30
  • gematta
    #30
    Hali
    érdemes váltani 64 bitre?
  • arty
    #29
    egyértelmüen bevárták az intelt ... pedig, olyan kellemesen lemaradhatott volna :(

    nem lesz itt soha kétszereplős proc piac ... :(
  • dez
    #28
    Jó, de nem az volt a kérdés. :)
  • vgez
    #27
    itt már rég elérhető valami hasonló, ingyen!

    http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/evaluation/upgrade.mspx
  • Magnetic
    #26
    Linux
  • Yv@n
    #25
    Jó de ftp-re feltöltök egy Ludas matyi dvd-r -t majd elnevezem Windows xp x86-128 ultra edition final-nak és az akkor kb ugyanennyit ér :)
  • dez
    #24
    Az #1-esben szereplő névben hol látsz te "RC"-t?
  • mir
    #23
    RC = Release Candidate :) ez eleg egyertelmu utalas raadasul :P
  • dez
    #22
    Ó, hogy mit gondolnak, tudnak, tesznek, és mit mondanak, az két különbőző dolog... :)
  • dez
    #21
    Már az is "poénos", hogy a különféle editionokat különböző operációs rendszereknek nevezik.
  • Ratty
    #20
    Egyetértek...ez tűnt fel nekem is!! Ezek hülyék eskü...na mind1, már megzsoktuk:)
  • Keldor
    #19
    hmm..
  • Yv@n
    #18
    A nevében mondjuk semmi, de lehet Microsofték tudnának róla, ha már kiadták volna a final-t :)
  • dez
    #17
    Ezt eddig is tudtam. Úgy értettem, arra mi utal a nevében, hogy "csak valami fejlesztői változat".
  • Sub
    #16
    TBE
    a cracker csapat nevének rövidítése
  • Ch_Slater
    #15
    "...64 bites operációs rendszerekhez szánt termékeiket a megfelelő "Designed for Windows" címkékkel lássák el..."

    pfff. mintha csak a Windows lenne 64bites...
  • Gabest
    #14
    Miről beszéltek, ezer éve van már 64 bites windows! ... itaniumra :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    tény, hogy az AMD-től nem is igazán kért specifikációkat az M$ , hogy elkezdhesse fejleszteni a 64bites verziót, persze nemtudhatjuk mi ment a színfalak mögött..
  • tehen_m
    #12
    És nem csak a vas terjedését befolyásolja. A 64bites progik is csak a vas+oprendszer után terjednek el. hardver már van jó ideje...win nincsen!!!!!!!!
  • Yv@n
    #11
    Lehet hőbörögni, de sok értelme nincs, igenis egy évet késett, lévén jó egy éve már van hardware, ellenben sehol hozzá a win, és ez erősen befolyásolja a vas terjedését is.
  • mireez
    #10
    ja, hát ku*vára megkésett.. mert hónapok, hetek (??) óta minden 64bites.. idi*ták!


  • blakshep
    #9
    csá concrete én zbrusht nyomok elég erőteljesen, egy fazon csinált ilyen táblázatot,hogy mennyi memóriával hány millió poligonig lehet elmenni, és aszerint 64 bit esetén elég feleannyi ram is, ami azért nem rossz.
  • IrkaBirka
    #8
    ez még messze nem bugfree és csak azért van, hogy a developerek akik 64 bitre fejlesztenek, tudják tesztelni a cuccosaikat.
  • concrete
    #7
    az baró hogy lesz 64 bites windóz, de pl hány cad program, vagy 3d modeller, renderer támogatja a 64bit-et?
  • asysoft
    #6
    Igen, megkésett. Rossz nyelvek szerint megvárták az intelt vele. Talán nem is alaptalan ez a feltételezés...
  • dez
    #5
    Mi utal arra a nevében?
  • strogg
    #4
    Akkor mire kész lesz még megkésetebb lesz? :)))
  • Cat #3
    a nevéből is látszik hogy az csak valami fejlesztői változat warezverziója
  • strogg
    #2
    Eléggé megkésett. A SuSE már vagy 2 év e rendelkezik 64 bites verzióval. Tesztekben olvastam róla. (dual 64 bites AMD procival küldték meg a cuccost, hát hüledeztem a számok láttán.)
  • L3oN
    #1
    Microsoft.Windows.XP.64.Bit.SP1.Integrated.For.64.Bit.Ext.Systems-TBE <-------- ez full. Nekem megvan, milyen Rc2-röl beszél ez?