilyen volt.)

    Találtam még két dolgot ezzel a négyzettel kapcsolatban, hogy külön-külön eltüntetik-e, azt nem tudom, de együtt biztosan:

    1.
    Config\Game.cfg-ben

    # level of nudity
    lon = 10

    2.
    Singles2\loca\english-ből a scmt4.dll-t átmásolni a Singles2 főkönyvtárba!

    Ezt a kettőt egyszerre léptem meg és így most nincs fekete négyzet, úgyhogy lehet gyönyörködni a .... Na persze, ez a nőnemű játékosoknak szól :-)

    A magyarítással kapcsolatban:
    Ha letöltitek az 1.2-es vagy 1.3-as patch-et (sőt talán az 1.1-esben is bent van), akkor láthatjátok, hogy felinstallál a Config könyvtárba egy langHungarian.cfg-t (meg a többit is) és ezt átnevezve a default langIntEnglish.cfg-re már magyarul is megy a játék.

    Pénzzel kapcsolatban:

    "Singles 2: Triple Trouble Cheat: Money Hack
    Note: Back up your file or you change a critical game file and wind up having to do a reinstall.

    Locate the config.* file in the Singles 2 directory and open it with a text editor like Notepad. Locate the text string with moneystartstory under the game section and you can edit the starting amounts for all new (non-loaded) games.

    game
    {
    moneystartstory = 5000
    moneystartbackyard = 25000
    moneystartapartment = 50000
    moneystartpenthouse - 90000
    then under this section you will find all the games..
    Storyenable = true
    backyardenable = true
    apartmentenable = true
    penthouseenable = true

    And equate the values to true to have everything the game offers to play. The money can be set up to 100,000 or you can change the first line where you see xxxx = 100000 to a different number and increase each game's starting money to the new maximum."

    Tudom hogy azokban az esetekben, mikor idéztem illett volna linkelnem, de sajna már nem emlékszem, honnan szedtem ezeket az infókat (én ugyanais egy txt-ben tárolom). Ezért sorry, töletek is, tőlük is...
  • Checkerboy
    #100
    Jó kis játék :D Téktékték xD
  • Dexantreal
    #99
    van valami cheat itt,mint a Sims 2-be,hogy induláskor a lóvét lehet növelni?:S utólag kíváncsiságból leszedtem és egyedüli bajom a lóvé hiány induláskor
  • Magic Boy
    #98
    Attól még te megcsinálhatnád az oldalt(esetleg a Magyarítást is)!
  • Keem1
    #97
    Jaja! Hát így jártam
  • Duddits
    #96
    Háááát, itt nem nagyon örjöngenek a Singlesért.... :-)