6292
  • MerlinW
    #48
    vágom, csak ez a rossz helyre ugrottunk, hogy ugorjunk vissza dolog olyan fantáziátlan, kb. mint az SG Atlantis virusos az ürhajó nem tudjuk irányítani szitu...:) Mondjuk úgy nem ehhez szoktattak hozzá:)
  • mrzed001
    #47
    Szerintem elég jó lett a szezonnyitó
    Az első két rész koppintása régi Galactica részeknek (végre valami emlékeztet benne a régire is :) )
  • mrzed001
    #46
    Én inkább lebeszélnék minden jóizlésű embert a Firefly-ról
    A műfaja Western-Scifi (kb mint a fokhagymás-csokifagyi)
  • MerlinW
    #45
    még nem készült el. feliratok.hu-n lesz (majd ha müködik)
  • Sanko
    #44
    tudtok feliratot a BSG 2x2-hez?
  • MerlinW
    #43
    ez a szezonnyitó szvsz elég gyengus lett...
  • ipko
    #42
    Akinek elvonási tünetei vannak, és már nem bírja ki sci-fi nélkül, az BSG folytatásáig nézze meg a Firefly című sorozatot. Én eddig csak jót hallottam róla, most néztem meg a pilot filmét és szerintem is nagyon jó!!!
  • Netrat
    #41
    Egyesével, ja. Az húzós lesz. Nem beszélve a feliratozásról.
  • PiszkosFred
    #40
    Na igen, de akkor is csak egyesével adagolva jönnek majd a részek... ;]
  • winnie
    #39
    még 2 hónap - csak kibírjuk:)
  • Netrat
    #38
    Azóta már mexereztem, és végig is néztem a 13 részt.
    Lassan akkor jöhetne ki az új sorozat...
  • winnie
    #37
    pedig fent van az összes dvdrip-es részhez a magyar felirat
  • Netrat
    #36
    Az indítófilmet megnéztem, tetszett. Elkezdtem lehúzni a sorozatot, de a dvdrippeset, ahhoz meg nem találok magyar feliratot, a Feliratoknál is a tvrippes van csak. Ha van valakinek dvdrippeshez felirata, akkor elkérném őket. Ha nem lesz, akkor átszabom, de jobb lenne ha nem kéne.
  • Netrat
    #35
    Üdv nektek! Most töltöm lefelé. Remélem, mindenben jobb, mint az eredeti 1978-as verzió, mert az elég furára sikerült. Voltak benne hihetetlenül unalmas és sematikus epizódok, és a befejezése is fura lett: megérkeztek a jelenkori -- 1978-as(!) -- Földre, és ott valami buliban idétlenkedtek a főszereplők, aztán mintha csak elfogyott volna a pénz a sorozatra, ezzel vége is lett...
  • PiszkosFred
    #34
    A próféta szóljon belőled, mert meg vagyok lőve teljesen ;] Évek óta nem nézek tévét, sem sorozatokat (Bundy apánk, Vészhelyzet és Jóbarátok kivétel, de ezek is csak ismétlésként), de most pár hónapja végignéztem a BSGt, és a SG:Atlantis-t. Kár volt, most várhatom a folytatásokat...
  • ipko
    #33
    Én most néztem meg a 13. részt. Egy hét alatt begyürtem. Minden nap éjjféltől 2-ig néztem,lasabban kellett volna, hogy tovább tartson. A befejezés frenetikus lett, engem annnyira nem is bosszant ez a fajta befejezés hisz júliusban jönnák már a új részek!,
  • dikki*yysw
    #32
    Én most néztem meg a Pilotot, a sztori, a szituáció, a jelmezek... szóval az egész "univerzuma" a sorozatnak tetszik, de a kivitelezés kicsit lehetne precízebb. Néha kihagynak egy kis részt a történésekből, amit sztem érdemes lett volna jobban mutatni, de hát így is majdnem 3 óra.

    Jó lesz ez, jövő héten kezdem a s01e01 el :)
  • Elusive
    #31
    igen
  • Sephi
    #30
    Az ugye 13 resz es egy ketoras muvi?
  • Rafaelo
    #29
    ez csak az első szeria volt még kiforattlan bár a régis sorozatot nemláttam
  • PoisonBorz #28
    Nos, eddig a minisorozatot és az első két részt láttam... gondoltam megosztok itt pár gondolatot, bár nem néztem vissza, voltak-e már beszélve. (ja, és persze minden erre az első 4 részre vonatkozik, amit majdnem így egyhuzamban gyűrtem le)

    Mit ne mondjak, az első minisorozat-rész talán az eddigi legjobb sci-fi, amit valaha láttam (pedig) de ugye törvényszerű, hogy már a második rész, meg az epizódokban is kezdtek felbukkanni hibák... (szvsz)

    Nemtom, de én úgy érzem, hogy alapvetően az, hogy áruló, sőt ha úgy vesszük 2 áruló is folyamatosan van a hajón valahogy állandó zavarás: nem csoda, hogy más sorozatokban max 2-3 epizódig szerepelnek ilyenek. Egy olyan típusú sorozatnál, mint a BSG, fontos lenne hogy az ember kicsit mint család gondoljon a legénységre, azért, hogy otthon érezze magát köztük. Hogy legyenek nyugodt pillanatok, akár percek is, amikor minden, minden rendben van. A BSG-ben ez emiatt hiányzik, és nem tudom, hogy előnyére válik-e ez az állandó hatalmas feszültség. Rendben, hogy nem lehet állandóan és csak Cylon ellenség, hogy ez egy újfajta cselekményforma, de ezzel pont azt zilálják szét, amiért sokan néznek egy sorozatot. Sokak mellett én sem szeretem ha sokáig zárt lapokkal játszanak, és a konfliktusok arra épülnek, hogy én tudom, te meg nem. És nem igazán tetszik Baltar karaktere is, aki valahol nagyszerű lenne, de mintha váltogatná a személyiségét, néha sunyi és magabiztos, néha meg hunyászkodik és nem tud magával mit kezdeni - ez két olyan élesen eltérő jellemvonás ami nem fér meg egy karakterben. És ott vannak az egyéb jellemhibák, miszerint miért fedez Tyrol Boomernek a második résztől (a szerelme, de vaaazz, akkoris) és egy csomó kisebb érthetetlen hiba...

    Emellett persze iszonyatjól kitalált helyzetek és alakok és minden, de....de
  • EqUiNoX
    #27
    Megszokott dolog, hogy minden szeria zaroepizodja utan vannak nyitott kerdesek, amelyeken a szunetben lehet toprengeni, es amelyek miatt varod a kovetkezot. Nincs is ezzel baj, tokeletes fogas, a vilag minden tajan elnek vele. De a BSG befejezese(illetve a s01 vege) tulment szamomra minden eddigi tapasztaltnal, egyszeruen elertek azt az allapotot nalam, hogy marhara bosszant hogy fel evet kell varnom a kerdesek tomkelegere. Felreertesek elkerulese vegett, nagyon jo a befejezes, hatasos es lenyugozo - leszamitva par logikai bukfencet - de egy ilyen zaro epizod olyan sorozatba valo, ahol a jovohet kedden mar jon is a folytatas ;] Fel ev... Idovel majd csokkenni fog a kivancsisag, de most meg bosszant ;]
  • dikki*yysw
    #26
    Egyébként még egyetlen részt sem láttam, csak írjátok itt, hogy milyen fura befejezése van... nekem az Űrháború 2063 (tv3-on ment régen ilyen néven, eredetileg Space Above and Beyond, g*cinagy sorozat volt) befejezése után maradt tátva a szám. Meghalt majdnem minden főszereplő, nem is lett S02, csalódás volt, pedig hatalmas sorozat...
  • dikki*yysw
    #25
    1.4 GB, jahh. De ha van ebből jobb, akkor azt fogom leszedni. Valamikor :)
  • EqUiNoX
    #24
    Hát meglátjuk, de hasonló kommentek elé írd oda hogy spoiler, mert mint látható lentebb, van aki még nem látta és ne rontsd el az élményét. ;]

    De tény, hogy ezt úgy félbehagyták, hogy mármár bosszantó, illetve idegesítő annak a fényében, hogy közel fél évet kell várni a folytatásra. Márpedig én türelmetlen ember vagyok... :D
  • rafaello
    #23
    csak az edward olmos ki ne száljon a sorozatból geciség lenne
  • PiszkosFred
    #22
    Tegnap végre láttam az utolsó 2-3 részt is... Hát kevés sorozat tetszett eddig nekem ennyire, mint ez. És most látva a 13. epizódot, egyszerűen nem értem, hogy a picsába tudtak ilyen befejezést csinálni. ;] Én biztos hülyét kapok őszig, mert marhára érdekel a történet következő 1-2 napja/következő epizód. Jó lehet hogy idővel majd múlik a "hatás", de most még friss az emlék, és nagyon idegesít....
  • Aramir
    #21
    Gondolom, ha 1,4 Gb, akkor az lesz az, bár a tv-ripes verzió nem olyan fényes minőségü, de bőven jó.
  • dikki*yysw
    #20
    Battlestar Galactica - Pilot (2003) - [TVRip-DivX-AC3-PyP-SFW].torrent

    van vmi köze? :)
  • dikki*yysw
    #19
    Edonkey rulez, köszi.
  • Aramir
    #18
    http://startrekfan.uw.hu/forum/
    Edonkey és BitTorrent letöltések
    és ott a
    Battlestar Galactica
    A kezdetektől napjainkig...

    edonkey link van, szal nem lesz gyors, gondolom én, de jobb mint a semmi.
  • dikki*yysw
    #17
    És akkor azt honnét szedjek? :)
  • Aramir
    #16
    Elöbb a miniseriest nézd, ezek tulajdonképpen a pilot epizódok, majd a 13 részes sorozatot nézd, közvetlen folytatása a miniseriesnek.
  • dikki*yysw
    #15
    Szóval abból hogy

    S01 meg extrák

    nem látok teljes fedést a
    tévétómmal.

  • dikki*yysw
    #14
    Most akkor hogy is van ez?

    Van a sorozat 13 résszel, ebből már ki is jött a teljes S01 DVD-n. És mi az a két "miniseries" thingie? Pilotnak számítanak? Mert látni ilyet is hogy pilot.. akkor melyik melyik?

    És ezeket a miniseries cuccokat hol lehetne beszerezni? Van 2 cd-s film vagy mi, meg deleted scenes a sorozatból, meg egy "The Lowdown.avi" és ennyi.

    Na tőttök :)
  • PiszkosFred
    #13
    Nagyon szépen köszönöm, leköteleztél! ;]
  • Aramir
    #12
    http://startrekfan.uw.hu/Indexer/index.php
  • EqUiNoX
    #11
    Valaki nemtudná elküldeni nekem a 01x08.-től a szezon végéig a magyar feliratokat? (felirat.hu sajnos behalt mostanság, és végre megvan a s08-13, és már marhára kíváncsi vagyok rá) Előre is köszönöm. (email: info.kukac.gumininjahq.hu)

    Esetleg magyar premierről valaki info?
  • Rafaelo
    #10
    jaja
  • mermalior
    #9
    The Cylons were created by man
    They rebelled
    They evolved
    They look and feel human
    Some are programmed to think they are human
    There are many copies
    And they have a plan

    Ebben szinte minden benne van.
    Isten-Ember-MI-Exodus-Politika-Military-Paranoia-Vallás-Lélek-Paranoia-Paranoia-Paranoia