797
The Suffering 2
  • Broafka
    #797
    hali, tudom, hogy már valszeg senki se jár itt, de tudna valaki segíteni? állandóan kifagy a játék, amikor a 13. résznél beszállok a liftbe. Van valakinek valami ötlete?
  • URH
    #796
    Vagy ez csak ps2-n van?
  • URH
    #795
    Tényleg úgy kezdődik a játék, hogy be lehet tölteni az első részből a mentést és annak a moralitása alapján kezdi el a történetet?

    Mert én anno emlékszem, hogy a jó befejezést kaptam, de mentésem már nincsen. Nincs valakinek egy olyan mentése, amin a moralitása jó?
    És hogyan tudom betölteni?
  • kezdo3
    #794
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérem!Elakadtam annál a résznél,amikor visszamegyek a börtönudvarra egy földalatti járatból,legyilkolok már minden ellenfelet, majd nem tudok tovább menni.
    Ha valaki már túlvitte ezen a részen, kérem segítsen.
    12-Fordulópont a rész címe, da sajnos youtube-n ilyen részt nem találtam. Emlékeztetőül két súlyemelő pad van az udvaron az egyik falnál, egyiken nincs súly.
    Köszönöm előre is!



  • dyram
    #793
    tud valaki kódot adni??teljes lőszer meg ilyenek köszike
  • dyram
    #792
    szia bocs a tudatlanságomért de nem találom msn [email protected]
  • RAMyMamy
    #791
    #787-es hsz-em első fele...
  • dyram
    #790
    szia de itt egy csomó van melyikre gondolsz??
  • RAMyMamy
    #789
    kattints a floppy ikonra
  • dyram
    #788
    kösz de ez teljesen nem értem mit is kell innen letöltenem meg hogyan???
  • RAMyMamy
    #787
    The Suffering 2 v1.0 +5 TRAINER, nem próbáltam, de talán működik
  • dyram
    #786
    légyszi irjatok
  • dyram
    #785
    sajnálom nem tudom hogyan kell betenni a képet azt is kérdezném hogyan kell teljes lőszert adni meg teljes sérthetetlenséget
  • RAMyMamy
    #784
    szerintem ez már az utolsó rész, de azért egy képet betehetnél róla
  • dyram
    #783
    sziasztok segítség kellene ott vagyok egy lakásban ott van az ellenség is de nem hat rá a lövedék meg ott van egy nagy szörny is a romos lakás túloldalán felmegyek az emeletre és ott van egy rpg rakétakilövő mit kell vele csinálni?,
  • dyram
    #782
    hy
  • RAMyMamy
    #781
    hali. 64bites op. rendszerem van és nem tudom a játékot feltelepíteni, mit lehet ilyenkor tenni?
  • rz
    #780
    Nah látom sokaknak volt gond a crackel nekem azvan hogy leszedtem minden elérhető változatot megvan a daemon tools 4-es széria de már csak azért se akar elindulni
  • GoJo93
    #779
    Lécci segiccsetek miértvan az hogy a fényeröm teljesen lentvan és akárhigy felveszem nincs smi meg 1 csomo tárgyat nemjelenit meg és nemértem h miért kék a vér?:S lécci segiccsetek köszi
  • Maxtreme
    #778
    Itt baráti áron megveheted a 2 részt 1 csomagba.
    Én is ezt tettem, ennyit simán megér. Ráadásul a honosítás is nagyon igényes.
  • Nyomister
    #777
    Hello megkérdezném,h van -e valakinek The Suffering ties that bind-hoz magyarosítása,mert nekem az angol van meg sajna....ha van valakinek szoljon kösziiiiiiiiii
  • jumpstyle
    #776
    sziasztok a suffering 1-ben a benzines kanna , vagy a repülőgép hol van?
    mert nem tok egy szar lángszórót összepakolni
  • jumpstyle
    #775
    császtok a suffering 1-ben hol van a benzines kanna????????????????????
  • Birdhill Thug
    #774
    Csinálom, nyugi. :-P
  • Qwerty4
    #773
    Igen, nem is egyszer olvastattam el.
    Ezután mi kellett volna történjen?
  • Halfer
    #772
    A numpadon lépkedtél benne? Ha jól emlékszem ott kell. Carmen levelét kell "elolvasni".
  • Qwerty4
    #771
    Én már megnéztem a jegyzeteket, de nem történik semmi.
    Talán bug!?
  • Halfer
    #770
    Nézd meg az Optionsban melyik billentyűvel kell megnézni a jegyzeteket. Fejből már nem vágom melyik, de ebben a topikban sokan kérdezték, alant ott van valahol.
  • Qwerty4
    #769
    Hello.

    Még az elején mit kell csinálni mikor egy lakásba kerülök...?
    Szellemhangon beszél egy csaj és mondja, hogy olvassak el valami papírokat.De hol kell és hogyan?

  • Sadun Tryst
    #768
    hali
    remélem még olvassa valaki ezt a topikot...
    lenne nekem is 1 olyna problémám, hogy a játék kifagy egy résznél, mikor a köv. páylát kéne betöltenie. a 12. pálya vége ez.
    megvan hozzá elvileg a fix is (07 - prison industry mappa), de úgy tűnik nem segít nekem az se, mert ha bemásolom ha nem, akkor is kifagy.
    olvastam lejebb is, hogy másnak is volt ilyen baja, de ő nem kapott rá választ sajnos :S
    szal ha valaki tudna ezügyben segíteni nekem azt nagyra értékelném, vagy küldene nekem egy 13. pályai mentést, annak is nagyon örülnék :)

    htx előre is a halpet
  • Halfer
    #767
    nézd meg a leveleket és olvasd el amit ő írt, options-ben meg tudod nézni mivel mész az inventoryba
  • krayziebone
    #766
    segítsen már valaki légyszi

  • krayziebone
    #765
    hy! mit csináljak a játék elején mikor a saját házadban vagy és a nőd magyaráz neked?? h tudok kijutni??
  • krayziebone
    #764
    hy! ha tud valaki ide bemásolni egy crack fájlt megkösszönném
  • baulu
    #763
    Megtudná v.ki mondani h miért nem tudok átváltozni??? Nagyon kezd úgy festeni mintha végig emberként kéne tolnom. De mikor a mozi előtt betalálnak, akkor igen hamar kifogynak a tartalékaim. Jól jönne az a testes pajtás...
  • baulu
    #762
    Nah erre rájöttem :D
  • baulu
    #761
    Halihó! Elakadtam a Suffering 2-ben. Olvastam h más is elakadt ugyanitt, a saját házában, mikor az a bizonyos női hang felszólítja h emlékezzen ill. olvassa el a papírt. Elolvastam az összes létező papírt amit találtam a lakásban v ugy általában, de sehogysem akar kinyílni az ajtó a lakás másik felében.

    Köszi előre is
  • MShadows
    #760
    magyaritást addjatok már!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Mgabcsi
    #759
    Tudnátok nekem segíteni? Elakadtam a suffering 2-ben.

    légyszi kuldjetek kódokat
  • berlinboy6329
    #758
    Jah,vannak ilyenek.Engem a CS tud idegesíteni,mikor néha-néh tolom,hogy mikor terrorista vagyok,és mondjuk viszik a tszokat,de az ajtóba lelövik a társak a fakabátot,a nyomorék túsz meg beáll az ajtóba,pszt gyere ki k*****.Idegesítő. :)