302
Constantine
  • Piercingesffi
    #302
    Ha arra gondolsz ahol 1 ajtó mellett van ablak azon már túl vagyok.
    Itt valami kandalló van és ha átmegyek a másik világba akkor van ott az égő keresztrefeszített ember vagy mi. De itt nem találok szekrényt semmit. A padlóban van 1 rácsozott beszakadás amin nem tudok átmenni.
  • Samanoske
    #301
    Told oda a kis szekrényt az ablak alá!
  • Piercingesffi
    #300
    Üdv! Vki tudna segíteni?
    Én ps2-n nyomom és elértem valami könyvtárba ahonnan nem tok tov menni.
    Azon belül ott tartok ahol egy keresztre feszített vki van és alatta ég a tűz. Nem tudok tov menni van valakinek tippje h innen merre?
    Előre is köcce.
  • Elmör
    #299
    Amikor még "egyben van" azaz emberi alakja van, akkor manuálisan kell megcsapkodni, hogy szétessen és akkor lehet rá lőni ezerrel, aztán ha ügyes vagy akkor csak mégegyszer kell ezt megtenned és kész is. CSapkodás, aztán bogár, csótány, kígyó és patkány lövöldözés, ha összeáll akkor megint csapkodás és így tovább!
  • sipati
    #298
    tud segiteni vki hogy hogy kell megolni azt a lenyt ami bogarakbol van?Akkor jon elo amikor megszerzem a tort.
  • Elmör
    #297
    Nagy esélyed van, hogy menni fog a game, talán egyedül a RAM lehetne kicsit több, de menni fog. Na mit is írjak a gameról? Nekem tetszett, 2-szer vittem végig. Először a legkönnyebb fokozaton, aztán mentem nehezen is. Végig lehet küldeni, vannak átvezető videók, szép a grafika, irányítható, de kicsit kell tudni hozzá angolul is. Érdemes kipróbálnod!
  • mikiking
    #296
    sásztok , nekem ien gépem van : ati radeon 9600 256 mb 128 bit, 512 ram 2,4 ghz. .. menne simán a game.?De amugy mien a game ? teccik nektek? adjatok már egy csepp infot
  • Elmör
    #295
    Szia!
    Ha megnézed pl a www.gamecopyworld.com -ot akkor szerintem találsz még patchet is. Google-be írd be, hogy Constantine cheat és tuti találsz!
  • kecskusz
    #294
    Vannak hozzá cheat-ek?
  • REXCraft
    #293
    nah nemtom van e még vki ebben a topocban de elakadtam :S
    még az elején ott vagyok egy nagy kerek könyvtárban..lejutottam a pincébe oda ami a terem közepén egy üveg alatt volt...
    de itt megállt a tudomány..innen merre???

    PLS help :)
    thx...
  • peccsy
    #292
    Hiall Constantine rajongó! A redőrörs-ös pályán tartok és az a kérdésem lenne hogy miután átmentem a pokolba az irodában mit kell csinálni? Vagy mielőtt az irodában átmennék a pokolba valamit be kell tolni az irodába hogy az ablakok fölötti résen ki tudjak mászni? Csakhogy nem találtam semmit amit tolni lehetne, please help!!!!!
  • grebber
    #291
    Na végre én is végigvittem!
  • grebber
    #290
    Na csak leesett mit kell ,már túljutottam!
  • grebber
    #289
    Na már megvan 2 jelkép a 3. kéne de a helyiség ahol van két padot vagy mit kell tologatni de sehogysem jövök rá hogyan :(
    Valakinek ötlet?
  • grebber
    #288
    Valaki a Hells Muzeum pályán vagyok kinyirtam mindenkit de azt a kaput nemtudom kinyitni semerre nemtok menni találtam két papirt de semmi több mit kell csinálni?
  • constantin
    #287
    ÁÁÁÁÁÁ.Végre egy játék ami rólam szól.A viccet félretéve jó kis játék ez.Már végigvittem.
  • grebber
    #286
    Már megtaláltam az utat liftbe kelett felmászni!
  • grebber
    #285
    Valaki segítsen elakadtam!
    Valami kerek könyvtárba vagyok megszereztem azt a követ vagy mit és nemtudom mit kéne csinálni most :(
    Csak bolyongok ide-oda.
  • Sheke
    #284
    én má végigvittem de hol isakattá el?
  • subpeti
    #283
    Hello mindenki!
    Elakadtam ott ahol a falon számok és fákják vannak és nem tudom hogy mit kell csinállni!!! Valaki segítsen!!! Please help me!!!!
  • Sheke
    #282
    hogyan szerezzem meg a könyvet a könyvátrba pokol vagy nem?
  • grebber
    #281
    Parancsolj
  • Sheke
    #280
    tuttok adni egy crack linekt
  • MuayBoy
    #279
    Olvasgattam a hozzászólásokat (Balthazar megölés, stb...) , igy sikerült végig vinni.... THX mindenkinek...
  • Match
    #278
    nemtom...amilyen verzió van nekem, csak annyit ír a minimum konfigba hoyg PIII, 256 ram, meg 32-es vid kártya...
  • Mojlepque
    #277
    Hát az hogy lehet?
    Ugyanis a haveromnak 1 szinttel jobb gépe van mint a tiéd, és azon nem indul el...
  • Match
    #276
    jah, és hozáátenném hoyg 1024x768-ban...
  • Match
    #275
    érdekes, nekem megy, pedig ez egy P3 800-as, 256 rammal és egy MX440-essel...
  • Örm
    #274
    Hello!
    Annál a résznél amikor a falon számok vannak és fáklyákat kell meggyújtani ott mit kell csinálni? Valami nan kátmond azt annyi.
  • Evin
    #273
    A szobában van egy pocsolya, abba kell beleállni.
  • Mikiller
    #272
    Uninstall



    (ez csak vicc,ez csak vicc)
  • vasko22
    #271
    rögtön az első páján mit kell csinálni?
  • heystumafly
    #270
    én vmi egyetem en vok vagymi, mikor lement a pokolba oszt nemtok tovább jutni mer 3bigyót meghkell szerezni aszt jön egy nagy szörnyike??
  • Testudolius
    #269
    Sztem elég nevetséges, h a játékot nem telepítheted ha a géped gyengébb a min. konfignál. Nekem a procim csak 1,4 Ghz 1,5 helyett szóval a telepítő már induláskor közli h itt az ideje beújítani vagy menjek a francba. Nem lehet ezt megkerülni valahogy?
  • NEOreg3
    #268
    végigjátszás van-e mert nem találok sehol?
  • NEOreg3
    #267
    végig
  • Shep
    #266
    ha jól emlékszem akkor nállam az oldotta meg a dolgot, hogy a monitordrivert plug and playre raktam, de lehet, hogy pont fordítva felraktam neki a rendeset.
  • Magiszter
    #265
    Nekem egy nagyon ostoba kérdésem volna csupán: Van egy olyan képesség amit Hexing-nek hívnak. De nem tudom mit kell vele csinálni. előhívni sem tudom. Szóval valaki elmondaná nekem, hogy pontosan mi ez és hogyan kell használni?
    Előre is köszi...
  • Dimitri
    #264
    Hy!
    Lenne egy problémám: egyik nap játszottam ezzel a játékkal de másnap már nem indul t el hanem egy fekete képernyőt adott be és kész.
    Az ujratelepítés nem használt, ugyanezt csinálja.
  • kryst
    #263
    Jó lenne ,ha valaki tudna segíteni.Nekem is meg van ez a játék DVD-és változat.Nekem el is indul minden,de egyszerűen a felbontáson nem bírok állítani.Csak 720x580-as felbontásban megy a játék.És semmiféle állíthatóság nincs .A kártyám egy 6800GT és a legfrissebb 71.89-es driver van fent.