16
  • Skyper
    #16
    Megvan nekem a Skype, nagyon szeretem, mer sok funkciót tartalmaz, de MIJEN LESZ A MOBILON????
    Igazán nem úgy tünik hogy a görgetős elvvel tervezett mobil-skype annyira jó szolgáltatásokat fog tartalmazni...
  • Skyper
    #15
    Hallottam a Samsung mozgásérzékelős telefonnyáról... Ha a Skype-ot erre install lálnák akkor az a telefon mindenes lenne...
  • Skyper
    #14
    Nem mondom hogy hátrány a dolog,de ha az UMTS hálózat magyarországon 4-5 év múlva épül ki teljesen, akkor ez.... Kb 10 év múlva
    Murdoc jól mongya, ez nagyon drága lesz, még drágább mint a normális telefonálás :))
    Szóval maga a mobilra tervezett Skype-ot nagyon értékelem de csak németországban fogja megérni az embereknek, ahol a percdíj csúcsidőben 5 forint.....
  • LiPTON
    #13
    nagyon tuti! én imádom a skypeot, de nem tudja valaki, hogy terveznek-é ilyeneket Nokiákra....?:)
  • Murdoc
    #12
    Huhúú, én imádom a skype-ot, ráadásul Motorola(j) telefonom van! Magyarországon ez úgyse lesz lehetőség, valahogy úgy is megsarcolnak minket az imádott mobilszolgáltatók. végül is nekik kellett kipengetni a pénzt a 3G hálózatokért, szerintewm biztos keményen behajtják majd rajtunk. De mindenképp pozitív a hír!
  • Keldor
    #11
    jó ez a progi
  • Mipi
    #10
    Jól is teszik hogy beépítik ezeket figyeljétek meg 1-2 éven belül fillérekért fogunk netezni meg telefonálni mert az összes szolgáltató versenyezni fog ki a legolcsóbb. Kár hogy nincsennek ilyen szolgáltatások a gázban és az áramban mert azt aztán tényleg lejebb kéne vinni.
  • Antychrist
    #9
    KIRÁLY!!!!!!!!!
  • Steffff
    #8
    Én nagyon örülök enek a hírnek!
    Ha már Motorla telefonok között akár olcsóbban, (ne adj isten, ingyen /bár ez kizárt!/) lehet majd telefonálni, akkor is megérte!
    Emberek!
    Ne legyünk pesszimisták! Valahova ujítani kell, és ez szerintem egy jó irány! :D Én örülök neki!
  • semi
    #7
    Én is a telefonhívások fogyasztói árainak csökkenését látom benne!
    Bár az is lehet, hogy csak bízok egy szebb jövőben! ;-)
  • nenad
    #6
    kulfoldon eleg sok ceg hasznalja,illetve elerheto skypon keresztul. Ha pl havi x dijat fiztesz a netert de 2x eretekben hivod oket mar boven megerte..
  • nemcsakfeel
    #5
    hátha van értelme akkor csináják, de nem látok benne nagy rációt.
  • vgez
    #4
    ki mondta, hogy a 3G olcsó lesz? :o)
  • lokko
    #3
    ez így most a szolgáltatók halála lehet, ha a G3 szabvánnyal olcsóbb lesz a mobil "széles" sávú internet, és a skype telepíthető lesz a telókra akkor ki a fene akar majd prcdíjjért telefonálni? ez olyan mint az MMS, ami minden további nélkül jelenleg is kiváltható mobilról küldött e-maillel, csak annyi a különbség hogy itt a fogadó is fizet, de nyúlfarknyi összeget. nagy háború várható az biztos, először korlátozások, 1. lépés: az okos telefonokra amiket a szolgáltató biztosít akciósan, azokra nem lehet nem a szolgáltató által hitelesített szofvereket telepíteni, ellenlépés: az emberek a szinte "ingyen" percdíj reményében eredeti kódolatlan telefonokat vásárolnak meg többért ... 2: szolgáltatók növelik az adatforgalmi díjakat ... ellenlépés megjelennek olyan mobilszolgáltatók akik profiljuk alapján nem GSM hanem csak TCP/IP adatforgalmat bonyolítanak általánydíjért ... és így tovább ... idővel jól járunk :D
  • _Neo
    #2
    Hát igen. A szolgáltatók csinálják jól, mert nagyon meggazdagszanak rajtunk...
    De skype amúgy szerintem nagyon jó, én használom, bár nekem nincs túl sok ismerősöm aki használja, pedig sokkal többet lehetne spórolni rajta...
  • akyyy
    #1
    jó lenne, csak sajnos magyarországon nem sokat fog érni köszönhetően a szolgáltatóknak