15
  • smv
    #15
    Másrészt meg csak szerntem lesz költségesebb mint kirakni 1 táblát a múzeum elé, hogy "Ez itt xy múzeum"?
  • smv
    #14
    De azt írja, hgoy így megoldható lenne pl a turistáknak infók mondása. És honnan tudják h kik lesznek a turisták akik odaérnek? :)
  • karay
    #13
    sztem meg kell határozni, kinek küldöd, és csak akkor küldi el, amikor az illető egy adott helyre ér. csoportoknak meg úgy lehet elküldeni mint az sms-t, tehát, minden egyes darabért külön kell fizetni.
  • smv
    #12
    bocs nem mailnak, sms-nek ^^
  • smv
    #11
    Biztos kikapcsolható funkció lesz. Legalábbis nem hiszem, hogy automatikusan ez lenne... Mert akor kimennék egy-egy főutcára eleresztenék egy ilyet... Tök vicces lenne amint 25000 ember nyúl a mobiljáért. :D

    Meg pl mennyi lenne az érvényessége 1-1 ilyen mailnak? És bárki küldhet?

    Amúgy nem látom értelmét a floodok miatt... Elméletbe jól hangzik, de gyakorlatba normálisan kivitelezhetetlen...
  • DOT
    #10
    Az tényleg remek lesz, amikor bármerre jársz, elönti a telefonod egy rakás szemét sms...
  • pemga
    #9
    Sosem értettem a marketingeseket. Miért jó az, hogy ott vannak a görögöknél és ahelyett, hogy valami jót csinálnának (barátnő, tengerpart, romok, napfény, akármi), köcsög spam-smseket (esetleg spam-mms-eket) törölgetnek ki :).
  • Tetsuo
    #8
    Hát ezt lehet jóra s rosszra is használni..
    Gyanítom h egy új (célzott)reklám lehetőség :(
  • Magnetic
    #7
    Hmm...azt hiszem új fogalom van születőben...
    SMS-SPAM.

    Fasza lesz, amikor az ember megy az utcán, vagy épp kocsiban üll és pisti bácsi kétezredik sms-ét törli ki és csapja földhöz a telefont, miközben pisti bácsi egész családfáját emlegeti
    Mondhatom nagyon jó lesz.....
  • Lacc
    #6
    ja nem
  • Lacc
    #5
    gps nem?
  • Shadow_THH
    #4
    nem, ez eddig is igy müködött, de nem tudja pontosan megmondani hogy hol vagy, csak nagyjából. (szal nem ugy mint egy gps rendszer, hanem az épp elérhető adó-vevő állomások helyéből számol)
  • Shadow_THH
    #3
    ez igen nagy! tetszik :D

    csak az a kérdés hogy mi pénzbe fog kerülni (mert ugye nem mindegy hogy egyetlen egy ember jár arra és csak az kapja meg, vagy épp arra őrjáratozik egy huszárezred) és hogy nem lesz-e 'tumultus' az sms-ek közt egy látogatottabb helyen. (itt jártam az Eifel toronynál, jó volt)
  • Atomreaktor
    #2
    Mondjuk ez a mobiljelzés, hogy hol vagy éppen, ez visszaélésre is okot adhat...Sőt! Akár személyiségi jogok sértése is lehet belőle:) Vagy nem?:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    mennyire pontosan mondja meg a mobil hogy hol is van ? Vagy jópár adótoronyból jelerősség alapján 3szögeléssel számolnak ?