797
The Suffering 2
  • Voltan
    #757
    Köszi, de ez nálam permanens jelenség. A karakterek pathfinding-jával van nagy baj, erre jöttem rá. Az a feka haver az elején az is csomószor csak nekimegy a falnak, aztán gyalogol egy helyben. Egyszer egy nyitott ajtót is elállt. Nem értem, mi lehet, ez, mert mint mondtam, a régi gépemen semmi probléma nem volt. Megjegyzem, gyorsabban is futott, mint az újon, ami már tényleg vicc. Driverek ugyan nem a legfrissebbek, de 1-2 hónaposak, ennek a játéknak meg ugye az bőven jó. Fura...
  • Birdhill Thug
    #756
    Voltan, ezzel a scriptelési hibával én is találkoztam. Először azt hittem, hogy a lefordított szövegek miatt kuszálódnak szét a dolgok, de most már tudom, hogy tévedtem. Igaz, eredeti a játék, ami nekem megvan, de azért, mert minden egyes játékindításnál bekéri a CD-t a játék, - sok időt elfecsérelve ezzel a hülye hitelesítési eljárással - inkább megcrackeltem a dolgot és nem kell lényegtelen dolgokra perceket vesztegetni.

    Nekem akkor jött elő szokszor ez a hiba, amikor Miles rácsodálkozik, hogy kinyílt az ajtó és erre ő felrohan a lépcsőn és el kezd mentegetőzni, hogy nem ő csinálta az egészet. Amikor a hibás rész előjön, akkor felfut Miles a lépcsőn, de csak félig, mert beleragad a lépcsőfokokba, nyitva marad az ajtó és a másik viszont nem nyílik ki.

    Úgy sikerült megoldanom a problémát, hogy csináltam egy mentést az után, ami után nem tudtam továbbmenni, majd betöltöttem azt. Erre igaz, hogy eltűnt Miles, és az ajtó is nyitva maradt, de szerencsére a másik ajtó is kinyílt.

    A második hibás esemény az volt, amikor az Arsonistek eltűnnek és fent az emelvényen megjelenik Miles, hogy ő most elmegy kinyitni az ajtót. Elment volna, ha megint nem ragad bele a lépcsőbe.

    Egyszer találkoztam azzal a hibával, ami neked jött elő, de egy betöltéssel véget vetettem a bugnak, a legutóbbi betöltésnél már minden jól működött.

    Itt a kép arról, amikor mindkét ajtó nyitva áll:
  • Voltan
    #755
    Nálam az a gond, hogy egyszerűen nem triggerelődnek az események. A régi gépen játszottam vele, sokáig elvittem, de most még a börtönudvarról sem jutok ki (legeslegeleje), mert a zsaru csak áll ott a puskával, és nem történik semmi. Egy rabnak ki kéne nyírnia, aztán ki kéne nyitniuk a kaput, hogy továbbmehessek, de lóf*sz se történik. Van erre megoldás?
  • anubiscool
    #754
    tudom a faszit a végén elfogyott a türelmem valakimit csináljak
  • anubiscool
    #753
    csáó
    Daemon tools 4 szériával próbáld csak indítani mert a régivel nem indul!
  • REXCraft
    #752
    lekéne szedni a cracket ;)
  • fbikapus
    #751
    Sziasztok!
    Visszaolvastam,de nem láttam , hogy másnak is lenne ilyen gondja mint nekem.
    THE SUFFERING TIEST THAT BIND
    Enter a disk key for the disk labelled disk1
    EZt irja ki és nem indul a games tudna valaki segíteni? Köszi!

  • mihotiby
    #750
    okés,megvan köszike.és utána ennyi is volt.
    ki is pörgettem.nem is tudtam hogy ahol kínlódok,azmár a legvége.
  • REXCraft
    #749
    1:mindig démon formában probáld emg csapkodni azt a "kopasz csávót" :D
    2:amikor a Slayerek (kardos kezü,lábü mocskok) vannak ne nyird ki a páncélosat közülük mert akkor nem fog a kukac másikat rakni...
    3:a kukacot nem kell löni..azt akár akarod akár nem ott van :D
  • mihotiby
    #748
    Sziasztok.Én most a 18.pályán vagyok.ahol egy épület romjani között kell kinyírni a dögöket,meg ott van a kopasz csávó is,aki úgy át tud változni mint én.lövöldözöm őket,de semmi.házon kívül van egy kukac ami mindig benyúl házba és teszi le a dögöket.gondoltam akkor kukacot kell megölni,hogy ne rakjon be több szörnyet.de mintha lepattogna róla a golyó.valami tipp esetleg??
  • Halfer
    #747
    Ha viszont odamész a csaj melletti rácshoz, és "jó" monsztaként csapsz egyet a lánccal, akkor szépen kifekszik a csaj :)
  • DanRyu
    #746
    Csak lőni kell a helikopter és egy idő után kigyullad, majd lezuhan. Ennyi.
  • Halfer
    #745
    az a helyzet hogy én emlékszem rá, csak arra nem, hogy hogyan csináltam meg. ezért nem válaszoltam, hülyeséget nem lett volna érdemes írni. ttibi pedig lehet hogy azért nem emlékszik rá, mert a csajt maga mellé állította (a gonosz énjével), akkor viszont kimarad a helis pálya :)
  • Redman1122
    #744
    megcsináltam gecc.most az utánna lévő kukacot gyűröm
  • Redman1122
    #743
    kösz a tippet de sajna nem jött be.most is ugyanott vok de azzal a külömbséggel h most felvettem egy vállról indítható rakéteát és van benne 3 rakéta.megint kinyírom az összes katonát a helikopterbe meg beleeresztem minda 3 rakétát de semmi.mostmár kivagyok vele teljesen.amúgy ez a pálya a drawning pool előtt van(lifetime companion a neve)valaki esetleg más tipp??
  • ttibi
    #742
    gözöm sincs melyik rész az(pedig 2xer is végigvetem) nem lehet hogy szét kell robantani a helit? gondolom probáltad előről kezdeni a pályát, hátha valami bug miat nem tudsz tovább menni! más most passz!:)
  • DanRyu
    #741
    Na már megcsináltam, végignyomtam.
  • DanRyu
    #740
    Hali

    Én asszem a végén vagyok, de nem tudom mit kell csinálni a kopasz faszival meg a kukaccal hiába lövöm őket semmi bajuk.
  • Redman1122
    #739
    cs.dankokaka te hogy csináltad meg a level 15-öt amikor a csaj lő a helikopterből?????segíts!!
  • Ewergo
    #738
    Na bakker... meg van. Hát elég hüle megoldás a készitök részéröl.: 2-es bill. -térkép és ott a numerikus billentyün a 4-eset megnyomva vált lefelé. Ezt a variát!!!
    Nemhogy valami egyszerübbet találtak volna ki, pl. az egérrel léptetni lefelé...!? Már csak azé mert láttam sokan itt akadtak el.
    Köszi szépen a segitséget!
  • Redman1122
    #737
    HALIHÓ.Kérlek segítsen valaki!már több napja azon szenvedek hogy mit kéne csinálni a 15.résznél(lfetime Companion)ahol a szöszi csaj lő a helikopterből.előre is köszönöm
  • Halfer
    #736
    hát figy, a szekrényben ha felvetted a levelet amit Carmen írt, akkor az inventoryban ott kell lenni. és nem tudom melyik noteszt nézted meg, nem az kell ami a menüből nyílik. tipp: optionsba controls. keresd meg vagy állítsd be hogy mi nyissa a cuccokat és utána a leveleknél a fel-le gombal külön válthatsz.. remélem ez már segít:)
  • Ewergo
    #735
    http://kepup.extra.hu/?nvtelen60.jpg
  • Ewergo
    #734
    Hello!
    Most itt vagyok. Visszaolvastam...a lakásban egy térképet vettem fel és a szerkényböl két tépett papirt. Beléptem a noteszekhez, elolvastam az üzeneteket mind a 3 könyvböl, és nem történt semmi. Az emlitett "M" billentyüvel nem jön be semmi.!
    Megköszönném ha valaki tudna segiteni, utbaigazitana!
  • DanRyu
    #733
    Hi

    És esetleg nem tudja valaki az örökélet kódot?
  • Redman1122
    #732
    Hy All én is kenem a game-t csak level 15-ön elakadtam ott amikor a szöke csaj lő a helikopterből és már nincsenek katonák,és nemvágom hogy mit kell csinálni.átalakulni át tok.a segítséget előre is köszi.kérlek segítsetek
  • DanRyu
    #731
    Sziasztok

    Én elrontottam a mentésemet mert mindíg megőlnek, mikor visszatőltöm a játékot. Hogy lehet előről kezdeni a pályát, mert akár mit is csinálok nem tudom előről nyomni?
  • Redman1122
    #730
    Hy All én is kenem a game-t csak level 15-ön elakadtam ott amikor a szöke csaj lő a helikopterből és már nincsenek katonák,és nemvágom hogy mit kell csinálni.átalakulni át tok.a segítséget előre is köszi
  • Halfer
    #729
    a hang azt mondja olvasd el a levelet amit a szekrényből felvettél. carmen mondja neked. ez a 2 hét alatt végignyomkodhattad volna a billentyűzetet, hisz vmelyik gomb (nem emlékszem melyik - asszem M) megnyitja a leveleket, leírásokat, fotókat, majd ott a Numpad segítségével simán odaléphetsz a levélhez és utána sima ügy ;)
  • him13
    #728
  • him13
    #727
    Sziasztok. Segítségre lenne szükségem. Most játszok a játékkal és már az elején elakadtam. A házamban vagyok és nem birok kijönni onnan. Egyfolytában azt mondja egy hang, hogy nézzem meg a papírt amit bent találtam az egyik szobában de hiába nézem meg nem jutok előrébb. Egy ajtó be van zárva és azt kéne valahogy kinyitnom. Az ajtó mögül egy férfi kiabál és valami ég mögötte. Kérlek segítsetek mert kb. már 2 hete azon agyalok hogyan kéne tovább menni. Előre is köszi
  • ttibi
    #726
    no most vittem végig 2x egymás után! előszőr végig vitem a játékot és utána mentem a new game-re és akkor azt írta hogy valamit unlokoltam és választhatam 3 dolgo közül (evil, good, és még valami)az mire jó?

    1 kérdésre: 2 féle befejezés van, van egy "gonosz" és van egy "jó"! befejezés:)
    2 kérdés:akkor kapsz ilyen bonusz cuccokat ha elérsz egy szintet! ha "jó" vagy akkor megkell menteni embereket ha gonosz akkor mindenkit ki kell nyirni(civil emberekre gondolok)....úgy tudod nézni hogy épen hogy álsz hogy menyomod a 2-est (asszem alap bill beálitás) és ott a családi kép felet van egy "szalag" vonalakal, ha barra megy akkor gonosz vagy ha jóbra akkor jó! mikor elérsz egy vonalat kapsz valami bonuszt az átválozáshoz!. pl: láncot, kést,...stb!

  • qwd666
    #725
    Na mivel senki sem válaszolt, a biztonság kedvéért megkérdezem még1szer :). Hátha... (tudom h debil kérdések, de ez van:D )
    Az első az, hogy olvastam vhol, hogy többféle befejezése is van a játéknak . Azt szeretném megtudni, hogy mégis hányféle, miben különböznek ezek, illetve mivel befojásolom ezeket?
    Aztán (egy másik hülye kérdés:D...), amikor lent voltam a drowning pool-nál, akkor a pálya végén, mikor a fiámért mentem abba a sárga izébe kaptam vmi láncot, ami akkor lecc elvileg elérhető, mikor átváltozom. Azt szeretném megtudni, hogy ez mire jó, hogyan tudom használni, a játékban hozott döntésekkel hamarabb megkaphatom-e illetve kaphatok-e helyette vmi mást?
    Na hát előre is köszi és boccs h ilyen hülyeségekkel zargatlak titeket:D.
  • Halfer
    #724
    hát, tényleg csak tipp. driverfrissítés vagy ha van patch.
  • qwd666
    #723
    Hát akkor elmehet a videókártya a tudjátok hova:D!
    Mellesleg arra a pár kérdésemre tud válaszolni vki?:) THX
  • Truck Driver001
    #722
    Vlki nem tudja miért fagy ki a játék,ha benyitok egy ajtón?Akkor jönne a következő pálya pont,de kifagy.Vlmi tipp?
  • Halfer
    #721
    hm, akkor itt van a kutya elásva :D ezek szerint az msi6600-ot és a gt-t nem csípi (haveromnak inno6600gt-vel jó volt). ez viszont eléggé rossz, mivel ez a kari még ma is korrektul futtatja a játékokat. én régi driverekkel is próbálkoztam, de nem sikerült, wehh...
  • qwd666
    #720
    msi 6600-as (csak...:D), és sajnos semmi ötletem a megoldásra. És ami bosszant, hogy megvan még a régi G-force mx440-es, amin futott, de most cserélgessem a videókártyákat?:D (bár szerintem megérné egy hétre visszatenni azt:D)
  • Halfer
    #719
    akkor már sokan vagyunk akiknek ez a gond az elsővel. nekem is kedvem támadt harmadszorra (vagy negyedszerre?) végigvinni, de akármit csináltam dettó, mint neked. te sem tudsz rá megoldást, mi? esetleg neked is msi6600gt-d van? már 2 msi6600gt tulajnak is (engem is beleértve) ilyen volt...
  • qwd666
    #718
    (mellesleg az egyet többször is végig jáccottam, csak mostanában a jól ismert problémám adódott [nincsennek falak, szörnyek...:)])